1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חשיש של דרום תל אביב

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קנאביo, ‏11/7/16.

1. קנאביo

קנאביo חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, הלכתי כמה פעמים אחרי חבר שהולך לקנות בדרום תל אביב אצל סודנים חשיש (למה דווקא חשיש ולא קנאביס - לטענתו הירוק שלהם לא טוב והחשיש כן)
    למי שלא מכיר, מה שהולך שם זה שאתה הולך כמה דקות ומהר מאוד מגיע אחד מהסודנים ועושה לך "פסס.." תוך כמה שניות אתה משלם לו ואתה עם אצבע חשיש ביד.
    מה שרציתי לשאול אתכם זה עד כמה זה בטוח לקנות מהם?
    כן אני יודע שכל עוד זה לא מפוקח, לא חוקי ולא ראיתי מה הוא עשה עם זה - שום דבר לא בטוח
    אבל ממה שאתם יודעים, עד כמה נפוץ שמוכרים חשיש שהוא לא חשיש או לא רק חשיש?
    מה סביר שהיו בזה חומרים שלא רצינו?

תודה

2. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    הסיכוי הוא כמו בכל חשיש שלא אתה הכנת.

זה שזה מגיע מסודנים לא אומר דבר על האיכות

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תראה האיכות לא ממש הכי טובה אבל גם לא הכי גרועה. באמצע כזה. אני לא יודע לגבי הירוק-כי אף פעם לא היה להם. אם אין לך בעיה לקפוץ לעיר אחרת, תתארגן בת ים אמורה להיות שם תחנה רק חשיש

4. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    עדיף שתקנה ירוק. לפחות תדע מה אתה מעשן..

Milfuckerdggb אוהב/ת את זה.
  5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא בטוח שיש באמת ירוק שם. ואם כן, סביר להניח שזה לתק' קצרה. הרוב השולט שם זה חשיש עם טעם לוואי לא הכי להיט.

6. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    חחחחחחן נישמע פח אחי. חפש כיוון חדש

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא יודעת, לא הייתי קונה מהם. גם להסתכן בחש-דולן וגם שישדדו אותך..
    חפש כיוונים אחרים ואל תתן פרנסה לחארות האלו..

newbudder, Mr. Been, ganja farmer ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Beast

Beast חבר חדש

לייקים:
    2
    החיים שלכם תותים וואלה אני בבאר שבע כבר שבועיים שלמים מנסה להתארגן ואין שום כלום הבעיה שאני כבר בן 39 ולא מכיר אף אחד מהצעירים שאני הייתי בן 22-27 זה היה כמו זבל בכל פינה ועכשיו אין למי לפנות חחח

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תגדל.

10. Beast

Beast חבר חדש

לייקים:
    2
    ניסיתי והתחלתי הבעיה זה הריח שמגיע שלב הפריחה הבית מתמלא בריח ויש לי פה ילדות קטנות אישתי לא רוצה את הסרטים האלה ואין לי אפשרות בגינה חחחח אז זה המצב אי אפשר. אני בשוק שאי אפשר להתארגן אין לך מושג כמה זה היה קרוב אלי ופשוט להשיג ופתאום חסמו את כל העולם פה המשטרוע

11. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    כאשר במצב הקיים המדינה מאפשרת את הכניסה שלהם אליה, (ואני ממש לא נכנס לויכוח הפוליטי האם המצב נכון או לא נכון), אז הברירות שלהם בכדי להתקיים כמעט ולא קיימות.
    אם למכור חשיש בתחנה המרכזית מביא להם אוכל אז זה מה יש. לא ממש מצליח להבין מה הופך אותם לחארות, הרצון לחיות?
    מחוץ לעניין, כמובן שתמיד עדיף ירוק מאשר חשיש ממקור לא ידוע, ותמיד טוב להיזהר במקומות עם אופי מפוקפק.
    תשמרו על עצמכם ותהיו זהירים, אבל אם קניתם חשיש מפליט סודני, נתתם אוכל לבן אדם שבצורה אחרת היה מתקשה להשיג אותו, ואולי היה נאלץ לבחור בפשיעה קשה יותר מאשר למכור סמים.

גנג'יאל ו-dima mor אוהבים את זה.
  12. Memphis

Memphis חבר חדש

לייקים:
    0
    בבת ים ? איפה אפשר להתארגן שם ? לא שמעתי

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יש להם ברירות לעבוד "חוקי" בתור מעמד של פליט יש להם אשרה להישאר בארץ, שדרך אגב אמורה להיות פג תוקף בקרוב או שכבר פג תוקף. אם מי שהיה עבריין בארץ מוצאו, פשוט עבר להיות עבריין בארץ.
    לא מאמין שמישהו יגיע ואז יחליט לפעול באופן לא חוקי במדינה שבה הוא נחשב פליט. אבל כמו תמיד יש סטיית תקן ויכול להיות שיש באמת אנשים שהגיעו לארץ בתור שומרי חוק והפכו לעבריינים פה בארץ. בכל אופן, בת ים זה לא קשה, חפש במפה.
    קטע מצחיק אם אתה נציג המשטרע, ואני מפיל פה כיוון טוב להרבה אנשים. יש דברים יותר חשובים מתפיסת סמים=בזבוז כסף. אפשר לנתב למשו יותר טוב.

#13 nimrodg, ‏14/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏14/7/16
  14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בתור אחת שישבה בגבולות מסויימים ונתקלה באוכלוסיה האריתראית סודנית(ובלי להזכיר שמות של יחידות צבאיות, הצלחת לנחש? תשמור לעצמך)
    אני יודעת מי האנשים האלו וכמה מהם באמת מסכנים או לא. 80% מהם הם מהגרי עבודה, לא כאלו שברחו מתופת ומלחמות. כאלו ששיחדו את השוטרים המצרים(שאלו בכלל לא שוטרים, אלא פושעים שקיבלו להיות שוטרים בגבול כעבודות שירות) בשביל להיכנס לכאן. כאלו שמטפסים על הגדר ולא מעניין אותם שיורים עליהם או מעליהם. כאלו שהיו עושים בלאגן בגבול ומתנהגים בצורה דפוקה. אני כן מרחמת על הנשים שהיו באות כי הן באמת היו באות בהיריון(עקב אונס), עם חבלות בגוף ומחלות.
    אז בלי קשר לויכוח פוליטי וואלה לא בא לי לרחם עליהם, כי הם תחמנים והם יודעים לשקר ולבכות ואז להתנהג מגעיל. אחת הפלוגות שלנו הכניסה איזה אחד שסיפר להם סיפור קורע לב על מה הוא עבר באריתראה..וכשהם ריחמו עליו והכניסו אותו לשטח ישראל הוא התחיל לצחוק כמו מטורף ופשוט עשה להם אצבע משולשת וצחק. אז כן, אני ממש לא מרחמת עליהם, ומבחינתי שימצאו מקום אחר לעבוד בו ולגרבץ בו. מי שרוצה לעבוד במדינה הזו שיתחיל לעבוד בעבודות "נורמליות", כמו ניקיון, תחזוקה, צבעות וכל דבר שיכניס כסף בצורה יפה, במקום לגנוב לאנשים אופניים וארנקים.

15. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מי שעוזב מולדת, משפחה, חברים, כל מה שהכיר, ומהגר תוך כדי סיכון חיים עצום למקום אחר, כנראה שהחיים שלו לא היו כאלה טובים גם אם לא ברח ממלחמה.
    שוב, אין לי עניין ואני לא חושב שזו הפלטפורמה לדיון הזה ולכן במחילה, אמנע מלהיכנס לשאר הנקודות שהעלית.
    בכל אופן, אני בוחר להאמין שאם לרובם היתה אפשרות להתקיים בכבוד ממשלח יד אחר הם היו בוחרים בו.

16. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    לשאלתך , מניסיוני העשיר , מדובר לרוב בחשיש באיכות מאוד נמוכה , סיכוי גבוה שמעורב עם אדולן וחומרים ממכרים ומסוכנים כשהגרוע מכל - בשנים האחרונות מרססים נייס גיא על החשיש , כדי שתתמכר מהר ותחזור לקנות .

לגבי מעמדם של הסודנים , אם הם כבר כאן הם צריכים להתפרנס ממשהו , ועדיף לי שימכרו חשיש גם אם מלוכלך - מלפשוע .

17. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    שמעתי החשיש שם לא משהו, עדיף שלא, בשבילך.

18. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    זה לא קשור לגיל שלך אלא למצב המחורבן של יובש של כמה שנים שהתרגלנו למציאות הזאת וכבר לא קוראים לה יובש. הייתי מוכן לחזור לתקופה של גראס בדואי שקית בחמישים. לרוב היה נחמד דווקא למרות הזרעים והענפים.

19. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    בתור אחד שקונה משם הרבה. חשיש ברמה סבירה, אבל הכמות בחיים לא מאכזבת אותך. בדרך כלל אני מקבל שמה חשיש אתלטי (גמיש).

20. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    איזו שטויות... כמות לא מאכזבת? מדובר בחומר חרא בעובי של סכין גילוח שסודני עם שחפת הוציא מהתחתונים . תהנה

Danidin123 ו-alpo420 אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!