1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איוואסקה, בעד ונגד

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י שולגין, ‏5/6/16.

1. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    נראה מאוד מעניין.

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    DMT כשלעצמו הוא חומר מאוד מעניין ומיוחד, מה שהוא עושה לאנשים והדפוסים החוזרים אצל אנשים שונים יכולים לסמן המון דברים מעניינים.
    בכל מקרה זה עניין לזרוק עליו השערות מפה ועד אוגוסט אבל העובדה היחידה בנושא הזה היא שאנחנו לא יודעים כלום.
    בכל מקרה החומר הזה סותר כל הבנה מערבית של המושג "תודעה" ( שמבוססת על כך שתודעה היא תוצר לוואי של תהליכים כימים ) וזה מה שהכניס לי למחשבה את האופציה שהם כולם טועים וכי היקום הוא פרי התודעה.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהבתי את בחירת המילים של הקריין "אלו אנשים נורמטיביים כמו עורכי דין ואנשי הייטק".

moshe datz אוהב/ת את זה.
  5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    זה נשמע לי כמו חוויה מדהימה, אבל רק לאנשים בעלי נפש חזקה, יכולת התמודדות וניסיון קודם עם פסיכאדליים :).
    אני היחידה שמפחדת מהטקס הזה כי הוא כולל הקאות? חחח
    חלק סיפרו לי על פרכוסים ועלפונות זמניים, אבל נשמע לי מעט תמוה העניין.

6. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    חוויה עמוקה ומדהימה, אך דורשת דיאטה מיוחדת של שבוע-עשרה ימים במהלכם אתה נמנע מצריכת בשר אדום,סוכרים,שמן,אלכוהול ובכללי כל סם אחר. כדי שתהיה בטוח וצלול לגבי ההחלטה שלך, ושהגוף יהיה נקי לקראת נקיון הנפש

7. rpglolman

rpglolman חבר חדש

לייקים:
    2
    זה לא בגלל שמשתמשים בMAOI במהלך הטקס כדי שהDMT יוכל להיספג דרך הקיבה?

8. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    חברים לא חייבים דיאטה כזאת. לא להגזים...
    אפשר אבל לא חובה שום דיאטה. רק שאסור לאכול כמה שעות קודם בשביל לא להקיא את זה.
    אם כי אסור עם תרופות פסיכיאטריות מסוימות
    עשיתי מאה פעם לדעתי כבר... אם כי לא כולם בעוצמה הכי חזקה.
    לגבי הקטע של אנשים עם נפש חזקה זה נכון במובן שאפשר להגיע למצב של איבוד שליטה.
    מצד שני זאת תרופה לריפוי הנפש...
    אז אתה לא אמור להיות בריא לגמרי.
    כל הרעיון שזה אמור לרפא אותך.
    אבל צריך לעשות במסגרת נכונה ובטוחה עם האנשים הנכונים.
    וזה נכון שזה יכול להיות מסוכן. חשובה המסגרת.
    יכול להגיד שאותי זה ריפא בצורה בלתי רגילה. ובהחלט לא חושב שהייתי במצב בריא לגמרי או
    שידעתי לנווט נכון מההתחלה. אין מה לעשות.

#8 gilkant, ‏18/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏18/6/16
    Ronenamos אוהב/ת את זה.
  9. Northenlight

Northenlight חבר חדש

לייקים:
    2
    חקרתי את זה ממש לעומק ופחות הוא יותר אני מרגיש מוכן לחוויה. נעזרתי באחד שמבין (לא יודע עד כמה המדריך שהוא הביא לי נורמאלי ותקין) וזה נשמע לי מאוד מסקרן. רק שאין לי את האמצעים לזקק את הDMT וזה נשמע סיפור מסובך...להתארגן על זה אי אפשר.
    החומר הזה נראה שונה מכל פסיכאדלי אחר שמתואר...משהו רוחני ברמות אחרות
    היה לי חבר בשכונה שניסה אבל הוא אמר שצריך להיזהר עם זה

ד"א שולגין לפי איך שאני 'קורא אותך' צורת העישון יותר תתאים לך מהשתייה...אם אפשר לדבר איתך בפרטי הייתי שמח, אתה נשמע אחלה גבר ובן אדם טוב

10. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    שלום לחברי הפורום, ונעים מאוד,
    לפני כמה ימים התנסיתי ב DMT בג'ויינט בכמויות שונות. בראשונה הייתה כמות למתחילים של בערך 45 מ"ג. לאחר מכן כמות של 20 מ"ג אחרי שעתיים, והשאכטה השלישית הייתה ביום למחרת בכמות של 90 מ"ג.

בראשונה של ה 45 מ"ג החזקתי את השכטה מעל 10 שניות... לא הרגשתי עדיין כלום... לאחר 15 שניות לקחתי עוד פאף עמוק הפעם ודי נכנסתי... היד שלי הייתה רפויה והג'ויינט נזרק לי מהיד
    הרגשתי מן תחושה של התעלות וניתוק מהגוף שדי הלחיץ אותי טיפה... נשמתי עמוק ונתתי לטריפ לקחת אותי לשם... העליה של זה כמו מטוס שממריא ויש תחושה כזאת של התרגשות בבטן... הדברים פתאום נהיו פסיכודליים לחלוטין האווירה נזלה ותחושה של איבוד העצמי בדומה לפטריות, אבל לטווח קצר בלבד... לאחר העליה הרגשתי כאילו כל מה שאני רואה מתחת למים והבניינים זזים כאילו הכל בים. מדהים... הצבעים השתנו היו גלים והתודעה התחדדה תוך כדי החוויה וזה מאוד מעצים ו וואו...
    הרגשתי כאילו ירדתי כמה קומות מתחת למים הכל זז לי פסיכודלי... לאחר שזה ירד הרגשתי סוג של נחמה שיש דברים בגו. אבל לרדת לעומקה של החוויה כבר בדקתי בשאכטה השלישית... השניה נתנה לי חוויה דומה אך לא באותה עוצמה... עדיין זז ופסיכודלי.

בשאכטה השלישית כבר יום למחרת החלטתי לנסות אותה עם אמדי... לאחר שהאמדי עלה החלטתי באומצי להכין ג'ויינט עם 90 מ"ג ויהיה מה שיהיה... התוצאה הייתה מאוד טריפית עם צלילה לחלום פסיכודלי עם פרקטליים מעולם אחר הזמן והמימד השתנו והייתי עמוק בתוך טריפ שלקח אותי 15 דקות רק רואה את המימד הפסיכודלי נושם לי בתודעה...

איווסקה לעומת זאת היא טריפ ארוך יותר עם הקאות בדרך... אני מאמין שעדיף לנסות קודם DMT למי שמחפש טריפ כזה רק קצר יותר.

יום נפלא חברים

Ronenamos ו-Northenlight אוהבים את זה.
  11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    עושה רושם שלא קיבלת את החוויה במלואה, לפי חומרים שקראתי זה נשמע שקיבלת רק דגדוג של DMT ובדרך כלל מעשנים את זה בפייפ זכוכית נדמה לי.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אתה בטוח שלא עישנת צ'אנגה?

cannabisnaut אוהב/ת את זה.
  13. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    האמת ש DMT מגיע ללא מפרקי maoi
    דיגדוג של DMT? חחחחח לא הייתי קורא לזה דיגדוג כי זה בהחלט היה וואו... הטריפ מחזיק עד 15 דקות ברוב המקרים...
    אפשרי לעשן אותו בפייפ או בבאנג, אבל אפשרי גם בג'ויינט.
    החוויה ארוכה מ 15 דקות בפועל... אבל השעון הראה בדיוק כמה זמן בעצם עבר...

לא ידידי היקר!
    צ'אנגה היא תערובת שמכילה גם מעכבי מונומין אוקסייד... כך שהטריפ ארוך בהרבה מרק לעשן DMT... האמת שלא הייתי מתנגד לנסות.

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני חושב שאני יודע ממה מורכבת צ'אנגה :) בכל אופן, הטריפ ריפורט שלך לא דומה לחווית ה-DMT שלי בשום צורה. נכון, כל אחד יכול להגיב לזה בצורה שונה, אבל עדיין יש קווים שמאפיינים את רוב החוויות ודווקא אותם לא ציינת.

15. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    אכן זה היה די אמ טי אמיתי
    הטריפ ריפורט הזה קצת מעורבב
    עשיתי גם פטריות ואמדי כמה ימים לפני ובמהלך אז אין מה לעשות חחח

בנוגע למה שחשבת. ובכן כל בנאדם יש לו את הטריפ שלו... אני בנאדם מאוד ריאלי ומציאותי, לרוב גם יהיה לי טריפ רע אם אחשוב על אלוקים במהלך טריפ. ככה שהאופקים שלי כרגע גם לא ממש פתוחים עקב החיים... אבל החוויה עצמה הייתה פסיכודלית לחלוטין...

פטריות לא אהבתי. הם תמיד מביאים אותי ללחץ למרות האופוריה בעע

16. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    כל שמאן שתשאל יגיד לך שחובה דיאטה,אם לא גם מדיטציות וכד', יש סדנאות של שבועות שלמים בג'ונגל.
    ממליצים גם להימנע מכל סוג אחר של סם למשך מספר ימים (3-4), זה כדי שבאמת תבוא צלול לחוויה ותקבל אותה במלואה.
    כל דבר שלא תעשה מהרשימה הזאת פשוט יביא לחוויה פחות עמוקה ממה שיכולת להגיע אליה, כי האיווסקה מאוד עדינה בניגוד למקובל לחשוב, צריך להתנקות כדי שהיא אשכרה תעבוד כמו שצריך.
    כשאתה רוצה לעבור חוויה משמעותית דרך תרופה שמערבלת לך את הבטן על הדרך כבר בחירה שלך עם איזה בטן אתה רוצה לעבור את החוויה.

17. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    יש אצל שמאנים תהליך שהוא ארוך ואז הם ממליצים לעשות דיאטה. זה מעין רטריט.
    זה גם נעשה בדרך כלל ביער בתנאים טבעיים ומבודדים. וגם מערבים בזה צמחים נוספים.
    אני הייתי חמישה חודשים ביער אצל שמאן בדיאטות.
    אני לא חושב שלפעם אחת של התנסות בשביל לראות מה זה איווסקה צריך לעשות. וזה גם פחות מתאים להרבה אנשים באורח החיים שלנו. גם שמאן לא יבקש את זה בשביל פעם אחת.
    בכל אופן בעיני צריך להתאים את הדברים האלה אלינו.
    מה שלא פחות חשוב זה ההתכונות לריפוי.הדיאטה אולי יכולה להיות מועילה לאנשים מסויים ולאחרים היא יכולה סתם להכביד. בסך הכל מדובר בתרופה שנועדה לרפא אותנו משליליות ולתת לנו תובנות על עצמנו.
    בעיני זה פחות חשוב לפחות באורח החיים שלנו.
    אם כי יש חשיבות לאורח החיים. תזונה, פינוי זמן, אנשים חיוביים, תכנים חיוביים. זה הכל עוזר באופן כללי. אבל שוב לא להכביד. זו דעתי. אבל לאט לאט. לא לרוץ עם זה.
    בכלל צריך להבין שמדובר בתהליך שיכול להיות ארוך ולא יגמר בטריפ אחד. לאט לאט. אם כי התהליך אמור להיות יסודי.

#17 gilkant, ‏27/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/16
  18. Northenlight

Northenlight חבר חדש

לייקים:
    2
    למה לא סיפרת איך היה

19. Northenlight

Northenlight חבר חדש

לייקים:
    2
    תביא קצת...