1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא מצליח להזמין עם ויזה יורו של הדואר

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Pure kush, ‏10/7/16.

1. Pure kush

Pure kush חבר חדש

לייקים:
    2
    אין לא מצליח לשלם לseedman עם הכרטיס של הויזה יורו נטען של הדואר מישהו יכול לעזור..???? עזרה דחופה כבר מתחיל להתייאש מכל הסיפור אחרי שקראתי פה ונראה כאילו זה קל

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    מה הכוונה לא מצליח? הוא רושם לך הודעה מסוימת?

3. Pure kush

Pure kush חבר חדש

לייקים:
    2
    רושם לי error בהזמנה שאני מנסה דרך הויזה יורו וניסיתי להוריד בהזמנה לא עובד שוב נכון לעכשיו קניתי גם ויזה שיקלי עם 250₪ לא מצליח גם איתה להזמין אני צריך הכוונה מהשלב הראשונה עד שאני יראה אישור של התשלום כי אני לא מצליח השתגעתי כבר

4. Pure kush

Pure kush חבר חדש

לייקים:
    2
    am

בואו אני יסביר בדיוק מה אני עושה ותנסו להגיד לי מה לא בסדר...??נכנס לסידמן בודק תמטבע הוא יורו מתחיל להזמי את מה שאני רוצה אפרט לכם 5מסטר קוש של נירוונה שסידמן מוכרים במחיר של 25 € +3 tutankhamon לפי 21€ ביחד 46€ הלאה נכנס לעגלת שלי לוחץ על view basket a checkout שלב הבא הגעתי לshopping basket מראים לי מראים לי בדף את מה שהזמנתי ושהם שולחים מתנה עליהם של 2 זרעים הלאה יורד למטה ל proceed to checkout לוחץ מגיע לעמוד עכשיו של ה checkout method יש אפשרות לסמן או register and checkout או checkout as guest מסמן את להירשם כאורח הלאה עוברים לעמוד של delivery address מתחיל למלא את הפרטים שם ,שם משפחה ,אימייל ,מישראל ,מיקוד של העיר שלי,מספר בית ורחוב , עיר ,מס פלא מה שלא מילאתי זה את הפקס , שם החברה , מדינה/ מחוז באותו דף אחרי הכתובת למשלוח יש למלא billing address מסמן שהפרטים זהים לפרטים של הכתובת משלוח מעתיק תפרטים מלמעלה לוחץ המשך עובר לעמוד של delivery method שואלים אותי אם אני רוצה משלוח בהסוואה יורד קצת למטה ל packageing options מסמן לא רוצה stealth רושמים שאין אחריות להם על המשלוח ככה לא בעיההה !לוחץ המשך מגיע ל payment method בסידמן יש 4 אופציות לתשלום לשלם ב debit /creditcard לשלם בהעברה בנקאית עולמית. לשלם במזומן. או ביטקוין בוחר את האפשרות הראשונה הגענו למלא פרטי כרטיס לחיוב עכשיו מתחיל למלא
    שם : שם דומה לשלי
    סוג כרטיס : ויזה
    מתחת מספר כרטיס ואחכ תאריך תפוגה ובסוף קוד cvv ממלא את ה3 ספרות מאחורי הכרטיס נטען לוחץ המשך עובר עמוד לאחרון מופיע לי פירוט של כל השלבים שעשיתי אחרי כל ההנחות שלהם ומשום מה 5.45€ הוסיפו יצא הכל 48.27€ יורד למטה מגיע לסוף לI agree לוחץ מופיע לי gateway error:declined
    עכשיו מחכה לדעת מה לא בסדר אני עושה כי יש לי גם כרטיס של יורו מבנק הדואר וגם כרטיס ויזה שיקלי מבנק הדואר ושניהם אותו הדבר רושם לי תודה חברים שקראתם תסיפור שלי חחחחח

5. Pure kush

Pure kush חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב עליתי על הבעיה הכתובת שהייתה רשומה על הכרטיס הויזה יורו נטען שלי לא הייתה מעודכנת כנראה זאת הייתה הסיבה שלחתי להם מיילים ודיברתי עם סידמן אמרו שהכל בסדר התשלום עבר ונכון לעכשיו קיבלתי אישור על ההזמנה שהיא יצאה עכשיו הכל בידי השם סידמן אחלה שירות לקוחות

6. Pure kush

Pure kush חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב רציתי לספר שהתסתדר הסיפור עם הויזה הזמנתי אחרי לא מספר מבוטל של מיילים לסידמן אחלה חברה שירות לקוחות אדיב ונעים מענה מהיר אהה והגיעו הזרעים תוך שבוע עכשיו מתחילים להתארגן בציוד שחסר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!