1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Goa ॐ

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י yonyon121212, ‏26/6/16.

1. yonyon121212

yonyon121212 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים,עוד שלושה חודשים אני טס לגואה שבהודו.רציתי לשמוע ממי שהיה שם,על דברים שהוא ממליץ לא להפסיד וגם איך הקטע עם הצ'אראס הולך שם-איך מתארגנים,מחיר,ממה כדאי להיזהר,איך המשטרה באיזור עם הנושא וכו'.כמובן שאם יש לכם עוד דברים להוסיף על גואה שלא רשמתי מוזמנים לשתף :)

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בעוד 3 חודשים יהיה יותר מתאים קאסול ויותר זול שם. קח טיסה עם הירדנים או סע וטוס של פלייאיסט. תנחת בדלהי, שהה כמה ימים. להתאפס על עצמך, אפילו אם אתה נגעל. בעיקרון הכל פתוח. מהרגע שישנת כמה שעות טובות וצברת כוח.
    בנוגע לעישון סמים: ת'כלס אפשר להיתפס בקלות. תגיע בראש שתקנה כמה ג'ארס שאתה רוצה אבל אל תקח איתך שום דבר לאוטובוס, לגיפ או לכל אמצעי תחבורה שיש סיכוי שתיעצר לבדיקה. אז תהיה סאחי כמה שעות- מה גם יותר חשוב שתהיה ערני יותר. אחרי האזהרה, ת'כלס אתה יכול לעשן איפה שאתה רוצה. כך שלהתארגן יהיה קל אומנם במקומות מרוחקים כמו לה יהיה קשה להשיג אבל מעבר לפאס אפשר להגיע למנאלי ולהינות מחשיש מעולה.

3. yonyon121212

yonyon121212 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על המידע.כל החופשה שלי שם אני הולך לשהות רק בחוף של גואה [פלולם].אז אין לי את הפחד של להסתובב עם זה בתחבורה הציבורית שם.עדיין לא הבנתי מהתשובה שלך איך להתארגן,אף פעם לא התארגנתי בחול.פשוט לגשת לאחד שנראה מבין,להתחיל לדבר איתו ולחתור לאט לאט לנושא?

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בנוגע להתארגנויות - פנה לישראלי הקרוב אלייך ושאל אותו. יכוונו אותך הכי טוב.
    בנוגע לגואה - זו לא התקופה מבחינת מזג אוויר. אבל אם לחות גבוהה ורוב היום גשם מתאים לך, לך על זה - לא אומר שזה לא יהיה כיף, פשוט קח את זה בחשבון.

5. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    המלצה שלי..יש לך עוד 3 חודש, תתכנן תטיול שלך מעכשיו מחדש..להיות בהודו ולהישאר בגואה כל הטיול זה פספוס לא נורמלי..אם תתרחק טיפה לצפון הודו אתה תחווה חוויה אחרת לגמרי של חומר ושל רוחניות(; ..עמק פרוואטי חלום...

vvasili אוהב/ת את זה.
  6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ממליץ להיכנס לקבוצת פייסבוק הודו 2016, מירון נותן טיפים טובים לגבי טיול בהודו.

7. yonyon121212

yonyon121212 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני טוס עוד שלושה חודשים כך שמזג האוויר שם יהיה טוב.
    דרך אגב איך ההשפעה של צ'אראס?יותר לכיוון הירק או החשיש?

8. Astro101

Astro101 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני טסתי לחודש לבד לגואה.
    זה אמנם היה לפני כמעט 10 שנים, אבל עדיין...
    בקשר להתארגנות, הכי טוב באמת לתפוס ישראלי ולשאול אותו.
    אני התחלתי את הטיול בחוף צפוני בשם אראמבול ואז ירדתי לכיוון פאלולם דרך אנג׳ונה
    באראמבול שלחו אותי לאיזה חנות בגדי ים של ישראלי וממנו קניתי.
    בפאלולם התחברתי עם המנהל של הגסטהאוס והוא מכר לי גם.

תזהר שם ממשטרה, בגואה החוקים יותר קשים מבצפון בגלל השם שיצא לגואה והם רוצים כאילו להראות שהם קשוחים יותר.
    אל תעשן על החוף, פעם אחת כמעט תפס אותי איזה הודי סמוי שבא כאילו לבקש סיגריה.
    תעשן רק בגסטהאוס, על המרפסת.

אין על פאלולם! חוף מדהים
    (או לפחות היה לפני 10 שנים)

9. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    צ'אראס זה חשיש. אמנם חשיש שיוצר מצמח חי ולא תלוש, אבל עדיין חשיש לכל דבר.
    ברוב המקרים הוא מיוצר מצמחי סאטיבה ולכן ההשפעה תהיה בכיוון הזה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!