1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה מהיצירתיים שכאן

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י חתול_ים, ‏15/7/16.

1. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום חברים, אני מתכוון לשים את החתול האוטומטי שלי בגינה הפרטית אצלי(גר עם ההורים אבל מה הם מבינים ?)
    הכנתי איזור שתילה שאני הולך לשתול בו כמה צמחים ופה אני צריך את העזרה שלכם .
    אני מתכוון לשתול אותו ושהוא יהיה כביכול חלק מהקניה מהמשתלה, זה אומר שאני צריך שתביאו לי רעיונות לצמחים שדומים בצורה ובגודל שלהם לצמח הפלא הלא חוקי.
    כלומר שאם הוא יהיה בסביבתם אז זה לא יורגש כל כך אני לא רוצה שהם יסתירו אותו אבל אני רוצה שזה יראה כאילו סתם קניתי כמה צמחים ממשתלה ..
    הזן הוא AUTO MAZAR ,אני הולך לשים אותו באדמה תוך כדי שהוא קבור עם עדנית של כמה ליטרים עדיין לא החלטתי.
    כלומר שזה יראה שתילה באדמה אך לא באמת,מחכה לתשובות יצירתיות הנה דוגמא קטנה לאיך שישב הצמח(X זה החתול והY זה שאר צמחים שנראים דומים או שיראו פשוט גבוהים וגדולים)
    Y Y Y (שמש ישירה מגיע מכיוון הזה לאותיות המודגשות
    X Y Y
    לגבי הסיכון , הכל בסדר לוקח את האחריות לא מגיעים אצלי אורחים לא רצויים וגם האיזור מוסתר עם גדר וכו'.

2. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
  3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    יש גם דמיאנה (לא מופיע ברשימה אבל מאוד דומה!)

אתנול אוהב/ת את זה.
  4. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    וגם יפה לגינה

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    לפני שנים רבות זרעתי ואמרתי לאמא שלי להשקות לי את הלואיזה... והיא חשבה שזאת לואיזה וטיפלה בה עד שאבא שלי גילה...

היו ימים טובים...

nimrodg, ganja farmer ו-ד.ד אוהבים את זה.
  6. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אפשר לקנות צמחים דומים אחי אבל על תיהיה בטוח שההורים לא יודעים איך נראה קנאביס
    אתה צריך לחשוב קודם מה יהיה אם ההורים מגלים אם זה שווה ואז להתקדם
    הבת שלי בת 8 יודעת מה זה קנאביס.ויזואלי כמובן חחח
    וגם על תשכח שקנביס בחוץ יכול לגדול גדול מאד בהצלחה

7. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אין שום פריחה שדומה לפריחת הקנאביס בשלב הצמיחה הוא יטמע יפה בין כל סוג הצמחים אבל בפריחה אם ההורים שלך מבינים עיניין הם יזהו את זה די מהר

דוד גו אוהב/ת את זה.
  8. חתול_ים

חתול_ים חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב די הלחצתם אותי חברים אני מקווה מאוד שהם עדיין פרימיטבים כמו שהיו חח , אני אקח את הסיכון הזה וכן האמת שלואיזה גם רעיון ענק ועוד כמה דברים יפים שהצמח יטמע ביניהם...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!