1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הפנייה לבדיקת שתן כתנאי לחידוש רישיון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Om-bs, ‏13/7/16.

1. Om-bs

Om-bs חבר חדש

לייקים:
    1
    היי חברים
    האם יצא לכם במקרה או שנתקלתם במישהו שהיה צריך להגיע למכון רפואי בתל אביב כדי לתת בדיקות שתן על מנת שיחדשו לו את הרישיון?
    זימנו אותי ל2 בדיקות. הבעיה היא שטני מלוכלך ואין סיכוי להתנקות בחודש הקרוב כי הצריכה שלי היא יומיומית...
    יש דרכים לדחות בחודש? אולי לזייף בדיקה במידה והבוחנים שם לא קפדנים כמו אלה ביפו... כי שמעתי ממישהו שעשה ביפו ששם מסתכלים על מראה שמכוונת ישירות אל איבר המין. בכל אופן הזימון הוא לתל אביב ברחוב החשמל ורציתי לדעת מה הולך שם.
    תודה רבה!!

2. Om-bs

Om-bs חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו? משהו?

3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    לא מזמנים סתם לבדיקת סמים לפני חידוש רשיון.
    אם קיבלת זימון כזה זה לא אמור להפתיע אותך כל כך,
    קרה משהו דומה לחבר והוא פשוט הפסיק לעשן עד הבדיקה.
    אם רק עכשיו הודיעו לך אולי תנסה לבקש לדחות כי זה לא מסתדר לך מבחינת התאריך אבל קשה לי להאמין שהם כאלה ''זורמים'' אחי.. במיוחד אם כבר יצא לך לתת בעבר בדיקה ב''סניף'' שלהם ביפו

4. Om-bs

Om-bs חבר חדש

לייקים:
    1
    מעולם לא ננתי בדיקה לפני כן, פשוט אנסה לדחות את זה איכשהו..

hydrotony אוהב/ת את זה.
  5. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מבחינה חוקית אסור להסתכל על בולבול של בנאדם מצינאת הפרט זה בדוק אני ראיתי את זה באיזשהו מקום
    אבל אם יש להם איזו אינפורמצייה עליך אולי כן הם יכולים אבל חייב צו מבית משפט
    כנס לגוגל תבדוק אני 99% סגור על מה שאני אומר

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחי זה אפילו לא נשמע הגיוני מה שאתה אומר... בטח שמותר להם להסתכל לך איפה שהם רוצים אם אתה חשוד בפשע. כשמזמנים מישהו למתן שתן לפני חידוש רשיון תהיה בטוח שזה מגובה עם שופט.

7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לא בטוח מה שאתה אומר.לפי מה שאתה אומר יש להם משהו ברור מבית משפט .אני מכיר אנשים שאף פעם לא עישנו ולא תפסו אותם מעשנים ליתר דיוק אני מכיר בנאדם אחד שהזמינו אותו לבדיקת שתן והוא סרב לעשות את הבדיקה למול עיניו של הבודק והוא ביקש מהבודק לא ליהות נוכח בזמן שהוא עושה את צרכיו וכמובן הבודק נענה לדרישתו.אבל .ויש אבל הוא לא הגיע לשם בגלל שהוא נתפס על שימוש בסמים בגלל זה כתבתי שיגולל בגוגל ויבדוק תקדימים אני בטוח שהוא ימצא את מה שהוא צריך
    והבחור פה למעה לא כותב שהוא נתפס או משהו כזה.אם הוא היה כותב שהוא נתפס זה משהו אחר
    תאר לעצמך שהם יזמינו כל מי שבא להם לבדיקת שתן רק בגלל שבא להם זו שערוריה .חרטא שבחרטא
    ויתחילו להשתכל לכולם על הבולבול.יש הרבה אנשים שזה לא היה בא להם טוב אחי
    בשורות טובות

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחי הכל טוב ויפה אבל שורה תחתונה,
    את הזין והביצים שלי ראו יותר שוטרים מבחורות חחחחחח לצערי כן?? חחחחח

דוד גו אוהב/ת את זה.
  9. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    אשריך אחי

hydrotony אוהב/ת את זה.
  10. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    לא קראתי תגובות של אף אחד פה כי אני כבר פעמים עשו לי אתה פעם המקום היה ברחוב ההרבעה היום זה ברחוב החשמל בתל אביב עושים מבדקים כאבי ראש שאלות של מפגרים חצי יום ובדרך כלל אחרי שבועים מהמבדק קוראים לבדיקת שתן אתה חייב להיות נקי אין צשחקים רואים לך תזין והכל שלא יספרו לך סיפורים שזה אסור וזה לא חוקי בקיצור בהצלחה עם ההפסקה וזה קורה בדרך כלל שניתפסים עם בוף או אפילו ראש אחד הם יודעים שהם חייבים לשחרר אותך לבית כי לא יעצרו אותך על קססה אז הבני זונות פוגעים לנו ברישיון נהיגה 90 אחוז מהתיקים עוברים אליהם ורק בחידוש או שאבד לך הרישיון אז מודעים לך את זה רק אגרה 750 שקל בשביל להכנס למבדק המיזדיין הזה בקיצור נזכרתי בשרמוטות ועלה לי הקיריזה

hydrotony אוהב/ת את זה.
  11. ד.ד

ד.ד קנאביסט

לייקים:
    45
    אהה וכל עוד הרישיון שלך בתוקף אתה יכול לנהוג רגיל זה לא מופיע אצל המנייאק במסוף רשום להם שלא הגעת לאיזה רענון אני שנתיים נסעתי רק עם תעודת זהות עד שכבר הגיע זמן החידוש ולא היה ברירה אז פניתי אליהם להתעללות מחדש

12. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!