1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Md

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Dmtdmtdmt, ‏13/6/16.

1. Dmtdmtdmt

Dmtdmtdmt חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, לפני כמה ימים צרכתי md לא בפעם הראשונה ואני חושבת שלקחתי כמות גבוהה יחסית -0.8.
    האם יכולים להיות השלכות על כך? לצערי כמובן במהלך הסטלה אני לא זוכרת כלום בגלל הכמות הגבוהה (לא אחזור על הטעות מן הסתם) אבל מלבד זה יכול להיות השלכות בעתיד?
    ועוד שאלה, מה הכמות המומלצת?
    תודה ולילה טוב

2. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    הכמות די גבוהה. נהוג להתחיל עם 0.25 פלוס מינוס
    מה זה לא זוכרת כלום?
    ולהגדיר md בתור סטלה זה גבולי מאוד...

3. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמה את סומכת על מי שנתן לך את החומר? בשביל לאבד את ההכרה או אפילו בלאק אאוט של כמה שעות צריך לצרוך לפחות 200 מיל' MD. כמובן שזה משתנה מאדם לאדם, אבל אני מכיר את החומר הזה למעלה מ-20 שנה ומעולם לא שמעתי על מישהו שצרך פחות מ-200 מיל' ולא זכר את החוויה ביום שלמחרת.

לא רוצה להלחיץ אותך, אבל מה שאת מתארת מתאים יותר לרוהיפנול, לא ל-MD.

4. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    נראה לי שיש בלבול ביחידות מידה
    היא אמרה שהיא לקחה 0.8 כלומר 800 מיליגרם.

אתה כתבת 200 מיל', כאשר אני מניח שהתכוונת ל מיליליטר. אם התכוונת למיליגרם אזי 200<800. כלומר הכמות שמנית קטנה מהכמות שהיא לקחה (ואז אין הגיון במה שכתבת לכן אני מניח שהתכוונת למיליליטר). אבל בכל מקרה מודדים ביחידות מידה גרמים( הרי מוצק..) ולא נוזל

:)

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    התכוונתי למיליגרם. אבל הבנתי מהדברים של פותחת האשכול שמדובר ב-0.8, כלומר 80 מיליגרם. טעות שלי :)

בכל מקרה, 800 מיליגרם זו כמות שיכולה להפיל סוס. אני מאוד מקווה בשבילה שזה לא מה שהיא לקחה.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  6. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    לא הגיוני שלקחת 800 מיליגרם ולא גמרת באישפוז/חווית את החוויה הכי עוצמתית בחים שלך

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אני לא חושב שחייבות להיות בהכרח השלכות רעות ללקיחת md אצל כל אדם אך במידה וישנם השלכות הם משתנות ויכולות לכלול מחסור בסרוטונין למשך תקופה(בדר"כ כ-3 חודשים), שינויי מצבי רוח, מחשבות לא שיגרתיות ועוד'.
    כמו שאמרו לך - 0.8 גרם זה המון. 0.25-0.4 זה חוויה חזקה ומספקת ואם לא - מערבבים קצת אלכוהול וירוק בצורה חכמה.

סיפור שעלה לי - לפני שנים כשעוד היינו דיי צעירים הייתי עם חברים במסיבה ו2 מהם החליטו לאכול כל אחד גרם שלם של md "במכה" ולהשתכר למוות - לפי מה שהם סיפרו הייתה להם את המסיבה הכי טובה שיכלה להיות. אני לא יודע אם זה האסיד שאכלתי או לא אבל לי הם נראו פשוט כמו חייזרים לאורך כל המסיבה. הדאון דרך אגב נמשך להם יותר מיומיים שבהם הם לא הפסיקו לעשן בשביל לנסות להקל . . זה סם קשה לאללה בכמויות האלה...

8. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    וואי בכמויות האלה אנשים ננעלים ברמות הכי מטורפות שיש. נראה מחזה נוראי ומפחיד אבל בתוך עצמם כיף להם רצחח. רמות הסרוטונין בשמיים ורמת המודעות לעצמך יורדת חחח

בקיצור באמת לא מומלץ לעשות דברים כאלה. כי בתכלס זה נראה על הפנים

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני לא יודעת אם את מתכוונת ל0.80 מיליגרם, או ל0.8 שזה 800 וזו כמות פסיכית! שאפשר למות ממנה.
    אנשים לא מודעים שאפשר למות מאקסטזי, כן. תופעת לוואי קשה שלו זה מוות.
    פעם הבאה לפני שאת אוכלת סמים תבדקי מה את מכניסה לפה ובאילו כמויות צריך לצרוך סמים כאלו.
    לא חושבת שיהיו לך השלכות עתידיות, חוץ מזה שאולי יהיו קצת דאונים והמוח מנסה להתאושש מכל הסרוטונין שיצא לך. פשוט אל תקחי עוד דברים ותתני למוח להתאושש, מקסימום את יכולה לעשן קצת ירוק..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!