1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחווף

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י טליטליטלי, ‏23/6/16.

1. טליטליטלי

טליטליטלי חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני צריכה עזרה מישהו שמבין ויכול להסביר שלב שלב על גידול זרע אוטומטי בחוץ
    כלומר איך לשתול את הזרע באדמה באיזה אופן האם האדמה צריכה להיות לחה ואיך וכמה להשקות כול כמה זמן איך לדשן נכון כול כמה זמן ואיך קוצרים ומייבשים פרח אוטומטי האם כמו בפרח רגיל?
    תודה לעונים:)

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    קודם להנביט שהיה שורש לפחות סנטימטר להנביט אני הנבטתי עם צלחת פלסטיק ו2 ניירות סופגים שמתי באמצע את הזרע עם מעט מים רק שהיה לח אסור שיציף ומעל שמתי שקית ניילון בשביל הלחות ושמתי בתוך הארון כי יש שם חושך וכן אותו קטיף…

אתנול אוהב/ת את זה.
  3. טליטליטלי

טליטליטלי חבר חדש

לייקים:
    0

תודה רבה:) ואת השאר לא ידוע לך?

4. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מה השאלה נשמה ייבוש ? ייבוש אותו דבר ויישון אותו דבר אותו צמח רק עם כמה יתרונות של מהירות ועוד תגדלי בעציץ 15 ליטר חצי אדמה רגילה חצי קומפוסט ככה אני עושה את מוזמנת לעקוב אחרי היומן גידול שלי

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    הנבטה בצלחת ולשתול.

גם בחוץ צריך לשתול בעציץ עם תערובת שתילה.

עציץ לפחות 15 ליטר מצע מעורב עם דשן.

זה מה שדחוף כרגע. לגבי כל השאר יש מלא מידע באתר צריך רק לקרוא נשאיר לך משהו לשיעורי בית

בהצלחה

6. טליטליטלי

טליטליטלי חבר חדש

לייקים:
    0
    הבנתי שזרעים אוטומטים משקים פחות ומדשנים פחות וחיפשתי בכול הפורום ואין פירוט מדויק על כמה מים להשקות איך להשקות כול כמה זמן כמה דשן לשים כול כמה זמן לשים דשן אני יודעת בגדול מה צריך אבל איך לעשות כול דבר וכמות הנכונה לא אז עם מישהו יוכל להסביר חח

7. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אין הרבה הבדלים בין אוטומט לרגיל
    גידול ודישון אותו הדבר.

השקייה עד שיצא מים מלמטה.

ההבדלים שיש זה לא מומלץ לעשות קיטומים ותמרונים לצמח בגלל שאין זמן הצמח יכנס לפריחה לבד גם אם לא תשנו את משטר התאורה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!