1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כל הקנבינואידים שבקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏7/7/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מחקר אשר מפרסם את כל הקנבינואידים שגולו עד כה בקנאביס. מן הסתם יש עוד המון שפשוט לא גילו.

חשוב מאוד מאוד מאוד ציין. רק אצל חלקם מצוינת תועלת רפואית. אבל אם לא רשום שיש תועלת רפואית זה לא אומר שאין.
    בערך מכל הרשימה הזאת 2 קנבינואידים נחקרו לעומק ו-6 נחקרו בקטנה. כל השאר לא ידוע עליהם

אם רק יחקרו כל אחד ואחד מהם. אני בטוח שיגיעו למסקנה שקנאביס זה תרופה לבערך חצי ממחלות העולם המודרני. לפחות כך אני מאמין

http://www.medicinalgenomics.com/wp-content/uploads/2011/12/Chemical-constituents-of-cannabis.pdf

בנוסף יש בקנאביס עוד כ-450 חומרים שאינם מסתווגים כקנבינואידים, אבל רובם הגדול נמצא אך ורק בצמח הקנאביס ויחודיים רק לו. גם הם אגב, לא נחקרו.
    ויותר מכך, יש עוד כמה עשרות טרפנים. שגם בהם רובם הגדול לא נחקר לעומק.

אני אומר את זה כבן אדם שמסתכל מהצד על מחקרים, אם עכשיו כל העולם יתחיל לחקור כל חומר וחומר שקיים בקנאביס. אני סמוך ובטוח שתמצא התרופה לסרטן.
    ימצא האיזון הקנבינואידי המתאים לטפל בסרטנים מסוגים שונים.

רק חבל שהרפואה המודרנית לא מתעמקת יותר מדי בזה. וגם המחקרים שכן חוקרים את החומרים בקאנביס מתרכזים בעיקר ב-THC,CBD,CBN,CBG,CBC
    הם לא נכנסים להשפעות סינרגטיות בין כולם ובכלל לא נכנסים לקנבינואידים פחות מוכרים כמו - CBT,CBF,CBE,DCBF,DCBT,CBGM,CBGAM וכו' וכו'. כל המיקרו קנבינואידים האלה שכנראה פועלים עלייך כבר במינונים של מיקרוגרמים בודדים.

dima mor אוהב/ת את זה.
  2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    מענין.

מה לגבי שאר הצמחים נגיד?
    האם יש מחקרים מקיפים כאלה על עגבניה לצורך העינין? או פריחת המנגו?
    יש מצב שגם השורש של הפסיפלורה נגיד מלא בחומרים שלא נחקרו בכלל..
    מענין אותי באמת אם הקנאביס עד כדי כך ''מקופח מחקרית'' או שזה פשוט בגלל חוסר בטכנולוגיה או זמן מחקר שנוגע לכל הצמחים..
    אגרונום? חחח

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הוא בעיקר "מקופח מחקרית" בגלל שזאת בעיה חוקית לחקור אותו.
    אבל השאלה שלך נכונה, לא כל הצמחים נחקרו עד סופם, כנ"ל לגבי כל החומרים שמיוצרים ע"י צמחים.

אני מעריך שצפויה התקדמות משמעותית בתחום בעיקר לאחר שהצמח יהיה חוקי. כרגע מסובך מאוד לקבל אישורים למחקר. גם אם אתה מנהל מעבדה לחקר סמים מסוכנים.

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אם רק היו חוקרים כל חומר וחומר בקנאביס לעומק, ובודקים השפעות סינרגטיות. אני מניח שהיו מגיעים למסקנות מפתיעות מאוד. יום יבוא...יום יבוא.

5. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    ומה עם מדינות בהן הצמח לא נחשב סם מסוכן?
    נניח קולורדו, איך זה שחוקרי קנאביס לא מעבירים את המחקר שלהם לשם?
    או אנשים כמו פרופסור רפי משולם נגיד? מה המגבלות שלו בנוגע למחקר/בידוד יתר הקנבינואידים?

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    זה קצת בעיה להעתיק מחקר לחו"ל. בכל זאת, מעבדה, ציוד, צוות, כסף וכו'.
    והמדינות כאלה לא מחכות לך בדיוק.

המגבלות הכי גדולות הן לגדל את הצמח. ]שוט לא מרשים לגדל אותו יותר מידי.

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אז בוא נראה אם הבנתי נכון.. כרגע יושבים מייטב המוחות שבתחום ומחכים שיאשרו להם לגדל יותר צמחים כדי שיוכלו לחקור אותם יותר לעומק והמדינה לא מאשרת להם?
    חחח מזלה של המשטרה שמדובר בפרופסורים ודוקטורים סאחים וצייטנים כי אני מזמן כבר הייתי פותח לי מעבדת מחקר פרטית רק מתוך הסקרנות...

8. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    הם לא בדיוק יושבים ומחכים, הם חוקרים נושאים אחרים\קרובים. כשיהיה אפשר לגדל סביר להניח שהם יגייסו כסף למחקרים בתחום.
    אבל כן, המשטרה מגבילה גידול של קנאביס למחקר. אופיום, קוקה וצמחים אחרים מסוכנים יותר לא בעיה לחקור.
    הבעיה היחידה היא עם קנאביס.

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    Thats Fucked up,

משום מה יש לי הרגשה שחברות התרופות פשוט דואגות שלא יהיה אפשר לחקור את הקנאביס.

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אז אתה טועה.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הוא דווקא צודק.. באיזשהו אופן, ההתעקשות של חברות התרופות שהקנאביס ישאר לא חוקי בעצם מעקבת את המחקר עליו..

cannabisnaut ו-גנג'יאל אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!