1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

haze.io גנביםםםם

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י SuperStyle, ‏16/6/16.

1. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    ניסיתי להזמין מהם דיברתי איתם במייל ביקשו שנשלח להם תמונה של הכרטיס בתמימותי המטומטמת שלחתי הבני זונות עקצו לי תכסף מהכרטיס ואוממרים לי שאי אפשר לבצע הזמנה בא לי לשרוף את כל העולםםםם מעצביםםםםם

תיזהרו חברים

2. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    מוזר
    ממני לא בקשו צילום של שום דבר. רק שלחו לינק של חברת הסליקה שלהם לביצוע רכישה

תבדוק בתיבת אימייל שלך, אולי בסוף הם כן ביצעו עבורך את ההזמנה ושלחו את הזרעים.

3. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15

שמתתי תפרטים של הכרטיס הכל היה רשום שההזמנה נדחתה מתקשר לחברה של הכרטיס אין בו שקללל

4. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    לפני זה בדקת וכן היה כסף?

5. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    בוודאי

6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    אחי ההזמנה שלך נמצאת במצב ''PENDING'' אל תדאג הכסף מוקפא. מקסימום תוך 8 ימי עסקים הוא חוזר לחשבון. אני מציע לך להתכתב איתם בלי יותר מדי עצבים - אולי העסקה תשתחרר.

7. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15

אני יותר חושב שאתה והחברים שלך עשיתם משהו שנקרא בעברית פשוטה עקיצה כמו שהיה זרע ישראל בזמנו עוד לא ראיתי אף אחד שהזמין כמה זרעים מחנות באינטרנט ורשם להם מחווה כמוך

8. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    המצב שלי היה בדיוק כמוך והם חטפו ממני משקל דומה של גנאי וקללות. לאחר אי ההבנות כמובן התנצלתי כי באמת שהם עשו עבודה מצויינת בכדי לבטל את העסקה (חברת הויזה צריכה אישור מחברת הסליקה שלהם + מכתב רשמי מהם + לוגו החברה + מספר ההזמנה + תאריך שעה + מספר אישור הזמנה ) הם הצליחו לעשות את כל זה בכמה ימים. לא היו לי יותר מדי חששות כי אני מזמין מהם כבר שנים. הם עברו לבנק אחר - מפה החשד (התוכנתי) של חברת הסליקה שלהם - ממה לעשות צריכים להגיד תודה שהם בכלל מקבלים ויזה נטען... אני אומר לך אתה יכול לישון בשקט ולהיות רגוע. ומה קרה כואב לראות מישו שדואג לקהילה הישראלית לגבי השגת זרעים בראש שקט במחיר הוגן במהירות (פחות משבועיים) ובדיסקרטיות?

9. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    רגע? חחחחחח זה אתה שהתכתבת איתי בפרטי נכון. עזרתי לך כמה שיכלתי - אפילו אמרת לי שדיברת איתם והכל. בטוח שתתחרט על המחשבות האלו כשהכל יסתדר. :)

10. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15

ואללה כן דיברתי איתם הכל היה נראה לעיניין עד לרגע שנעלם לי בדיוק ה 74 דולר ואין עם מי לדבר הם אומרים אין אישור כספי חוץ משבחברת האשראי אומרים שהכסף נלקח עלידם והוא עוש לא נמשך יכול להיות שזה המצב שדיברת עליו אבל אני ממש לא מרוצה מיזה שהכסף שלי לא נמצא אצלי וגם לא מה שרציתי לקנות בעדו ואני בטוח שגם אחרים לא יאהבו

11. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    אז מה זה משנה עם עזרת או לא בפרטי גבר בזכות ההודעה המנומקת והמפורטת שלך נסיתי לעשות הזמנה פעם ראשונה ונעקצתי חבר

12. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    יכול להיות שלוקח יומיים שלושה עסקים עד שהם יאשרו את זה ישירות מול חברת האשראי.
    תן להם צ'אנס אחי.
    מקסימום תקלל אותם עוד כמה ימים o_O

13. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    ניסית לבצע מספר הזמנות לפי מה שאני זוכר שאמרת לי ( כבר לא בריא - מוסיף לחשד) העסקה שלך לא התבצע בתאכלס. הכסף שלך שמור בחברת האשראי.
    אם היה לך נטען חול היה עם מי לדבר אבל יש לך את השקלי - לא התנסתי איתו מול שירות לקוחות ת'אמת. תתקשר לדואר לחברת PAYONEER (חברת האשראי - דרך אגב הבנק המרכזי שלהם הוא בארהב בגלל זה יש חשד לגניבה - הכרטיס בישראל והבנק בארהב).

נכון מצב לא נעים - כדאי לך להטעין חדש - להתכתב איתם שישלחו לך טופס תשלום ותבצע עוד הזמנה. תוך שמונה ימי עסקים השבעים וארבע דולר יחזרו אלייך.
    כל טוב ובהצלחה - אני בטוח שזה בגלל מספר רב של פעמים של נסיון להזמין.

14. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    זה טעות של מתחילים אין מה לעשות. לחצת להזמין להזמין - זה עשה לך הודעות שגיאה. עד שבסוף זה עבר במערכת אבל תחת הכותרת חשד. בגלל מה שצויין למעלה. את הכסף תקבל - עכשיו אם אתה מגדל בגידול חוץ - נכון אתה על הקצה אבל אם תעשה הזמנה חדשה וזה יגיע לפני סוף החודש זה בדיוק על הגבול של לגד בחוץ. אם אתה מגל פנים - אין מה להלחץ - קח תזמן ותן לזמן לעשות את שלו הכסף יחזור. אין פה משהו אחר לעשות כי הכרטיס הוא שקלי ולא חול.

15. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חבר אם הם אומרים שהם לא לקחו את הכסף והם חברה אמינה, הכסף יצא מהכרטיס ועוד כמה ימים יחזור וזה רק בגלל שעשית עסקה והם לא קיבלו את הכסף או את הכרטיס.
    קרה לי מחנות כל שהיא באינטרנט בויזה שקלית של הדואר.
    אם הם אמינים ז"א שהם לא לקחו את הכסף ואומרים לך שהם לא, הם באמת לא לקחו הכסף פשוט "באוויר" כרגע והוא יחזור לע"ש של הכרטיס שלך.
    תעדכן בעוד כמה ימים.

16. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    ואללה מה אני יגיד לכם הכל מאת ה' מה שיהיה יהיה בכל מקרה תקבלו עדכון ירד כל החשק מלהזמיו עדיף לגדל בחוץ זרעי קססה ולא לסכן סתם כסף

אמנות-הגידול אוהב/ת את זה.
  17. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    @אמנות-הגידול מעניין למה באישור של העסקה הם רושמים שם של חנות אחרת ולא תשם שלהם עם זה לא חרטה

18. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כדי לא יהיו לך בעיות עם המשטרה, היית רוצה שיכתבו haze.io cannabis seeds?

19. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15

חחחח אתה ממש מבין בעיניין יותר מידי אהה haze.io זה הרבה פחותת מחשיד מseedsuperme

שזה דרך אגב חנות אחרת באינטרנט

20. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אבל עדיין, הם מנסים לשמור על דיסקרטיות כמה שאפשר על מנת למנות מהלקוח בעיות עתידיות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!