1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גדול מידי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י קנאביס משקאות, ‏14/7/16.

1. קנאביס משקאות

לייקים:
    11
    מגדל חוץ זרע קססה נמצא כבר בתחילה של פריחה איזה חודש ו...
    הבעיה שהיא רק גודלת וגודלת לגובה וזה כבר נהיה בעייתי שרואים אותה מכל מקום יש דרך לעצור את הצמיחה שלה לגובה ולזרז לה את הפריחה? כי אני רואה פה תמונות של צמחים של אחרים שלא מגיעים לחצי שלה וכבר בשיא הפריחה שלהם

http://anony.ws/image/N5ZM

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    נראות של הצמח אש אחי , כל הכבוד .
    לא נראה כמו צמח בפריחה אחי , במיוחד לא בשלבים של חודש+ , אתה מגדל גידול חוץ , אז הפריחה תתחיל בערך בעוד חודש , ובהמלך הפריחה הצמח ממשיך לתפס לגובה ויכול להכפיל את עצמו , אז תיקח את זה בחשבון. מה שאתה יכול לעשות לגבי הגובה , זה לבצע קשירות , לא יודע עד כמה זה יעזור אבל .

אם אתה רוצה להפריח אותו , אתה צריך להביא לו פחות 11 שעות חושך מוחלט.

3. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    תשמע יש לך זן שהוא יותר סאטיבה מבחינת הגנים מה שאומר שעד שאתה לא מעביר אותו לעציץ של מינימום 20 ליטר (המלצה שלי 60 ) הוא לא מפריח ומהר מאוד הוא כבר יתחיל לסבול לך מנעילת שורשים

לגבי הגובה? הדבר הכי חכם שאתה יכול לעשות זה לפרוס את כל הענפים לרוחב ככה הצמח יורד בגובה והענפים זוכים לחשיפה יפה יותר של השמש

באותה ההזדמנות גם תיתן להם תמיכה כי המשקל של הפרחים יכול לגרום להם לקרוס במיוחד בזווית הזאת

אם תוכל לארגן פשוט רשת שתוכל להעביר את הענפים דרכה זה יהיה מעולה

הזמן של הפריחה זה עכשיו , לי יש זן דומה לשלך (סופר סילבר הייז) שכבר באמצע הפריחה שלו זה לא השמש זה העציץ אתה לא מגדל חסה אתה צריך עציץ שמתאים לזן שלך

בהצלחה :)

גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  4. קנאביס משקאות

לייקים:
    11
    אני יגיד לכם מה מפחיד אותי להעביר אותה שהיא פתאום לא תמות יש איזה מדריך שיכול לעזור בהעברה?

5. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    אחלה זרע יצא לך בקססה.
    בשביל להנמיך את הצמח אתה יכול לעשות לו קשירות, חפש LST.
    אם אתה שואל אותי, אז הייתי מכניס אותה INDOOR עם תנאים אופטימליים ועושה SCROG.

6. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    הצמח נראה טוב אבל זה לא מעיד בכלל על הסטלה. לא מסובך להעביר עציץ פשוט תהפוך אותו בזהירות ותוציא את העציץ כמו שילדים עושים עוגה בחול.

7. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    בגלל שהעציץ שלך עגול יכול להיות שיהיה קשה להוציא אותו בשיטה הרגילה להעברת עציצים אבל באופן כללי תדע שמה שאתה צריך זה לכסות כמה שיותר אדמה ביד אחד , את הענפים תעביר בין האצבעות לתמיכה

בגלל הגובה של העציץ כדאי שיהיה איתך עוד מישהו שיעזור לך לתמוך בענפים כשאתה הופך אותו

לא לשכוח להכין את העציץ החדש עם האדמה מוכן לשתילה לפני שאתה מוציא אותו מהעציץ

במקרה שלך מה שהייתי עושה זה פשוט חותך אותו, רצוי לחתוך אותו לגמרי אבל גם לחתוך רק את תחתית העציץ ואז לשתול אותו בעציץ הגדול יותר יעשה את העבודה

8. קנאביס משקאות

לייקים:
    11
    כמה ליטר עציץ הייתם ממליצים?

9. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    20 ליטר+ תחתוך מהלמטה2 ס"מ של שורשים, ותשים דשן לגדילה + אבקת השרשה ישר אחרי שאתה מעביר

10. קנאביס משקאות

לייקים:
    11
    מזתומרת לחתוך איך אני יחתוך?

11. קנאביס משקאות

לייקים:
    11

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!