1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בדיקות דם במיון דחוף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י nimrod, ‏29/6/16.

1. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    אז ככה כן אני יודע ששאלתי כמה פעמים אבל הפעם זה באמת מקרה חירום סיפור קצת ארוך אני ינסה לקצר אותו , חרטטתי בביקור רופא שנפלתי מאופניים ויש לי סחרחורות וכאבי ראש וכו בשביל גימלים פה לשם הזמינו אותי לבדיקות דם ולביקורת נראלי כדי לראות שהכול בסדר אני בלחץ של החיים מהבדיקות דם האלו אם יחפשו לי או משו גם התעלפתי היום כנראה בגלל חוסר בסוכר ואני מספר את זה מחר לרופאה כדי להוציא עוד גימלים ואולי בע"ה גם רם 2 ( תתפלאו חבר הוציא בדיוק בשיטה שלי חודשיים רם 2 עד שעשו לו את כל הבדיקות ) בקיצור מה לעשות ?

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הכל בסדר לא יבדקו כלום

3. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    לא לתת שתן שיקחו כמה דם שרוצים רק לא לתת שתן

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    די לדבר שטויות.

אם לוקחים לך דם ושתן בגלל בעייה רפואית - לא יבדקו נוכחות THC בדם\בשתן. הכל בסדר!
    תסכים לתת שתן ותסכים לתת דם. הם לא יבדקו.

5. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    וואי אחי אתם מתסבכים אותי לתת שתן ודם או לא אשמח לתשובה ממישו אם ניסיון דומה , ומה בקשר לחיסיון רפואי אם הרופא שואל אותי אם אני נוקח משהו להגיד לו?

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תגיד כלום ושום דבר.
    תן שתן ודם כרגיל.

7. Uri578

Uri578 קנאביסט

לייקים:
    33
    דם אין בעיה לתת אבל שתן זאת בעיה כי הם יראו שעישנת חבר של קיבל דופק גבוה בגלל העישון והלך לחדר מיון ונתן שתן ומיד התקשרו למשטרה בדם הם לא רואים אם ישנת או לא

8. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אתה שואל איך להתחיל? אני הייתי מתחיל עם התמונה שפירסמת- מוחק אותה. יותר מדי חושפת..

9. nimrod

nimrod קנאביסט

לייקים:
    6
    כן תאמת חשופה מדי אני פשוט באופוריה אחושילינג שהצמח צומח שלא שמתי לב תודה על העצה חבר

10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יש מדריך העלאת תמונות באופן אנונימי בפורום גידול למתחילים. ממליץ לקרוא את כולו. יתן לך את הבסיס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!