1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ליז שלי - liberty haza תחת לד + תמונות

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י ragnar, ‏5/6/16.

1. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אני שוטף בכל פעם שאני מזהה בעיה. משהו רע לא יכול לצאת מזה ולרוב זה עוזר. וכן, פי שלוש מים..

2. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אצלי חוץ מהחום הכל אחלה! אבל יש עליהן מאוורר נוסף כל היום ככה שנראה לי שבאמת סבבה להן. גם ככה יותר מזה אין לי מה לעשות.
    אם אתה אחרי שתי השקיות ללא דישון + שטיפה וגם אתה רואה שיפור אז זה כנראה באמת דישון יתר כמו שאמר הבחור מעלי. גם כך יש לך עוד יום יומיים על להשקיה הבאה לא? תראה מה שלומה ביום ההשקיה. אני לא הייתי מדשן השקיה הבאה אם יהיה מחסור זה יהיה ברור ואז תהיה יותר רגוע ותדע מה הבעיה. בכל מקרה הייתי מתחיל מחצי מינון בשלב 4.

3. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    לא סתם קוראים לך "השוטף" בפורום הזה. אה וגם בעוד פורום ראיתי פעם אחת שקראו לך ככה.:)

גרייס אוהב/ת את זה.
  4. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406

שורשים נקיים עושים חיים קלים:)

5. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אחלה סלוגן

גרייס אוהב/ת את זה.
  6. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    כן...כמו פרסומת משנות ה-80 :)

7. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בוקר טוב.תראו רבותי,אני לא נותן עצות שלרוב עוזרות,אני נותן עצות שתמיד עוזרות.עוד השקייה של מים בלבד אפשר תוסף על בסיס אצות או מי אקווריום.מקווה שהוספת אור בגוון אדום ואם אכן עשית כך אתה אמור לראות שיפור.לא שיפור בצבע,שיפור בהתנהגות.הבנתם?שיפור בהתנהגות אומר שהיא יותר שמחה(נניח).היא תאזן את עצמה לבד(בטח ובטח עם אדמת השתילה המדושנת שבטח קנית).תשתדל להזיז את האויר הקר מהעלים כי הם יצאו לך שדופים וצרים).בפעם הבאה שתרצה לדשן אני כבר אסתכל מה יש באוכל הזה.

קואלה אוהב/ת את זה.
  8. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    עוד לא שמעתי גם שעושים שטיפות בדישון אורגני,בטח בגלל שאני חצי חרש:oops:.ושטיפה כן מעייפת את הצמח.

9. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    שוב שכחתי משהוא מצטער.5 ליטר להשקייה על עציץ 18 ליטר נשמע לי הזוי לחלוטין לגידול בבית.אני אחזור לתחילת היומן(כיף)ואיזכר מה המצע שלך.בקיצור 4 ליטר זה יותר ממספיק.מים מחומצנים אלו מים שאבן אוויר(האבן שעושה בועות באקווריום)עבדה בהם כשעתיים שלוש.אל תחשוב עליי כמישהוא שקופץ על הגידול שלך כהצלחה שלי.תחשוב עליי כמו הבחור שמגיש מים לרץ מרתון.אתה זה שרץ ועושה את כול העבודה ולך התהילה(מדליה=תפרחת)אני רק רוצה לתת לך כוס עם מים כדי שהריצה שלך תעבור יותר חלק תשתה או לא בחירה שלך.עדיין ממתין לשמוע איך היא מגיבה.שבת שלום ונשיקות לליז:D

vvasili ו-קואלה אוהבים את זה.
  10. ragnar

ragnar קנאביסט

לייקים:
    31
    ד.ד, אתנול ו-קואלה אוהבים את זה.
  11. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    נראית טוב!

dima mor ו-ragnar אוהבים את זה.
  12. ragnar

ragnar קנאביסט

לייקים:
    31
    שבוע 14 (שבוע 3 לפריחה)

אני מאוהב!!
    הפריחה מתקדמת לה לדעתי בצורה טובה..שוב, גידול ראשון שלי לכן אין לי מקור השוואה..
    האור לא מגיע לחלק התחתון כל כך, האם כדאי לבצע דילול קטן לענפים החדשים והצעירים שגדלים למטה(שליש תחתון) למרות שהתחלתי כבר בהפרחה?!

מה אומרים?!?!
    שבת שלום :)

http://anony.ws/image/N5fN
    http://anony.ws/image/N5fk
    http://anony.ws/image/N5fn
    http://anony.ws/image/N5fa
    http://anony.ws/image/N5fb

dima mor אוהב/ת את זה.
  13. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    אתה רואה?פשש וואו,יפה.איזה תמונות פשוט טוב.נעלמת איתה באמת,תגיד,מה השתנה(ברשותךכמובן)אצלכם?הרגלי השקייה,כמויות(עלו?,ירדו?)תוספים?למה להוציא אותה החוצה?דבר אחי

14. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    שבת שלום גם:)

15. danielcannabis420

danielcannabis420 קנאביסט

לייקים:
    11
    ואוו בהצלחה גבר

ragnar אוהב/ת את זה.
  16. ragnar

ragnar קנאביסט

לייקים:
    31
    קודם כל שבת שלום!
    הוצאתי החוצה בשביל לצלם את כולה..וגם קצת לנקות.
    הורדתי את כמות ההשקיה ל4 ל' מבחינת הדשנים כרגע אני נותן :
    1 מ"ל rhizotonik
    4 מ"ל boost
    7 מ"ל flora
    לקראת שבוע הבא מתכננן להעלות את הboost בהדרגה..בעקרון זה אמור להיות בין 4-8

דודה אוהב/ת את זה.
  17. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    בוקר טוב נשמה טובה.היה כיף לראות אותה שוב אתמול ועוד יותר כיף לקום היום ולראות אותה שוב.לא נעים לי להעיר לך(הגידול perfect)אבל תצטרך בימים הקרובים(ממש קרובים)להוסיף תאורה צידית אחי,תבין,נתת לה x אור,התרגלה והתחילה להתפתח עם זה אבל עכשיו היא גדלה שוב וזה לא מספיק.הפיתרון הטוב ביותר במקרה שלך(לדעתי)יהיה להוסיף תאורה מהצדדים(אפשר גם cfl)יפתור לך גם את עניין החדירה לצמתים עם פחות חדירה של אור נוסף על זה(שוב,לדעתי)מבחינת אוורור,כרגע,היא לא צריכה רוח על העלים אלא מסביב להם היא רוצה את החום,היא רוצה את כול הדברים שאסור בגדילה(לא אמרתי שתתן לה חום חס וחלילה)פשוט תנסה לכוון את המאוורר או\ו את הוונטה שמכניסה רוח פנימה לפינה שכביכול גורמת לתנועה של אויר פחות של עלים(שוב,בשונה משלב הגדילה,שם זה הפוך).תשתדל בהמשך להוציא אותה פחות,שוב כי היא רוצה להתחשמל מהאור,הבנת אותי?כיף לראות אותה תודה

18. ragnar

ragnar קנאביסט

לייקים:
    31
    אחלה עצות אחי הבעיה היא שאין לי כל כך מקום להכניס עוד מקור תאורה..אני ממש רוצה להאיר עליה מהצדדים כי ברור שזה מה שהיא צריכה כרגע אבל מגבלת המקום פוגעת בי..
    האפשרות היחידה עליה חשבתי היא פשוט "לנקות" את השליש התחתון של הקולות..אלה שלא מקבלים אור..
    ובכך לגרום לה לא להתעסק בהם יותר אלה רק באלה שמקבלים תאורה..

19. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    אתה בשבוע שלישי לפריחה,שליש?תיספור פרקים\צמתים.שליש במכה אחת,עכשיו?טוב.יש לך מגבלת גובה?

20. ragnar

ragnar קנאביסט

לייקים:
    31
    יש לי בעיקר מגבלת רוחב\אורך..כרגע מבחינת גובה אין בעיה.. פשוט אין לי איפה למקם מנורה נוספת בצדדים אלא אם כן זה ממש בתוך העציץ כלפי מעלה..שאני לא בטוח שזה נכון..
    אם תסתכל כאן : http://anony.ws/image/N5fb
    אז הכוונה שלי היא לחתוך את כל הענפים הקטנים למטה ובעצם לבצע איזה דילול לרוב המקומות שלא מקבלים אור..

dima mor אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!