1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבקש המלצה לרופא

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י גדליהו, ‏30/6/16.

1. גדליהו

גדליהו חבר חדש

לייקים:
    0
    הי. סובל ממספר תופעות אוטואימוניות. צריך מעקב אצל רופא, הייתי אצל שלושה וברגע שהם שומעים שאני מטופל בקנאביס, הגישה הופכת להיות אנטי והם מאבדים עניין במקרה שלי, לאמור: "אם אתה משתמש בסמים, אין באפשרותי לעשות מאומה". אחד, מגעיל במיוחד כתב בסיכום הביקור שלי: "לדבריו הקנאביס עוזר" והוסיף בעל פה שאני צריך להיבדק בראש ולא בגוף. אז... עזרה בבקשה: רופא באזור ירושלים או תל אביב עדיפות למכבי, אבל לא חשוב. תודה וסליחה על החפירה

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה חייב לומר מאיזו מחלה אתה סובל בכדי שנוכל להכווין אותך לרופא.

3. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    הוא רשם שהוא סובל מאוטואימוניות, ז״א תלישת שיערות. זה הדבר היחידי שאתה סובל ממנו? או שהוא נובע ממשהו אחר?

4. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    אפשר גם הכוונה לרופא לפוסט טראוומה ? אמנם שלחתי בקשה ליק״ר ומחכה לתשובה אך היא דרך רופא משפחה והסיכויים לא גבוהים . עדיפות לרופא שעובד עם כללית .
    תנקס

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מה??? אוטואימונית זה אומר "חיסון עצמי", זתומרת, מחלות שנגרמות עקב מערכת החיסון שמחליטה "לתקוף" את הגוף. יש אלפי מחלות כאלו החל מקרוהן וקוליטיס עד ללופוס(זאבת).
    אי אפשר לדעת מאיזו אוטואימונית הוא סובל כי יש אלפי מחלות כאלו, אני צריכה לדעת איזו מחלה בכדי שאוכל להגיד לו לאיזה רופא ללכת.

6. גדליהו

גדליהו חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה, אני סובל מ - pvc ומתסמונת שגרן (סירוג'ן).
    שבוע טוב

7. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    סליחה טעות שלי :oops: מישהו העלה לפה מחלה שגורמת לתלישת שיערות וזכרתי שזה בשם הזה משום מה :eek:

8. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    יחס תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!