1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זנים מומלצים באמסטרדם

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י Mindexpender, ‏4/7/16.

1. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    אז ככה אני עוד שבוע טס לאמסטרדם כאמור, חשוב לציין שדי הפכתי את האינטרנט לגבי השאלה הספציפית הזאת, ומצאתי חומר רלוונטי אבל די ישן, הבנתי שהזנים שם מתחדשים בתדירות די גבוהה.
    שמתי לי במועדפים את ה White widow ו את ה Northen Lights הקלאסיקות שנהפכו לקלישאה, הייתי רוצה המלצות יותר עדכניות ממישהו שהיה שמה נניח בחצי שנה האחרונה, כנ"ל המלצות לחום טוב.
    אני לא מעשן על בסיס יום-יומי ואפילו לא שבועי ככה שאני לא רוצה להתחיל בווליום גבוה, מה שיגרום לחוויה מגעילה.
    המטרה היא לקבל ראש טוב, שימריץ, לצחוק, לצאת לטייל בעיר ולא להימרח כל היום במקומות סגורים, אשמח להמלצות!

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אם תלך לקופישופים שהם גם מותגי זרעים, תוכל לבקש מהמוכר שיציע לך זנים שזכו בתחרויות או זנים חדשים שעדיין לא נמכרים כזרעים.

קוקיז קוש לדוגמה. זן חדש יחסית שאף אחד מחברי לא הצליח לגדל (כולם יצאו הרמים). אם תלך לבארניז, תוכל לטעום. או מרי קריסטל של גרין האוס ועוד:)

קופישופס כמו greenhouse או barneys farm

#2 גרייס, ‏7/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/7/16
    גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  3. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    כמובן שהג'ויינט הראשון שלך באמסטרדם יומלץ להתחיל עם White widdow ולפני שהולכים לישון לעשן northern lights

זנים מומלצים שניסיתי:
    Jack herer
    NYC Diesel
    420 kush (בקופישופ 420 cafe במרכז)
    Amnesia haze
    Girl scout cookies
    Super skunk לקראת הצהריים
    OG kush
    AK-47
    Big Bud
    Super silver haze

#3 קנבינואיד, ‏8/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/7/16
    SuperWeed, ashahim1 ו-Umus אוהבים את זה.
  4. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    כל אחד והטעם שלו :)
    תגיע לאמסטרדם ושם כבר תבין מה הזנים שאתה אוהב

בשבילי White widow זה אורגזמה

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    וואלה אני לא הכי מתלהבת מהוויט וידו, היא יכולה "לשתק" אותי כשאני מעשנת יותר מדי.
    אני ממליצה במקום להתעסק בזנים- פשוט להסתכל ברשימות של הסאטיבה, וללכת על כל מה שמעל 24-23% THC.
    לקחתי זן של סאטיבה שהוא 27% THC שהיה מהמם. אבל הרפואי בארץ הרבה יותר חזק ממנו.
    מה שאני כן אמליץ, זה ללכת על חשיש מרוקאי או על ג'אראס(חשיש נפאלי). הכי מושלמים בעולם, באחריות. :)

קנגורו2 אוהב/ת את זה.
  6. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    מצטרף להמלצה של @קנבינואיד לגבי הזנים:

Jack herer
    NYC Diesel
    Amnesia Haze
    Super Silver Haze
    כל אלו יתנו לך ראש טוב ללא תעופה מוגזמת. הייתי מוסיף אולי רק Super Lemon Haze.
    שאר הזנים ברשימה הם אינדיקה, קרי - יפילו אותך.
    בניגוד למגיב הראשון הייתי ממליץ לך לא להתקרב לבארניז וגרינהאוס, מקומות עמוסים ורועשים מאוד, ויקרים להחריד בלי הצדקה.

7. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    טעות, כפל. נא למחוק.

8. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה לכולם!
    בהמשך לדברים שלך אם כבר פתחת את זה, אז יש קופי שופס אחרים שאתה ממליץ עליהם? אני אשמח למקומות איכותיים וכמה שפחות הומי אדם, משימה די קשה כי אני נוסע עוד יומיים וזה אומר קיץ...

9. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יש קופישופס קטן ומדליק בשם Best Friends, יושב דיי במרכז בסימטא קטנה. הצוות הכי נחמד בעולם, מחירים מעולים ומבחר גדול של חום וירוק באיכות טובה מאוד.
    עוד מקום שקט ונחמד עם אוכלוסיה מקומית בעיקר, הוא The Stud. הוא נמצא בצד המזרחי של אמסטרדם, מחוץ למרכז, אבל לא בעיה להגיע עם תחבורה ציבורית.
    מחירים מעולים ומבחר מצוין.

אם תגיד היכן אתה משתכן, אוכל להכווין אותך לעוד מקומות שקטים וטובים שיהיו קרובים אליך.

10. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    בדקתי את ה 2 שציינת ואי אפשר למצוא אותם במפה בטלפון מה שמעיד על העובדה שהם בהחלט לא מסחריים ולא לתיירים שזה מצוין, אבל הקאץ' הוא שאין לי סיכוי למצוא אותם :) חחח...

אני יהיה במרכז קצת בכיוון מזרח, רחוב sarphatistraat.

11. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    לא אמורה להיות בעיה למצוא אותם במפה.

הכתובת של Best Friends היא:
    Huidenstraat 13a1016 ER Amsterdam

הכתובת של The Stud:
    Molukkenstraat 581, 1095 BJ Amsterdam

אתה ממוקם בעצם בין שניהם. כחצי שעה הליכה ברגל ובערך עשר דקות בתחבורה ציבורית.
    לא רחוק ממך יש מקום נחמד בשם Het Ballonnetje, מקום קטן, מחירים מעולים, אוכלוסיה בעיקר מקומית. כתובת:
    Roetersstraat 12, 1018 WD Amsterdam

עוד מקום לא רחוק, בערך עשר דקות ברגל הוא YoYo מקום שקט, נעים, עם התמחות בזני אאוטדור, טובים רגועים ולא מעיפים - במחירים הכי טובים שתמצא. הכתובת:
    tweede jan van der heijdenstraat 79/hs, 1074 xs amsterdam

משם ממליץ לך ללכת מספר דקות ל- Sarphatipark, אחד הפארקים השקטים והיפים ביותר באמסטרדם לדעתי, ידידותי למעשנים, הכי כיף ביום שמשי להגיע ולהתפנן.
    ואם כבר אתה שם, גיחה קלה תיקח אותך ל- Katsu. מקום נחמד שקט, לא עמוס, הרבה מקומיים, מבחר ענק ומחירים מעולים. כתובת:
    Eerste van der Helststraat 70, 1072 NZ Amsterdam, Netherlands

הכי חשוב - תעשה חיים, ואל תשכח לחזור לספר איך היה (-:

ONE-DROP-TO-THE-TOP, גנג'יאל ו-Mindexpender אוהבים את זה.
  12. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    אלוף! תודה רבה לך!

13. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    לך ל katsu תחפש איפה זה בגוגל זה יחסית רחוק מכל השאר..strawberry haze שיש להם שם פשוט אורגזמה לשמה..

14. Django

Django חבר חדש

לייקים:
    1
    מצטרף להמלצה, שכנתי במלון ממש כמה דקות הליכה משם וכל ערב העברתי שם בכיף.
    יש להם אחלה זנים תנסה בלילה לעשן את ה G13 אחלה בלעזור לך להרדם.
    יש להם גם מכשירים שאתה יכול לקחת ולהשתמש ואם יש משחק של אייקס הוא ישודר שם בטלויזיה.
    יש שולחן מרכזי שאפשר לשבת מסביבו עם עוד אנשים ולנהל שיחה.
    תהנה ואל תשכח לספר חוויות.
    אני גם הולך לבקר שם פעם שנייה בספטמבר.

Mindexpender אוהב/ת את זה.
  15. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הקופישופ הכי טוב שהייתי בו הוא BASJOE. אין מילים לתאר!
    מוזיקה טובה, אווירה נחמדה, מקום שקט ובעיקר המון מבחר ומחירים סבבה :)
    יש שם ג'אראס מהמם בטירוף!.
    המקום נמצא באיזור המרכז כזה/לכיוון כיכר רמברנדט (רמברנדטפליין)

16. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    נראה שאנחנו חלוקים בלא מעט נושאים, אבל זה חיובי ומפרה.
    לפני מספר שנים המקום הזה היה ראוי להמלצה, משהו רע קרה שם.
    המחירים ממש לא מחייכים, מחייבים אותך לרכוש לפחות שני גרם, ההנהלה אוסרת על עישון של חומר ממקום אחר, והדבר הטוב היחיד שאני יכול לציין לגביו זה המיקום. הוא יושב על התעלה, בימים יפים תענוג לשבת בחוץ.
    מה שכן, אחד המקומות שאמליץ עליו בשמחה הוא הקופישופס השכן - Bagheera, שיושב ממש בצמידות, דלת ליד דלת.
    המקום בבעלות של כמה חברה איטלקים בראש טוב, המחירים טובים בהרבה, האווירה נעימה יותר, ניתן לעשן סיגריות בפנים שזה בימינו כמעט נדיר בקופישופס של אמסטרדם, אין שום הגבלה על עישון חומר ממקום אחר, אין את העניין הנבזי הזה של מינימום שני גרם, והיתרון של ישיבה על גדת התעלה נשאר.

#16 ashahim1, ‏15/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/7/16
    ONE-DROP-TO-THE-TOP אוהב/ת את זה.
  17. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    עישנתי שם חומרים שלא שלהם, קניתי שם ג'אראס ופתחתי אותו עם ירוק מקופישופ אחר..בתפריט יש 2 גרם או 5 ממה שאני זוכרת...
    לי היה סבבה ברוב הפעמים, חוץ מפעם אחת שהכריחו אותנו לקנות שתייה כי היה עומס...
    אני דווקא לא אוהבת את הבגירה, הנראות של המקום לא מוצאת חן בעיניי, לא יודעת למה. וכן, הם דלת ליד דלת :).
    גם עישנתי בבסג'ו טבק, אף אחד לא העיר לי, והיה שם המנהל..מוזר..

18. Mindexpender

Mindexpender חבר חדש

לייקים:
    1
    הייתה פשוט חוויה חד פעמית, לא ישבנו בקופי שופס בכלל, עישנו הרוב במרפסת של המלון או ברחוב והסתובבנו, פעם שנייה שלי שם ואין שאלה בכלל לגבי הפעם השלישית השאלה היא מתי, ניסיתי פעם ראשונה ספייס קייק, מהדולפינ'ס, פשוט סטלה אחרת לגמרי, חזקה ועמוקה יותר, הפכה לנו את הצורה, עשינו הכל מהכל, החומר שהכי אהבנו פה אחד היה למון הייז...איזון מצוין של חרדה ופרנויה נמוכה ותחושת היי מטורפת, החומר הכי פחות אהוב היה לאפינג בודהה. עיר נדירה, אין קשר בכלל למדיניות הסמים או לליברליות כזו או אחרת בנוגע לאספקט מסוים, זה העיר עצמה שפשוט חיה חיים רגועים יותר, השקיעה ב 11 בלילה, העסקים שנסגרים מוקדם ונפתחים מאוחר, הרחוב שהומה אדם ולא תשמע צפירה אחת של אוטו, האדיבות של האנשים, ערבוב התרבויות שיש שם, אתה הולך ברחוב ושומע 5 שפות שונות ב 10 דקות, טיול מטומטם בקיצור.

ashahim1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!