1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות אחרונות לפי תנועה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י canna420, ‏25/6/16.

1. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    בשבועיים האחרונים החלפתי הרבה גישות לגבי איך אני הולך לגדל את הילדות הראשונות שלי. אחרי שלא היו תשובות לגבי השאלות שלי על לדים אמרתי כוסאומו אני חייב להתחיל לגדל והחלטתי להתחיל לגדל (גטו) בארון עץ קטנטן (43X43 גובה 67) עם מנורות cfl.
    אתמול הייתי בחנות היידרו קניתי מיילר ואת הtry pack bio bizz שמתאימה גם לגידול וגם לפריחה ואני מתכנן במוצש או מחר בבוקר כבר ללכת לקנות נורות ולהתחיל להרכיב הכל.
    שאלות:
    1.כמה צמחים אני יכול להכניס בשטח הזה? בכמה ליטר כל עציץ?
    2.כמה ואט אני צריך לשטח של 0.2 מטר מרובע?
    3.מה העדיפות לשתי נורות חזקות או 4-6 חלשות ?
    4.קראתי בכמה מקומות שבמקום לקנות סט מנורות אחד להפרחה וסט לצמיחה משלבים בניהם ביחס של 1 אור חם על 3 אור קר ומוסיפים בהפרחה UVB לחלק מהיום ואז זה חוסך את כל הבלאגן של ההחלפה זה נכון ?
    5.קראתי על הרבה שיטות אימון ואני מבולבל לגבי מה יתאים לי לחלל הספציפי, חשבתי להתחיל בקשירות וFIM ולהמשיך עם סופר קרופינג ובסוף לקראת הפריחה סקרוג ולוליפופינג.
    6.את הגידול הראשון שלי אני עושה מזרעי קססה, איך יודעים מתי להכניס להפרחה וכמה זמן תקח ההפרחה? או שזה נטו לשיקולי מטעמי גודל החלל?
    7.קראתי על אנשים שבגידולי גטו מכניסים את הצמח לפריחה כבר מהשבוע השני, מה היתרונות בשיטה הזאת?
    8.לגבי אורור יש לי 3 מאווררי מחשב גדולים חשבתי על שניים מכניסים אוויר מלמטה ואחד מושך אוויר מלמעלה. יספיק?
    9.לגבי אור שיכנס דרך המאווררים, קראתי על מלכודות אור והדרך הכי קלה (תקנו אותי) היא לקחת צינור ר' מפלסטיק של ביוב לצבוע אותו בשחור מבפנים ולחבר אותו מחוץ לארון, זה נחוץ?
    10.יש לי אדמת משתלות בבית הכי פשוטה שיש, עם מה אני יכול לערבב אותה (שאפשר למצוא במשתלה) כדי להעשיר את התערובת?
    11. לפי דעתכם, מה צריכה להיות הדרך פעולה שלי בנוגע לשיטות אימון, זמנים (או גבהים) להחלפה בין גדילה לפריחה וכו'?

תודה רבה!

#1 canna420, ‏25/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏25/6/16
  2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    מישהו??
    הפעלתי את המאווררים הם דיי חלשים שווה להשקיע על שתיי ונטות אחת מכניסה אחת מוציאה?
    זה יחסוך לי את המלכודות אור?

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אהלן אחי. שאלת הרבה שאלות, אני ינסה לעשות לך קצת סדר.
    1. צמח אחד בלחץ, לא משנה גודל העציץ.
    2.אם אתה מתכוון לוואט של פלורסנט אז לפחות 200, עם HPS/MH אין לך אופציה לעבוד.
    3.שוב.. זה לא רלוונטי לגודל של החלל שלך.. אין לך באמת מקום ליותר משלוש מנורות.. גג ארבע.. שים כמה שיותר
    4.אתה יכול להתחיל מארבע לבנות קטנות ובפריחה להחליף לבנה קטנה אחת בצהובה גדולה ואת השניה בUVB.
    5.הרבה שמות מפציצים דפקת פה.. קודם כל תעמוד בתנאי טמפ' ואז נדבר, טופ/פים אתה תהיה חייב סופרקרופ וסקרוג תחכה למחזור הבא שתגדיל את החלל והניסיון שלך.
    6.מתי להכניס לפריחה זה תלוי בך ובדרך כלל קובעים לפי הגובה של הצמח או הגיל, זמן הפריחה תלוי בצמח (גנטית)
    7.אין שום יתרון, פשוט אין מקום בחלל. קח בחשבון שברוב המיקרים הצמח יכפיל את עצמו במעבר לפריחה.
    8.הפוך, שתיים מוציאים מלמעלה אחד מכניס מלמטה
    9.תלוי כמה אור נכנס, עדיף למנוע כניסה של אור בשעות החושך ועוד יותר עדיף למנוע יציאה של אור מסגיר.
    10.תלוי מה ההרכב שלה, אתה יכול להוסיף סיבי קוקוס או פרלייט כדי להוסיף איורור וניקוז טוב יותר, גם קומפוסט יכול לעזור במקום דשן בשבועות הראשונים.
    11.תלוי בקצב הצמיחה והצורת פריסה בחלל..

אתנול אוהב/ת את זה.
  4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    תודה רבה!

5. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    אני הייתי ממליץ לך בחום על DWC ולוותר על האדמה, טכניקה טובה לכזה חלל יכולה להיות גם maim lining

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!