1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות לגבי היפות שלי (תמונות מצורפות)

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ms13, ‏10/7/16.

1. ms13

ms13 חבר חדש

לייקים:
    4
    יש לי 6 קטנים שהתחילו מזרעים מזן ומין לא ידועים. הם שם בשביל לתת קצת פוש ליבול הסופי.
    ויש את הליידי היפה הזו, ג'ק הרר, הגיעה כייחור מאמא בריאה. עברה תקופה לא קלה אבל עם קצת טיפול מסור גדלה יפה, מערכת שורשים מכובדת - היום עברה מכד של כליטר לדלי טחינה של 5 ליטר.
    בדרך אליי סמארטפוטס של 15 ליטר.
    אדמת משתלות קנויה, די פשוטה עם סיבי קוקוס, ללא פרלייט.
    כרגע אני בשידה מאולתרת רצח שמישהו זרק, מקווה שהשבוע יגיע ארון 80 על 80 על 180 עם מפוח וכו'.
    הקטנים מקבלים מי ברז שעמדו במה יומיים-שלושה על מנת להפטר מהכלור, היפה מקבלת את אותם המים בתוספת מנה לפי הספר של ביו נובה (סופר מיקס נראה לי, שנותנים במשך כל מחזור החיים).
    אז השאלות הן כאלו -
    1. כולם יושבים יחד תחת 2 נורות CFL, אחת של 23 אחת של 32, כאשר ה32 יושבת כמעט בבלעדיות על הג'ק הרר. האם זה טוב? להוסיף? להוריד? (אגב, מנורת לד שהזמנתי 150W צריכה אמיתית אמורה להגיע בשבוע הקרוב ומן הסתם תעבור לאוהל, והCFL ישמשו כבונוס)
    2. הקטנים בני חודש ומשהו, נראים לי קטנים מאוד, הגזע לא מתעבה יותר מדי, השלבים מתווספים לאט לאט.. מה אומרים?
    3. איך נראית האמא? היא התחילה לגבוה אז עשיתי לה קצת LST וטופינג שהגיבו כמו שציפיתי.
    4. עוד שאלה לגבי האמא - האם העברה שלה לפריחה בעוד כחודש תהיה חכמה? ברור לי שאני בוחר מתי, אבל על מנת שלא תהיה מסיבית מדי ותתן יבול נאה.

http://anony.ws/i/2016/07/09/IMG_20160710_000629.jpg
    http://anony.ws/i/2016/07/09/IMG_20160710_000658.jpg

תודה לעוזרים והעוזרות!

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    תעביר לכוסות אחרות ומהר.
    אסור לגדל צמחים בכלים שקופים.

3. ms13

ms13 חבר חדש

לייקים:
    4
    קיבלתי. מודע לעניין החשיפה לאור של שורשים, לא חשבתי שזה כל כך קריטי בשלבים ראשוניים.
    אפשר לקבל התייחסות לגבי שאר השאלות?
    תודה רבה!

4. love growing

love growing קנאביסט

לייקים:
    75
    כולם יושבים יחד תחת 2 נורות CFL, אחת של 23 אחת של 32, כאשר ה32 יושבת כמעט בבלעדיות על הג'ק הרר. האם זה טוב? להוסיף? להוריד? (אגב, מנורת לד שהזמנתי 150W צריכה אמיתית אמורה להגיע בשבוע הקרוב ומן הסתם תעבור לאוהל, והCFL ישמשו כבונוס)
    בוקר טוב יאקמצן(אל תיעלב)אחד הגידולים הכי יפים פר וואט,חחחח.מצחיק אתה.שבוע טוב,כן, תוסיף אור.32 וואט לצמח אם זה על גבול ההתעללות בה ולעג לרש לך.יחסית לתנאים נראות מעולה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!