1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלוש עלמות חן - יומן גידול Skunk 1#

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Hizky434, ‏15/3/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מה חדש

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הצמח בארון סוגר השבוע 8 שבועות בפריחה. יפה וריחני, הטריכומות עדיין חצי שקופות. מעריך שעוד שבועיים אקטוף אותו.
    כמו שאגרונום אמר נראה לי שהצמחים שבחוץ חזרו לצמיחה וגטטיבית - השערות הלבנות כמעט נעלמו, והריח חזר להיות ריח של ירוק (כלומר ריח של צמחיה ירוקה) ופחות של קנאביס כמו שהיה כשנראה היה שהחלה פריחה. זה מעלה 2 שאלות:
    1. הצמחים כבר מתחילים להיות גבוהים יותר ממה שתכננתי (מעל מטר וחצי ועוד היד נטויה, מתחילים לבצבץ מעבר למרפסת). השאלה אם זה עיתוי טוב לעשות super cropping - כלומר לכופף ב90 מעלות את ענפי הקולות הראשיות - ובכך גם להגדיל את היבול וגם להגביל את הגובה?
    2. כיוון שהצמחים כבר נהיו גדולים למדי הם שותים הרבה מים - סביב 10 ליטר אחת ליום וחצי - יומיים. השאלה היא אם אני כבר במסלול גידול עד סוף אוקטובר אם לא כדאי בשלב הזה להעביר לעציצים גדולים יותר כדי שלא תתפתח נעילת שורשים בהמשך? כרגע הצמחים בעציצים של 30 ליטר, חשבתי להעביר לעציצים של 50 ליטר.

3. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    איזה יופי.חג שמח ודווקא היום בדקתי בצהרים לראות מה קורה ביומן שלך:).זו שבארון יפייפיה אין מילים.פשוט יפה.תגיד,חשבת להוסיף תאורה בכמה ימים האחרונים?

4. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    איזה פצצות אלו שבחוץ.תנקה אותן.צהובות אחי,אתה רוצה ירוק.יפה לך.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה תודה.
    אני מוסיף תאורת uvb. כרגע 5 שעות ביום. תאורה רגילה - יש שם 180 וואט cfl לארון של פחות מרבע מ"ר. נראה לי די והותר... גם יש בעיה שהארון במחסן שבחוץ וחם שם מדי גם ככה...

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה, אבל זה מהצילום. הן ירוקות יופי.

מה דעתכם מבחינת השאלות שלי לגבי ההתארגנות למחזור גידול ארוך? העברת הצמחים לעציצי 50 ליטר וסופר קרופינג כדי להנמיך קצת את גובה הצמחים?

7. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בכול מקרה הייתי מפנה עלים מתחתית הצמח לזרימת אויר טובה יותר.הם מאוד יפות.חבל שעשית שטויות עם הפרייה של גבעול אחד על צמח אחד.מיותר לדעתי.ההיא שבארון אליפות אין ספק בכלל.כמה וואט cfl סך הכול?

8. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בארון 180 וואט cfl פלוס 13 וואט uvb cfl.
    לגבי ההפריה של ענף אחד - אם זו שטות או לא זה תלוי במטרה הסופית... שתלתי 3 זרעים בלי לדעת מיניות, כדי להגדיל את הסיכויים שתצא לפחות נקבה אחת; ויצאו 3. מתוכן 2 גדולות מאד - שזה הרבה יותר מהצריכה שלי. אז החלטתי שיותר חשוב מבחינתי לייצר זרעים נקביים ואז אני יודע שלכמה שנים קדימה אני לא צריך לדאוג מלהזמין זרעים ועניינים. במובן הזה - גם אם הצמח עם הענף הזכרי ייתן יבול קצת פחות איכותי זה עדיין שווה לי אם התהליך יניב זרעים נקביים ברי שימוש. בכל מקרה אם שני הצמחים יניבו פרחים בכמות שאני משער לפי הגודל הנוכחי שלהם - את התוצרת של אחד הצמחים אקח להפקת שמן ריק סימפסון... אין לי מה לעשות עם כל כך הרבה קנאביס ולשמור את התוצרת הצורת שמן מרוכז זה יותר בטוח וקל להסתרה.
    אגב - רואים עכשיו ממש שהענף הזכרי שונה מיתר הצמח, הוא גבוה עם עלווה דלילה יותר מיתר הצמח, וגם הבננות נהיות מוארכות וצהובות - ממש נראה עכשיו כמו התחלה של פרחים זכריים. חלק מהפרחים הזכריים התייבשו כמו הפרחים הנקביים אבל חלק עדיין נראים בתהליך פריחה.
    זה מעלה נקודה נוספת - הבחנתי היום שהשערות הלבנות החלו לבצבץ שוב וחזר קצת ריח הקנאביס של הפריחה. הפריחה עדיין מצומצמת, אבל הצמחים נראים שוב בתחילת הפריחה.
    ומכאן לשאלה - האם זה שהצמחים חזרו בשלב מסויים לצמיחה וגטטיבית (וזה בוודאות אכן קרה, הם כבר היו הרבה יותר פורחים ונראה שחזרו אחורה בפריחה) אומר שיתחילו פריחה מלאה רק באמצע אוגוסט, או שיכול להיות שהנסיגה מפריחה לצמיחה וגטטיבית הייתה זמנית בלבד? כלומר האם יכול להיות שהצמחים יעברו שוב לפריחה כעת, ולא רק באוגוסט?
    אני פשוט מניח שאם הצמחים אכן חזרו שוב לפריחה אז לא כדאי לגעת בהם סתם, לא?

#68 Hizky434, ‏12/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏12/6/16
  9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    שאלות קצרות.

10. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    אהלן בוקר טוב אלוף.תשמע,ההיא שבארון יכולה לזכות אותך בפרח השכונות לגידולי cfl עם הגבלת וואטים לפחות מ200,לא צוחק.ודווקא אותה צילמת הכי פחות:mad:.הבנתי את הקטע של המחסן והחום אבל תנסה להוסיף קצת קצת אור או תעשה מניפולציה של אור זא תחליף נניח מ4 נורות של 42 וואט ל 3 של 55,הבנת? עליית טמפ לקראת הקציר נסבלת עיי הצמח קצת יותר.איזה אלוף אתה,אלוף.חג שמח ושתף בבקשה

11. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בחייאת..?
    ניסחתי הכי בקיצור שיכולתי
    1. האם זה שהצמחים בחוץ חזרו לצמיחה וגטטיבית אומר שבפעם הבאה ייכנסו לפריחה רק באמצע אוגוסט, או שיכול להיות שיחזרו כבר בתקופה הקרובה לפריחה?
    ביום יומיים האחרונים התחלתי שוב לראות שערות לבנות אז אני לא יודע אם חוזרים כבר כעת לפריחה.
    2. במידה ויפרחו שוב רק באמצע אוגוסט - האם כדאי להעביר את הצמחים בחוץ לעציצים של 50 ליטר? כרגע בעציצי 30-35 ליטר, שותים 10 ליטר מים אחת ליום וחצי - יומיים.
    3. שוב במידה וצפויים לפרוח רק באמצע אוגוסט - האם זה עיתוי מתאים לעשות super cropping כדי להגביל קצת את הגובה של הצמחים?

12. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. פריחה תהיה רק בסביבות אוגוסט.
    2. כדאי לך להעביר לעציץ גדול יותר.
    3. תלוי בגובה שלהם. אם הוא מפריע לך תגזום אותו קצת.

13. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה רבה!

14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    לבקשת הקהל מצרף תמונות עדכניות:
    תמונה 1 - שני הצמחים שבמרפסת יחד, הימני הוא זה ששותה הרבה מגנזיום.
    תמונות 2-3 - מה שנראה לי בכל זאת כפריחה נקבית...?
    תמונה 4 - התחלה של פרחים זכריים על הענף שרוסס בתמיסת ג'יברלין.
    תמונות 5-8 - דנה היפיופה בארון, עוד שבוע בערך לקטיף... לדעתי.

שאלה - האם אכן הצמחים חזרו לצמיחה וגטטיבית? או שאולי יכול להיות שבאחד הימים החמים כל הפרחים פשוט התייבשו, וכעת חזרו לפרוח? כי היו כמה ימים מאד חמים השבוע, באחד הימים הצמחים היו כבר די נבולים כשהגעתי הבייתה להשקות אותם.
    מה שאני שאול בקיצור זה האם אכן הצמחים חזרו לצמיחה וגטטיבית או שפשוט בגלל התייבשות חלה נסיגה וכעת חוזרים לפרוח?

קבצים מצורפים:

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא רואה פריחה זכרית...
    נראה שהתחילה פריחה, ואז הצמח חזר לצמיחה וגטטיבית.

פריחה רק בסביבות אוגוסט.

Hizky434 אוהב/ת את זה.
  16. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בסדר תודה רבה.
    אחכה שבוע שבועיים לוודא שלא חזרו לפריחה ואם אכן לא תתחיל פריחה מסיבית יותר תוך שבוע שבועיים אעביר לעציצים גדולים יותר ואעשה super cropping. אם בשבוע שבועיים הללו תתחיל בכל זאת פריחה משמעותית יותר אז כמובן שהסופר קרופינג יורד מהפרק, ולגבי העציצים... אתייעץ.
    שוב תודה!

17. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    hizky ערב טוב נשמה ולכולנו בכלל.תשמע,תודה על התמונות.יפות רצח.תצלם את בבקשה את המתוקה שבארון קצת יותר תן להנות במקום להפיל עלינו את הצרות של בחוץ.אלוף.אולי תגובות אנשים על תוצאה של גידול תחת 180 וואט cfl.כול הכבוד respect

18. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    תתפלל שהן התחילו לפרוח למה לחזור לveg חם מידי לסאטיבות דומיננטיות בקיץ שלנו.העציץ שלך קטן מידי בסופו של דבר ולא תרצה להכנס לבעיה כלשהיא בגלל שורשים.גם ככה יהיה לך משהוא אבל לך תדע אחי,מחזיק לך אצבעות.תכוון אותן לשמש של שקיעה.אם השעות של הצהרים והשקיעה יבואו עליהן ......וואו.פצצות

19. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בוקר טוב! Love growing תודה על המחמאות, הצמחים שבחוץ אכן מכוונים לשמש של הצהריים ואחר הצהריים. אני גם מקווה שהן כבר בפריחה כי בסוף יולי אני נוסע לשבוע וממש קיוויתי לקטוף אותן קודם כדי לא להסתבך עם ענייני השקיה וכו'. שלא לדבר שחמותי תגור בבית שלנו בשבוע הזה וקצת בעייתי להשאיר את המרפסת נעולה שבוע עם השקיה על טיימר. איך שהוא יש לנו מזל רע, כל פעם שאנחנו נוסעים ככה לשבוע יוצא שיש איזה בלגאן בבית וכבר יצא פעם שהיה צמח במרפסת והיא הייתה נעולה, התפוצץ הדוד שמש ואי אפשר היה לגשת לשם. בלגאן בקיצור. אז גם אני ממש מקווה שזו רק נבילה של הפרחים הקודמים עקב התייבשות חד פעמית, ושכעת חוזר לפריחה באותו לוח זמנים פחות או יותר. אני בונה על זה שבשמש יבשילו יותר מהר מבארון. הצמח בארון הבשיל אחרי בול חודשיים פריחה, לי יש חודש וחצי. אז נקווה שאכן יפרחו בזמן. אבל אם תוך שבועיים אראה שלא פורחים אעביר לעציצים גדולים יותר.
    בכל אופן אני שוקל למסור את אחד הצמחים שבחוץ. הם כבר נהיו גדולים מאד, אני צופה שיבול של אחד מהם אם יילך כמו שצריך יספיק לי לאיזה שנה שנתיים. אז חבל לי מבחינת הסיכון החוקי לגדל שני צמחים כל כך גדולים במרפסת אם אין לי צורך בכל כך הרבה קנאביס. אני אנסה להציע לחבר לקחת את אחד העציצים, אם לא ירצה אפרסם פה נ.צ. שאשאיר בו את העציץ, שמי שירצה ייקח וייהנה ממנו.
    לקחתי היום מבחן טעימה חדש מדנה שבארון! עד עכשיו נישנשתי ממנה פרחים מתחתית הצמח ובצבצים מסכנים כאלו; הפעם לקחתי פרח מאחת הקולות הראשיות - הייתה קולה אחת שהתפצלה לשתיים ב7-8 ס"מ האחרונים, אז קטפתי את אחד הראשים הללו. בייבוש מהיר של 2 פרחים - החומר פצצות! את שאר מה שקטפתי שמתי בארון ייבוש לאיזה כמה ימים. נראה לי שהיום בערב הצמח ייכנס ליומיים וחצי חושך מוחלט שילחץ עליו להפיק הרבה שרף, ובשישי בבוקר אקטוף אותו.
    אצלם תמונות של הצמח אחרי ההחשכה, לפני שאקטוף.

love growing אוהב/ת את זה.
  20. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    זהו נכנסה להחשכה דנה שבארון. חחח אני מתרגש יום שישי קטיף ראשון בפרוייקט ☺

dima mor ו-קואלה אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!