1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בנזודיאזפינים

הנושא בפורום 'תרופות מרשם' פורסם ע"י ranit, ‏8/4/16.

1. ranit

ranit חבר חדש

לייקים:
    0
    אני נואשת, סביר לניח שימחקו לי את זה שוב ויחסמו אותי
    אבל אני נואשת ממש.

אני משתמשת בשלל כדורי הרגעה (לאחרונה- בורטוזילם, קסאנגיס ושותפיו)
    הרופאה שלי החליטה להריד לי את המינון לחבילה בחודש, חבילה של 20 כדורים, בשעה אני לוקחת 2-3 כדורים ביום (סובלת משלל חרדות, דיכאון, דיסטמיה ועוד ועוד)

הצעד שלה הורג אותי, ואני חייבת איכשהו להשיג כדורים
    (לא מחפשת מורפין וחבריו, רק בנזו)

אם מישהו פה יכול לעזור
    הפייסבוק הפקטיבי שלי:
    https://www.facebook.com/netanela.zilbershtain

זה מצחיק אותי שאני רק רוצה להרגע, והרופאה שלי מחליטה שזהו.. "עכשיו תסתדרי לבד"
    איך אני אסתדר לבד??? אני עוד שניה דופקת את הראש בקיר.

חוץ מזה, אם מישהולא יכול לעזור, יש לכם שם של רופא אליו אני יכולה לפנות עם הבעיה הזאת?

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני חושב שאת הולכת למות או להתקרב למוות בקרוב.
    אני מקווה שלא תצליחי בזה.

דודה אוהב/ת את זה.
  3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לכי לטיפול, חבל עלייך. את מהר מאוד תדרדרי.
    תנסי קנאביס, תראי במה הוא יעזור לך

דודה אוהב/ת את זה.
  4. ranit

ranit חבר חדש

לייקים:
    0
    מעשנת מידי פעם.. לא עושה לי כל כך טוב

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אז פני לטיפול
    אני מבין שבנזו עושה לך טוב
    זה הרעיון בהתמכרות, גשי לרופא ותגידו לו שהתמכרת לתרופות הללו.
    הוא יעזור לך.

6. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מאמי את מכורה, וזו התמכרות נוראית וקשה.
    גם התמכרות פסיכולוגית וגם התמכרות פיזית.
    לקחת 2-3 כדורים בשעה זה מסוכן! את יכולה למות מזה! בנזו ידועים ככאלו שיכולים לדכא נשימה!
    את יכולה אפילו לאבד הכרה!
    אני מבקשת ממך לפנות לרופא/ה ולספר לה על הכמות המטורפת שאת לוקחת מדי יום!
    אני בטוחה שאת לא רוצה למות מהרעלה. יש פתרונות אחרים ולא כימיים לבעיות של חרדות ודיכאון!

7. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אלפרזולם זה בנזו אחד הממכרים שיש...מציע לך באמת ללכת לנרקולוג עם הבעיה הזאת...

8. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    אם את רוצה יש לי איך לעזור לך...

9. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    אני לוקח ריספונד ו דפלפט וגם מכיר רופא שיכול בטוח לעזור לך באיזה קופת חולים את?

10. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    תלכי לרופא אחר פרטי ירשום לך בנפרד או עם את רוצה יש לי זבל שרשמו לי פעם שנקרא אנטומין 40 מג יש לי 30 כדורים מזה תרשמי איפה את אני יכול להביא לך את זה ב300

11. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    למה אתה אומר לבן אדם שמכור לפאקינג בנזו לקחת תרופות בסגנון או מציע להביא לה?
    דבר ראשון יכולים למות מההתמכרות לתרופות האלו! זה לא משחק ילדים אם לא הבנת, התרופות הללו מדכאות נשימה!.
    דבר שני, לשאול מישהי איפה היא נמצאת זה ממש לא לעניין.
    מקווה שתבין.

12. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    זה בחירה שלה אני רק מציע מה שיושב לי בבית אני אישית לא הייתי מוכן לקחת את זה וגם פעם אשפזו אותי בכפיה ולא הסכמתי לקחת גם בבית משפט שיקקתי שאני לוקח ולא לקחתי אבל זה בחירה שלה עם אני לא יארגן לה היא תמצא סוחרים שמוכרים את זה זה לא בעיה עם היא מוצאת סוחרים של נרקומנים

13. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה לא צריך להציע דברים כאלו, באמת שלא. שתשיג מאיפה שהיא רוצה אבל אל תעזור לאנשים כאלו להרוג את עצמם.

14. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    שתלך באמת לגמילה אבל כול פורום פסיכדאליה יש אנשים כאלו …

15. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    חשבתי להתחיל טיפול בעזרת ואבן, כנראה שבסוף לא.
    עדיף לך לגשת לטיפול בדחיפות! 2-3 כדורים בשעה זה לא נורמאלי וכנראה שאת גם מודעת לזה בין אם את מכורה או לא, ואל תאשימי את מה שיש לך ב3 כדורים כל שעה כי זה כדור שאמור להשפיע להרבה זמן ואם המינון לא מתאים אמורים להחליף לך לכדור אחר.
    חבל עליך.

דודה אוהב/ת את זה.
  16. hope4happy

hope4happy חבר חדש

לייקים:
    2
    איזה פתרונות לא כימיים יש לחרדה ודיכאון? באמת שאני עוקב אחרי התגובות שלך ואת המכניסה העקרית לחרדה. כל דבר את שוללת ואת הופכת כל אחד שלוקח כדור לנרקומן שהולך למות. היא פאקינג לוקחת בנזו במינון לא גבוה ולא מסוכן ואת הורגת אותה. אז היא מכורה אז מה. כולנו כאן מכורים לסם כזה או אחר אם לא הבנת. יכול להיות שהתחליף שלך לבנזו זה גראס זאת עדיין אותה התמכרות לשינוי מצב רוח ותודעה. הפורום הזה תרופות מרשם לא בשבילך את לא רופאה והאמת בלי לפגוע שאת קצת מתנשאת. אנשים באים לשאול שאלות ולשפוך את הלב אל תהרסי את הפורום היחיד המדינה שמאפשר את זה. באמת שזה לא בשבילך

עוז דידי אוהב/ת את זה.
  17. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    יש סמים שלא ממכרים ויש סמים שכן.
    ואם היית "עוקב" אחרי התגובות שלי היית יודע שלקחתי (כמעט) כל סם אפשרי.
    בנזו זה לא סם "חארטה", כי הוא מאוד ממכר וגורם למוות.
    הבחורה לוקחת כ2 כדורים לשעה! זה לא מינון גבוה לדעתך? שכדורים כאלו לוקחים גג פעמיים ביום?
    האם היית כותב את אותה התגובה למישהו שהיה משתמש בהרואין? לא נראה לי.
    יש פתרונות אחרים לחרדות כמו ללכת לטיפול, לעשן קנאביס מזן סאטיבה, לעסוק במשהו מרגיע סטייל ריפוי בעיסוק
    כמובן תלוי ברמת החרדות של האדם.
    אני אומנם לא רופאה, אבל לומדת כימיה בהיקף שעות מטורף, מה שגורם לי "להתנשא" ולענות על דברים שאני כן יודעת :).

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    חברים יקרים, נסו לשמור על איפוק בתגובות. אנחנו כאן בשביל לעזור אחד לשני.

מזל וברכה!

19. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    ריספונד זה אנטיפסיכוטי ושום קשר לבנזודיאזפינים, מה הקשר?

גורם למוות? מי שקצת משכיל ומינימום עושה גוגל יידע מה המינון הקטלני של בנזודיאזפינים, רמז קטן עבור קלונקס זה בערך 2000 מג', בהצלחה עם לבלוע פיזית כמות כזו.. אנשים פה מדברים על גמילה כשאתם באתר של קנאביס ורק מחפשים איפה להשיג עוד קצת ירוק? הייתי צוחק אבל זה יותר עצוב...

רנית, אל תרגישי רע. בנזו הוא קבוצת כדורים שעושה סטלה לא רעה בכלל וזה קורה.. הגעת לכמות הזו כי כבר יש לך עמידות לתרופה הזו והכדורים לא משפיעים עלייך... תצטרכי איכשהו לעבור למשהו אחר בזמן שאת עושה הפסקה עם בנזו'ס כדי שהעמידות שלך תקטן.. יש לי היסטוריה רפואית ארוכה של נוגדי דיכאון, כדורי הרגעה, כדורים אנטיפסיכוטיים, תרופות קשב וריכוז, ולמזלי קראתי הרבה באינטרנט על תרופות. ממה שאת מתארת, אני לא יודע אם הכדורים שנותנים לך יעזרו לך... אני לא רופא או מומחה גדול, אבל אני מציע לך לנסות אטנט (הייתי אומר ריטלין אבל יש לו יותר תופעות לוואי כמו לחץ), זה אמפתמין שמעלה את הדופאמין בראש ואולי זה מה שאת צריכה.. אם להשיג אטנט זו בעיה אני קיבלתי מרשמים לריטלין מהרופאת משפחה כי הייתי סטודנט ואמרתי שאני חייב את זה, אולי תנסי.. דבר אחר שמביא סטלה שלדעתי טיפה קרובה לקלונקס, זה אוקסיקודון (משכך כאבים).. אולי תנסי את זה אבל לא לקחת יותר מ20 מג' בפעם הראשונה כי אין לך עמידות לאופיאטיים.
    אל תאבדי תקווה, יש בימינו מיליון כדורים וSSRI כמו שאת לוקחת זו רק תרופה אחת מתוך מיליון שקיימות ויוכלו לעזור לך. אל תקשיבי למילים כמו "גמילה" או "נרקומנית" או כל שטות אחרת שיגידו לך. מהבנזו'ס את אולי צריכה לרדת קצת אבל לא לגמרי, אבל תנסי כדורים אחרים כי אני חושב שהרופאה שלך לא הכי חכמה אם אלה התרופות היחידות שהיא מכירה... תהיי חזקה ואני בפרטי לכל מיני שאלות

עוז דידי אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!