1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מי שפותר את הבעיה הזאת הוא מלך!!!

הנושא בפורום 'בית חולים לצמחים' פורסם ע"י DrGreenTumb, ‏24/6/16.

1. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אהלן חברים ואני מקווה גם חברות חחח

אז ככה הבעיה הזאת כבר משגעת אותי ומפורמים של חול אני מקבל תשובות מטומטמות מי שפותר לי את התסביך מקבל פרח

רקע גידול: אדמה של חברת דשנית או משהו כזה(בהתחלה היתי בטוח שזאת האדמה) ואחר כך העברתי את הייחורים לאדמה של טוף מרום
    מעורבב טיפה קומפוסט,וורמיקיוליט,וטיפה קוקו פרלייט

הבעיה שהם גדלים לאט אבל ממש ממש ממש לאט

עכשיו בשבוע הראשון שלהן העברתי לעציץ אם האדמה והם התחילו להצהיב עשיתי שטיפה ןזה עזר בקטנה לגבי הצבע אבל הקצב צמיחה בכל זאת נשאר מגוחך ,ואז הגיעה צבע אדום על גזע נתתי להם מלח אנגלי בהשקייה והאדום יורד לאט ,כשהגיע המד PH ואני מדגיש שזה מד סיני זול ויש מצב שלא עבר כיול הPH של המים בברז היה 7 ובנגר של אחד העציצים היה5.8 (בתמונה של הצמח האמבטיה)

הרגלי השקייה: משקה כשיבש לפעמים נותן להן להיות טיפה צמאות אבל לא למצב להעלים מתחילים לנבול ומשקה ללא נגר(אולי בגלל זה יש הצטברות מלחים או משהו)????
    דישון: יצא לי בחודשיים לדשן פעם אחת אם אקוגן "לצמחי בית" שמכיל 7% חנקן 7% אשלגן ומיקרו אלמנטים ובלה בלה בלה,לא מדשן יותר בגלל הצבע הכהה של העלים(עודף חנקן) למרות שהצבע הכהה כבר המון זמן ככה לפני הדישון וגם אחרי השטיפה

איורור: מפוח 350מ"קש מוציא,וונטה 100 מקש מכניס .כשהאור דלוק עובדים בלי הפסקה ובשעות חושך רבע שעה דולק ורבע שעה הפסקה

אור: אני יודע שזה לא קשור אבל כדי להימנא משאלות .... מנורת 600W משולבת שאני מריץ אותה על 420W(אני פשוט מת על המספר הזה) בגלל החום של הקיץ(משנק דיגיטלי למי שלא הבין)

ביינתים אלה התמונות שיש לי בהמשך אני יצלם עוד תמונות חדשות לא רותה להפריע להן לישון

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לא רואים תמונות

3. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    רואים אחי?

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אם יש בעיה אם התמונות אני יעלה לאתר אחר

5. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    אקוגן לצמחי בית קנאביס זה פרח בר שגודל גם בבית.תקנה דשן אורגני או כימי נורמלי,לא אקוגן בכלל.חברות דשנים מרעילות את האדמה והמים שלנו.אני לא קונה מוצרים שלהם לטובת ילדי מפרץ חיפה וצמחים כמו שלך.

Moshe Edri אוהב/ת את זה.
  6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אח שלי NPK זה NPK מה לעשות שאני לי רוצה לשרוף מאות שקלים על מדבקה יפה

7. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    ואם כבר הגישה הזאת תן לפחות ,גיבוי לטענה שלך מה זה מרעילות? אתה מתכוון מזהמות את הסביבה?? אז בוקר טוב חבר כל מפעל וכל דבר מזהם בימינו וזה אודות למושחטים והחזירים שיושבים בשלטון אלה שאתה בחרתה

8. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    npk זה npk.נכון אמת.הקטע הוא האם הצמח יכול לאכול אותם.גם לומנס זה לומנס אבל לא תחפס מנורה שנותנת 100000 לומנס בטמפ צבע של 10000 כמו באקווריום ריף למשל.תחליף תאוכל.כמה זה עלה?20 שקל הפסדת

9. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    מרעילות זה מרעילות זה לא משתמע לשני פנים.לא הייתי רוצה לשחות בנחלים באזור חיפה וגם לא בירקון זה מרעילות.למכור תרסיס נגד מזיקים עם חומרי הדברה שלא חוקיים בשאר העולם זה מרעילות.די כפרה עוד מעט שבת אחי.שבת שלום

10. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    יש מצב אחי ,לדעתי ולהגיון שלי וכמו שהסכמת NPK זה NPK פשוט האחוזים של הריכוז שונים זאת אומרת בדשן אחד תשים 1 מיליליטר לליטר ובשני 4 מיל לליטר ,עכשיו יש את המיקרו והמקרו אלמנטים שממה ששמתי לב האקוגן שובר הרבה דשנים אחרים:
    1.אצות ים(אורגני אם הבנתי נכון,כמובן אורגני סינטטי{GMO} אבל סוג של אורגני)
    2.ברזל,מנגן,מגנזיום,סידן,אבץ,בורון,נחושת,ומשפרי צימוח הורמינליים טבעיים.נכון לא רשום כמויות של המיקרו אלמנטים ואם יש הרבה בורון או נחושת לאומת מגנזיום אז אתה צודק וזה לא הכי מתאים לקנאביס אבל אני די בספק אם זה ככה

אבל הדשן בכלל לא קשור פו למצב שיש לי זה התחיל הרבה לפני שנתתי לו דשן ודישנתי רק פעם אחת מיליליטר לליטר ......

Moshe Edri אוהב/ת את זה.
  11. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    [.תחליף תאוכל.כמה זה עלה?20 שקל הפסדת

ולמה אתה מזלזל זה עלה 40 שקל חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

שבת שלום

12. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    ובכלל איפה התותחים של הפורם שישפכו קצת לומנים(אור) בנושא
    @אגרונום
    @Fonzee

13. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    חלילה לי מלזלזל בכספך,תאמין לי שאם היה לי ממון כמו שאני מגדל הייתי עשיר.אתה לא קולט שזה קשור לדשן?אקוגן,דשנית זה לא משנה מי מהם כרגע,הכול מתחיל משם.רוצה לגדל באדמה תקנה אדמה לא אדמת שתילה.אתה לא יודע מי ערבב מה ערבב למה ערבב וכמה.כמו שאני לא קונה בגדים מבד נושם(מה זה)או תחתון חושב וחכם אני לא קונה דשן בשיחרור איטי ומבוקר כמו שהם טוענים.תשקה רק במים ללא דשן בטח ובטח לא אקוגן(ושיתבעו אותי),תוסף על בסיס אצות ים תמיד טוב ובהצלחה בלמצוא את ה ph המתאים לעבודה עם מצע כזה.מצטער על הבשורה

14. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עם פירוט ברמה של "שמתי קצת קוקוס" ותמונות שאי אפשר לראות במיקרוסקופ אין לי איך לעזור פה.

15. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    כן ערבבתי קצת קוקו פרלייט אם האדמה מה כבר יכול להיות בעיה בזה,מה יש באדמה זה כבר סיפור אחר והסימפטומים שעל העלים אמורים להגיד מה יש ומה לא,לא ככה??

תמונות שאי אפשר לראות במיקרוסקופ
    אתה מתכוון שלצלם אותם תחת מיקרוסקופ??,או שהם פשוט קטנו??

ןיש לי תמונות מפורטות רק מסתבך למחוק את ה META DATE שלהן בדרך נורמלית שלא תגרום להן להיות קטנות אם מישהו יכול לעזור בזה אני אשמח

16. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    מינוח כמו "קצת" הוא בעייתי. אם אתה רוצה עצה רצינית אתה תצטרך לפרט באופן מדוייק במה השתמשת.
    לא יודע לגבי כישורים של שאר חברי הפורום, אבל אני לא יכול לזהות ב100 (או ב80) אחוז בעיה לפי העלים. יש הרבה בעיות שנראות דומה.

אני מתכוון שאי אפשר לראות כלום מהתמונות בגודל ס"מ על ס"מ שלך. אפשר להוריד את הMETA DATA דרך המאפיינים של הקובץ בווינדוס או פשוט לחפש Exif removal tool בגוגל.

תקל עליי להקל עליך

17. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    טוב ככה, נתחיל בזה שהכנסת אותו מוקדם מידי לפריחה ודחפת לו דשנים בלי הכרה לדעתי זאת הסיבה שהוא הצהיב ככה

תן לו תוסף השרשה זה עשוי לזרז את "הצמיחה" , איבדת את הסבלנות עם קצב הצמיחה שלו אבל זה לא שהוא הפסיק לצמוח הוא פשוט בונה מערכת שורשים זה לוקח שבועיים עד חודש וזה אמור לקרות לפני שהצמח נכנס לפריחה

לגבי הדשן , תקנה פשוט דשן נורמלי , למה לא להישאר עם הדשן הזה? אמרת בעצמך
    אתה לא יכול לדשן עכשיו בכלל כי יש לך עודף חנקן זה דברים שיחזרו על עצמם עם הדשן הזה וכל סטרס פוגע בכמות באיכות ובקצב הפריחה

חום ולחות לא ציינת , אתה מנטר אותם בכלל?

לגבי ההשקיה, אני לא מבין איך בחום הארץ הישראלי אתה מגיע למצב שאתה לא משקה לפחות פעם ביומיים , אתה צריך למדוד את הנקז (המים שיוצאים מתחת לעציץ) ולוודא שהוא לפחות 10% מהכמות שהשקיית

לסיכום, תפסיק לנסות לחסוך ולקנות אספקה בהום סנטר זה בגדול הבעיה שהצמח שלך סובל ממנו :)

בהצלחה

קואלה ו-love growing אוהבים את זה.
  18. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
  19. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    יש לך בעיה חמורה של חוסר השקיה ונעילת שורשים כתוצאה מכך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!