1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלוש עלמות חן - יומן גידול Skunk 1#

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Hizky434, ‏15/3/16.

1. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    וואלה אהבתי

Hizky434 אוהב/ת את זה.
  2. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    אם באמת הצמח חזר לצמיחה אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה קח יחורים אבאלה קח יחוריםם D:

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני די בטוח שהצמחים לא חזרו לצמיחה. יש יותר ויותר שערות לבנות על ראשי הקולות, כמו שנראה לפני שבועיים שלושה.
    להערכתי היה יום אחד שהשקיתי קצת באיחור והצמחים החלו להתייבש, והפרחים שהיו נבלו והחלו לצמוח מחדש. אצלם היום או מחר ואעלה יחד עם התמונות של הקטיף של הצמח שהיה בארון.
    בכל אופן ניסיתי לקחת ייחורים בהתחלה, לא הלך טוב. לא מתחבר לי העניין הזה של ייחורים משום מה

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מצרף תמונות מהקטיף של דנה שיצאה מהארון בשישי בבוקר, ותמונות עדכניות של שני הצמחים שבחוץ.
    דנה - מעריך שייצא סביב 70 גרם יבש, וזה אחרי שנישנשתי ממנה איזה 10 גרם במצטבר עד כה. חוץ מזה ייצא ליטר של וודקה ירוקה משאריות העלים, ואני שומר גם את עלי הסוכר והבצבצים בנפרד למצות לחמאת קנאביס.
    לגבי הצמחים שבחוץ - ראשית כמו שאתם רואים הימני לא מפסיק לגבוה... מתחיל להיות בעייתי קצת. לכן השאלה האם הם בצמיחה או פריחה חשובה שאדע אם אפשר לכופף את הענף או לא.
    אז השאלה הינה: האם הצמחים שבחוץ נראים שחזרו לפריחה או שעדיין בצמיחה?

קבצים מצורפים:

דודה, dima mor ו-סוטולבוטול אוהבים את זה.
  5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הגביל אותי במספר התמונות אז זה התמונות של הצמחים בחוץ בנפרד,
    כזכור השאלה הייתה אם הם נראים בצמיחה או בפריחה

קבצים מצורפים:

דודה, dima mor ו-סוטולבוטול אוהבים את זה.
  6. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    כל הכבוד אחי , יצאו לך פרחים יפייפים!
    התחלנו גידול פחות או יותר ביחד באינדור(חמישה ימים הבדל התחלת אחרי),אתה הפרחת 5 שבועות לפני.

שמע מה שיש לך בחוץ זה משהו מטורף, מעניין איזה גודל יגיעו בפריחה , ודרך אגב הן לא נכנסו עדין לפריחה .

Hizky434 אוהב/ת את זה.
  7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אגרונום אשמח לשמוע גם את דעתך, האם הצמחים שבחוץ נראים בתחילת פריחה?
    כמובן אשמח לשמוע דעות גם מכל היתר ☺

8. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    חיזקי בוקר טוב.היה כיף לקרוא את יומן הגידול של דנה והתמונות בסוף-פינאלה ראוי,אחלה.לגבי הגדולות שבחוץ,אני לא יודע,אני לא כזה מתלהב(לא בגלל הבנות)הגודל יפה,אבל העלים(ויש הרבה)נפולים והם נראות עייפות.בלחות הזו קשה להשיג פריחה,אני מנסה לעבוד על אחת ומספק לה תזונה ברגימנט של פריחה קרוב ל3 שבועות כבר(דשן כימי של ghe)ואין,לא מתקדם,בדיוק כמוך.להפתעתי היא לא מראה חוסרים בכלל או עודפים אבל הפריחה מתבוששת.רק מניפולציות עם אור יביאו לפריחה מלאה נראה לי או אם היא תחשוב שנגמר לה הזמן.דרך אגב ממליץ לך להוריד את טמפ המים ל23 בחוץ זה עושה פלאים אחי באמת.בבקשה תנסה.

9. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בינתיים לא נראה שאתה בפריחה.
    אנחנו ביום הארוך ביותר בשנה. ככה שדי ספק אם הם פורחים.

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    Love growing תודה על החיזוקים, אל דאגה הצמחים לא נבולים... יוצא לי כל פעם לצלם אותם בסוף יום ארוך ועייף אבל בשעות הבוקר והצהריים הן מלבלבות ושמחות ☺. לא יודע לגבי קירור המים... אני משקה אותן ביחד ב20 ליטר מים ביום . אני יכול לנסות להוסיף לכל מיכל השקיה ליטר של מים קרים מהתמי 4 אבל לא מעבר... אנסה.

אגרונום תודה על התשובה. גם לי זה מוזר אבל מצד שני אני רואה כל יום יותר שערות לבנות. זה אכן עדיין לא נראה פריחה מלאה אז אחכה עד תחילת יולי לראות. אם עד תחילת יולי לא תהיה פריחה משמעותית יותר אגזום את הצמח הגבוה או שאעשה לו super cropping.

העברה לעציץ גדול יותר (אם אכן עד אז לא תהיה פריחה אמיתית) אעשה באמצע יולי - אני נוסע בסוף יולי לשבוע ואני רוצה להגדיל את קיבולת המים של הצמחים לשבוע הזה כדי לא להסתכן בהתייבשות הצמחים; זאת בנוסף לזה שאצטרך למצוא איזה שהוא פתרון השקיה בזמן הזה. אבל לפחות אפשר יהיה להשקות פעמיים בשבוע כמות גדולה לכל צמח, ולא כל יום - שזה יהיה לי יותר מסובך.

11. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    חברים התייעצות.

הגעתי להחלטה שאני מוסר את אחד הצמחים. הם כבר נהיו גדולים למדי ומבחינתי זה כבר מתחיל להיות סיכון חוקי להחזיק שני צמחים גדולים כאלה. השאלה מי מהשתיים כדאי להשאיר ואת מי כדאי למסור.

בתמונות האחרונות:
    מימין - אורטל, צומחת יחסית לגובה אבל יותר דלילה מבחינת כמות העלים ועובי הקולות. דורשת המון מגנזיום. המון. יש 7 קולות ראשיות, מתוכן 3 גבוהות מאד, 2 גבוהות יחסית ועוד 2 בגובה של אתי שמשמאל.
    משמאל - אתי, יותר נמוכה אבל עשירה בעלווה, ממש צפופה ויפה, עם קולות עבות ומלאות פיצולים. יש לה 7 קולות אבל אחת מהן המרתי לזכר באמצעות ריסוס בתמיסת ג'יברלין. הענף הזה נראה שונה מהיתר. סוגייה נוספת לגבי אתי זה שאני חושד שיש לה נטייה להמפרודיט; בתקופה שהיא פרחה התחילו לצמוח גם פרחים זכרים על הענף שהומר, ומה שהבחנתי מעבר לזה זה שגם על הקולות האחרות, גם הרחוקות התחילה צמיחה של מה שנראה כמו התחלה של פרחים זכרים גם שם. אני לא בטוח שזה פרחים זכרים אבל הצורה הזכירה את מה שגדל על הענף שרוסס בתמיסת ג'יברלין. אני גם יודע מאגרונום שיש סיכוי שהריסוס הזה על ענף אחד יכול לגרום להופעת פרחים זכרים על יתר הצמח, כך שגם אם אכן צדקתי במה שראיתי עדיין לא בטוח שזה גנטי, זה יכול להיות תוצאה של הריסוס.הכלומר מבחינתי אם ייצאו ממנו זרעים הם מבחינתי ברי שימוש, וכזכור זו הייתה אחת המטרות שלי בפרוייקט.

אז בקיצור - אחרי הצצה בתמונות והמידע שכתבתי, את מי הייתם משאירים אצלכם ואת מי מוסרים?

12. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    1 מה שימשיך תדור ואחד אים הכי הרבה יבול

13. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אם עשית פרוייקט אחי, אז לא חבל להעיף את הצמח? אני חושב שתשאיר את אתי אחי :)

14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    יש משהו בדבריך. למרות שהפרחים הזכרים גם נבלו, יהיה צריך לעשות את התהליך מחדש לדעתי כשתתחדש הפריחה. אבל כבר יש קולה אחת שהוקרבה לטובת הנושא אז אמשיך בניסוי עליה כשתתחדש הפריחה.
    בסופו של דבר מה שהכריע זה שאתי יותר מפונקת, היא תגיב פחות טוב לשתילה בשטח והשקיה פעם פעמיים בשבוע. אורטל לעומת זאת יותר חזקה, שתילה באדמה לדעתי דווקא תעשה לה טוב.
    אז כיוון שהוחלט שאורטל הולכת גזמתי קצת את הקולות הראשיות שיהיו בגובה שייכנס לי לאוטו. בסופ"ש הבא עוברת דירה. אם חבר שלי ירצה לקחת עליה אחריות אז היא תהיה שלו עם עזרה שלי, אם לא אז אפרסם כאן נ.צ. שמי שירצה יבוא לאסוף אותה. אם יש אנשים ספציפיים שמתעניינים יכולים לכתוב לי בפרטי, אני מעדיף שתלך לידיים מוכרות שיידעו להמשיך לטפח אותה. הנקודת איסוף תהיה בדרום בכל אופן.

לאתי עשיתי כיפוף של כל ששת הקולות החוצה עם חוטי קשירה, נראית כמו כוכב ים ענק מלמעלה. המטרה גם לאפשר כניסת אוויר, כי נהיה שם חנוק באמצע, וגם לעודד צמיחה של קולות נוספות. אני מתכנן עוד שבועיים בערך להעביר אותה לעציץ 70-80 ליטר, מניח שהמעבר ייתן לי איזה שבועיים שלושה שמספיק יהיה להשקות כמות גדולה פעמיים בשבוע. זה ייתן איזה שבועיים שלושה לצמח להתבסס לפני תחילת הפריחה באמצע אוגוסט. מניח שהכיפופים ובמיוחד המעבר לעציץ גדול יותר יעודדו צמיחה מאסיבית של הצמח, נראה לי באוקטובר אני הולך לקטוף עץ קטן ☺

love growing אוהב/ת את זה.
  15. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    טוב התלבטות.
    החבר אומר שגדול עליו כרגע לגדל עציץ.
    עליי גדול ולא נחוץ לקחת סיכון לשני צמחים גדולים.
    חשבתי כמו שאמרתי למסור את אורטל אבל הסיכון של לנייד את הצמח מחוץ לבית כדי להשאיר אותו בנקודה כלשהיא, כשאולי אף אחד לא ייקח אותו בכלל - קצת מסוכן מדי למרות הרצון לחלוק. במיוחד שיש סיכוי שלא יאספו אותו וסתם ימות בשמש. בקיצור עם כמה שזה כואב אני שוקל להשמיד את הצמח..

דודה אוהב/ת את זה.
  16. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    מה הסיבה להשמיד תקצר אותו עם אתה באזור שלי אני ישמח לאמץ אותו …

17. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    הסיבה העיקרית היא סיכון חוקי שלא לצורך. הצמח השני מספיק לצרכיי.
    הסיבה העיקרית כן להשאיר היא שיקול של יתירות - כבר קרה לי שגידול של צמח אחד נדפק ממגוון סיבות ו2 צמחים מקטינים את הסיכון הזה.

אני מאיזור הדרום. אם אדע בוודאות שאם אשאיר את הצמח בשטח ואכתוב את הנ.צ. בו השארתי אותו הוא בוודאות ייאסף ויטופל - אני מוכן לקחת את הסיכון הזה של לנייד את הצמח מחוץ לבית; כואב הלב לחשוב שצמח יפה כזה ינבול בשמש.
    כבר כתבתי קודם - אם יש מישהו שרוצה לתת לו בית חם ומתחייב לאסוף אותו, אשמח למסור אותו לידיים אוהבות.

18. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    צודק תביא למישהוא למשל לחולה שזקוק זה 100 גרם יבש לפחות חבל לזרוק צמחים

love growing אוהב/ת את זה.
  19. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אחי יא מצחיק איזה 100 גרם. זה צמח של מינימום 250-300 גרם כבר אם ייכנס לפריחה כעת. לשתול באדמה לתת מים ובסוף אוקטובר הוא יניב סביב חצי קילו.

דודה ו-dima mor אוהבים את זה.
  20. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אמרתי לפחות … בקיצור תתרום לחולה סרטן את השיח לדעתי עם על אחד לא יעלו אז למה שלא יעלו על 2? עם זה כמות גדולה מדי בשבילך תמיד אתה יכול למצוא סוחר שיקח ממך הכול במכה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!