1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Co 2 של סודה סטרים או מנפח גלגלים עם מיכל co2 פטנט כזה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י ד.ד, ‏20/6/16.

1. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    לניפוח גלגל זה נקרא בלון ניפוח co 2 כל חנות אופניים יש את זה עכשיו השאלה אם זה טוב בשביל הבננות ואין בזה עוד חומר רעיל שמוסיפים למיכלים האלה בוקר טוב לכולם

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם מדובר באויר דחוס המגיע מקומפרסור במוסך לתיקון אופניים או פנצ'ריה, האויר יכול להכיל מים\שמן. לפני שימוש בקומפרסור יש לנקז את המים מהמיכל, כמו-כן יכול להיות במידה מסוימת שהאויר הדחוס יהיה לח, כתוצאה מהתעבות מים במיכל האויר הדחוס. עניתי למרות שאין לי מושג קלוש לגבי המטרה בשימוש באויר דחוס. יעילות הדבר בספק כתוצאה משימוש אינטנסיבי בקומפרסור, נזקי רעש, נזקי זיהום אויר וכמובן תחזוקה שוטפת גבוהה יחסית- השקעה כספית נוספת.

עריכה:
    אם מדובר על שימוש חד פעמי כמו לנפח גלגל או לנקות משהו בעזרת לחץ אויר. אז איכשהוא זה יהיה בסדר אבל אם מדובר בשימוש קבוע לאורך כל היום אז כל מה שכתבתי רלוונטי לנושא- נק' שחשוב שתעבור עליהם.

#2 nimrodg, ‏20/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/6/16
  3. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    Co2 של הסודה יכול לעבוד אם אתה מרסס על העלים אבל הצמח משתמש ב co רק כשעה אחרי שהאורות דלוקים אז אם תרסס תגרום לעלים שרופים...

4. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    אתה יכול לפרט יותר אחי ואם אני ירסס שעה אחרי שאורות נדלקים אז מה הבעיה

5. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    ולמה רק על העלים מה שונה מבלון co2 רגיל למיכל co 2 קטן של סודה סטרים 60 ליטר יש לי את הלחצן שחרור פירקתי מהמכונה שלו

6. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    תייגו לי כאן מישהו שמבין לעזרה אני תקוע עם המיכל co 2 a של סודה ולא יודע אם להשתמש ומתי וכמה ומה חעשות עם האיוורור בזמן שאני ירסס

7. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    שלוש תגובות ברצף זה לוחץ וגובל בספאם חבר.
    תן לאנשים את הזמן והנחת להגיב ולעזור לך,
    בהצלחה.

8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אותי יותר מפתיע איך אפשר לרסס גז על צמח ולצפות שהוא ישאר שם יותר מ5 שניות..
    אתה צריך משהו שישחרר לעט לעט את הגז ככה שיהיה ריקוז נמוך אבל תמיד יהיה

אני הייתי משתמש או בבלון של פחמן דו חמצני של אקווריום אני מניח שיש לו איזה דרך שהוא ישחרר כל הזמן וכמויות קטנות או מים עם סוכר ושמרים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!