1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון הפרח לפני הזמן

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י NETANELLL, ‏22/6/16.

1. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עדיף לחכות יומיים אבל אין בעיה לעשן בלי קיורינג. עם הזמן הסטלה משתנה. יש זנים שזה בא להם בטוב (הייזים) ויש כאלו שלא (סופר למון הייז).
    זה אולי מה שיש בשוק השחור שלך יש גישה אליו

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    חחח ממש סוחר מיישן חודשים בטח מייבשים שבוע גג שבועים ואז מוכרים

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    ככה זה רוב הדילרים העבריינים לא מגדלים שרוצים להרויח קצת …

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הדילרים שאתה מכיר

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מה שפונזי אמר. כל אחד והכיוונים שלו.
    אם אתה סבור שהדילר שלך מייבש ככה ולא משקיע, זה בעייה שלך נטו אל תקנה ממנו.
    דילר שמכבד את עצמו מביא חומר איכותי.

6. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני אומר מה יש בשוק לא מה דילר טוב מביא לא מדבר על חברה טובים שמגדלים כמה שתילים אני מדבר על סוחרים גדולים שמייבשים לך את זה בתוך ניילון סטיקים בתוך ניילון שבועים ומפיצים

7. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סוחרים גדולים? אני מכיר כמה וכמה בוא אני אספר לך משהו שלא ידעת.
    כל הסוחרים הגדולים קונים ממגדלים, המגדלים הם רובם ככולם מגדלי חוץ
    הם שותלים שדות של מאות שתילים ומטפחים אותם בצורה די מופתית האמת היא, לקראת אוקטובר כולם מסיימים והם קוצרים.
    הם מייבשים לפחות שבועיים, מיישנים בנוסף עוד שבועיים, ורק אז אורזים לחבילות ק"ג\200 גרם למכירה
    זה בערך 90% מהירוק שיש בארץ. בוודאות. ה-10% שנותרו מתחלקים ל-5% מגדלים פרטים ו-5% מוברח.

תחשוב על זה ככה, למה שמגדל לא ישקיע ביישון? היישון קובע את עיקר הריח והטעם של הירוק, ככל שהריח והטעם טובים יותר אפשר לגבות יותר עליהם כי זה נחשב איכות גבוהה

אגב שכחתי לציין יש גם את מגדלי הבית המסחריים שהם פשוט מגדלים בתוך דירה כלשהי איזה 200 עציצים. אבל משום מה לפי מה שאני יודע, הכי נפוץ בישראל זה הגידולי חוץ. ואני אציין שהגידולים האלה מופתיים. ראיתי בעיניים שלי מאות שתילים גדלים בצורה מדהימה.
    אבל בגלל שזה גידול חוץ..לפעמים חם מדי לפעמים לח מדי, הסחורה קצת חלשה יותר מגידול באקלים מבוקר.

8. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    יש גם סוחרים גדולים שמכבדים את עצמם. יש אחלה דילרים בשוק.

9. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    זה תלוי מי שמכבד את עצמו לא מוכר פרחים שהורידו להם חצי עלה הורידו חצי מהעלים זה הרבה עלים ולפי מה שיש בשוק של עבריינים זה אולי חומר חזק אבל נראה מעפן ולא עובר תהליך כמו שצריך בכול מקרה גרם אחד מתוכו רבע גרם לפחות זה עלים שהורידו רק חצי מהם לפי הקיצוץ רואים שהורידו חצי מהאורך של העלים ובחול עם יש בכלל זכר לעלים אז זה עלים ממש קטנות רק החיבור של העלים לפרח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!