1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עיצוב אוהל גידול קטן

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י DaniK1, ‏6/7/16.

1. DaniK1

DaniK1 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני מחפש אוהל גידול קטן שיהיה בסביבות הגובה מטר - מצאתי את הHomebox q30. חשבתי תחילה לעשות את זה במארז מחשב אבל נראה לי שירדתי מזה, אני לא כזה הנדימן ולמרות שזה נראה לי ממש כיף - באמת אין לי מושג איך לעשות דבר כזה לבד.
    אמנם יש לי את הכסף להשקיע, אבל אני רוצה לעשות את זה בחדר שלי ואני גר עם אבא אז חשבתי על משהו קטן דיסקטרטי להתחלה אבל שוב אין לי בעיה להשקיע כסף אם זה יעזור לי בגידול - שוב האם השקעה שווה את המחיר אם מדובר במשהו לא כל כך מקצועי וארצה להתקדם אחר"כ, או שאולי אפשר להשתמש בדברים שנקנו גם בשלבים מתקדים יותר. חשבתי ללכת על כיוון של זנים אוטומטים, אבל ראיתי כמה הודעות שההשפעות שלהם פחות חזקות ואני עושה את זה לא בשביל הכסף. השאלה היא אם אפשר באוהל גידול קטן כזה - בלי הרבה הבנה(בינתיים אני מקווה) להוציא משהו מהצמח? אני לא לחוץ בזמנים וזה בגדול בשביל שימושי עצמי.
    לפי מה שהבנתי הדברים הבאים הם Must. אני מנסה להרכיב לעצמי איזשהי רשימה כזו בשביל קצת להתכוונן כי אני קורא הרבה ורוב הזמן אני מעושן אז זה די מתערבב.
    מפוח, מנורות CFL (לבית גידול קטן רק?), מד טמפ' ולחות (בגלל הקיץ).
    לגבי האדמה לא לגמרי הבנתי - ואולי זה קשור גם לסוג הזרעים?
    בכל מקרה כל מי שיוכל לכוון אותי קצת אני מוכן להקשיב וללמוד, להשוות ולמצוא מה הכי כדאי לי.

2. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    כמה כסף אתה מוכן להשקיע?
    אבא שלך יודע שאתה מגדל בחדר?
    יש בעיית ריח ?

בכללי היה לי את אותה הבעיה כמו שלך ואז התחלתי לקרוא פה סאחי והכל הסתדר...

3. DaniK1

DaniK1 חבר חדש

לייקים:
    0
    וואלה אין לי בעיה להשקיע אבל אני לא חושב על לגדול מבחינת כמות, לפחות בינתיים - 2 עציצים זה באמת נראה לי המקסימום. אבא שלי לא ידע שאני מגדל בחדר, הוא לא כזה מריח אז הוא לא יודע שאני מעשן, הוא גם לא נכנס לי לחדר אז אני מאמין שיהיה בסדר.
    קשה לי מאוד להתמקד באיזשהי שיטה משום שכל אחד אומר דברים אחרים. אני רוצה לקבל מקסימום איכות אם כבר אני משקיע בזה, אבל לא להתחיל להתפזר - בכל זאת גידול ראשון, שישאר קטן ולא יעורר חשד.
    מנסה לבנות לי איזה רשימת קניות כזו - נראה לי זה יותר זול מלקנות סט שלם..

4. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179
    תעשה סיבוב בפורום תחפש שאלות שלך יש פה מלא מדריכים והסברים, אני יכול לעשות לך רשימה קצרה של מה צריך כדי להתחיל אבל זה לא יעזור לך כי לא תבין למה...

5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    נראה לי שמתאים לך כרגע גידול גטו. אתה צריך מארז מחשב עם ונטות לאוורור, נורות cfl אדמה ודשן. זה גידול שלא יוציא לך הרבה גרמים אלא יותר בשביל התחביב.
    אם תתקדם לאוהל קטן 60X60 מנורה קולטיוב 250w ומפוח זה כבר יותר קרוב לגידול מקצועי שתהנה ממנו הרבה יותר אם תצליח. אפשר אולי לדחוף את כל העסק לארון בגדים.

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. DaniK1

DaniK1 חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע קראתי עוד קצת מאז, קיבלתי קצת יותר כיוון. אשמח אם תתן לי רשימה קצרה - זה מה שיש לי כרגע.
    אוהל גידול של בערך 60x60 כמו שאמר מתחתי.
    3/4 נורות CFL תלוי בגודל של האוהל
    מסנן פחם - הבנתי שאפשר להכין לבד וראיתי כמה מדריכים, לא נראה מסובך..
    ונטות - 2 למעלה ליציאה 1 למטה להכנסת אוויר מבחוץ
    מד טמפ' ולחות
    טיימר
    עציצים (נראה לי 2 לגודל הזה)
    אדמה ודישון

יש לי קצת בעיה עם כל החיווטים וזה, אני לא באמת יודע איך להרכיב את כל זה מאפס. זה סתם נראה לי בעייתי או שצריך להבין בזה קצת?

אני בעד אוהל קטן, כמו שרשמתי למעלה..
    לדעתך לאוהל עדיף לקחת קולטיוב ו2 מנורות HPS וMH?

ותודה חבר'ה על העזרה!

7. canna420

canna420 קנאביסט

לייקים:
    179

8. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    עדיף מנורה אחת דואל ספקטרום. נורת hps מותחת מאוד את הצמחים בפריחה. ככה גם לא צריך להתעסק עם החלפת נורות. חוסך כסף ברכישה. צריך עוד סיבות?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!