1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עד כמה זה באמת ביטיחותי?

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י DrGreenTumb, ‏16/7/16.

1. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אז ככה אני משתמש בטור ואם אני מעלה תמונה אז לא שוכח למחוק עקבות אבל עד כמה זה באמת יעיל???

אולי אני ברגע של פראנויה אבל כל אותן יחידות סייבר הפורם הזה זה מכרה זהב בישבילם .. ובואו נודה באמת לא מעניין להם תביצים את מי הם יתפסו אנס,רוצח,גנב העיקר לתפוס משהו כדי שההנהלה שלהם לא תזיין להם במוח שהם לא עושים כלום ואולי הם גם עובדים בשיטה של פרמיות שזה נותן עוד איזה בוסט של מוטיבציה הקיצר מה יותר קל לתפוס מאשר אותנו???

הקיצר חברים מה עוד אתם עושים בישביל האנונימיות שלכם ועד כמה באמת זה עוזר??

אתנול אוהב/ת את זה.
  2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    ובכלל שמתי לב שהרבה חברה שפותחים יומן גידול לא מסיימים אותם ונעלמים להם מהפורם....ופה חשדתי

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אתה צודק! צימצמתי פעילות בפורום.
    לא היה לי יומן אבל צימצמתי

ד.ד אוהב/ת את זה.
  4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    גם לפי ההגיון אם פונים למחזיק הפורם אם צו או איך שזה עובד אני מאמין שהוא חייב לשתף איתם פעולה וזה גם מעניין איזה סוג של מידע יש לו......

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    בזה אתה צודק 100%. זה חשוד בטירוף
    תשתמשו בטור, זה נותן לכם ביטוח שכלום לא יקרה.

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    בגלל זה פתחתי את הנושא.אני לא כל כך בטוח שטור עושה את העבודה אחי אנחנו כבר לא בשנות התשעים
    בקיצור חייב להיות לנו פו איזה תותח מחשבים שישפוך קצת אור על הנושא

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אחים. אני אחד הפרנואידים וזאת אחת הסיבות שאין לי פה שום תמונה של כלום שאני מגדל. אפילו לא עגבניות.
    אבל החמש שש צמחים שיש פה לאנשים בבית לא מענינים באמת אף אחד שם ברמה שישקיעו בזה כסף או יעדיפו להשקיע כסף בזה מאשר בדברים אחרים. זה יפה להגיד שלמשטרה יותר קל לתפוס אותנו מאשר פושעים אמיתיים וזה גם קצת נכון אבל לא בגלל שמשקיעים בזה יותר מדי כסף ויחידות סייבר מיוחדות, אלא בגללינו. מי שעושה טעויות נתפס. ככה זה. כולנו מסתכנים פה. אין מה לעשות, זה משחק מסוכן.
    אם היו רוצים היו מביאים את כל הפורום הזה אחד אחד לחקירה. הם פשוט לא רוצים מספיק כי יש להם דברים אחרים על הראש גם אם לנו זה לא תמיד נראה ככה..

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מה שהוא אמר ^^

המשטרה לא באמת תבזבז זמן בלחפש פה גידול של 6 צמחים. כי זה המון עבודה להצליח להתחקות אחרי המיקום או הבן אדם.
    אבל אם מישהו פה מגדל איזה 2000 שתילים ויעלה תמונה..אז יש סיכוי סביר שהם באמת בכל הכוח ינסו לגלות מאיפה זה. וכנראה שהם לא יצליחו

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני מאמין שמי שיעלה פה תמונה של 2000 שתילים זאת תהיה ההודעה האחרונה של היוזר שלו..

ד.ד אוהב/ת את זה.
  10. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    העיניין שמאז המקרה נמחקו כמה וכמה פוסטים.אולי כדי להגן על מישהו...
    או כדי שלא יכתבו על זה הרבה.
    או שיש הסתרת מידע מהחברים

כשמסתירים מידע נולדת הקונספרציה

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    איזה מקרה? היה באמת משהו כזה שמישהו העלה תמונה עם כמות של צמחים ונעלם?
    לא הבנתי אותך אחי..

12. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אם אתה מגדל צמח אחד אז בזה אתה צודק במשפט הם לא יוכלו להוציא יותר משימוש אצמי ובזה הם לא יתעסקו קרוב לוודאי אבל 5-6 מישהו צריך להאכיל את השופטים עורכי דין משטרה והשבס לא? ותאמין לי הם אוכלים טוב מאוד טוב אני לא יכנס איתך לזה .
    אני רואה אתה בחור אם פזם פו ולמרות שאתה אומר שאתה לא מעלה תמונות קראתי לא פעם תגובות מפלילות שלך אז לא נראה לי שזה משנה מעלה תמונות או לא.

בכל מקרה אחינו אתה משתמש בעוד משהו חוץ מטור??

13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    קח לדוגמה @FreeDa Leaf

שים לב לזה -
    http://www.xn--4dbcyzi5a.com/2016/06/שתי-בנות-30-נעצרו-גידלו-צמחי-קנאביס-בבית/

היה לה יומן גידול שמחקו מהפורום. היא הפסיקה לפרסם או לענות בפרטי מרגע הכתבה הזאת.
    ההנהלה מנסה להסתיר משהו. אני בספק אם מגיעים לאנשים פה דרך הפורום, אבל עדיין.

14. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    להגיד מותר הכל אחי :) (תראה מה הולך בכנסת חח)

ואני בכלל שקרן פתולוגי וסכיזופרן שחי בעולם משלו וממציא לו מציאות, אתם סתם שחקנים בשקר שאני בונה לעצמי, אל תקחו שום דבר ממה שאני אומר ברצינות ;)

ואם מישהו יחליט שהוא כן רוצה לבדוק מה אני מגדל בבית הוא לא ימצא שם קנאביס תאמין לי.

אתנול אוהב/ת את זה.
  15. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אם יש פו אחד שהעלה תמונה של אפילו 100 צמחים אז אין לו שכל וכשאין שכל כל הגוף סובל

16. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    זה מקרה מצער אבל לא אני ולא אתה מודעים לכל הפרטים, אולי הם גידלו ומכרו לך תדע

17. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    בנקודה הזאת אתה צודק על דיבורים זה כנראה לא עילה לקבלת צו אבל בכל זאת לפני שהם יפנו לשופט בישביל הצו אם כנראה יעקבו אחריך ודי בטוח שימצאו איזה לכלוך

18. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    היה לה באמת אחלה יומן הרבה תמונות וזה ואם אני זוכר נכון כולה 2 עציצים והנה היא כבר לא איתנו לצערי

מאוד יכול להיות שהיא פשוט לא מחקה את הMETA DATE מהתונות ונשאר שם מיקום GPS או שאפילו לא השתמשה ב TOR אבל הינה הפואנטה על 2 עציצים באו אליה.אני די בטוח שזה בגלל הפורם פתח את הטופיק של יומן גידול ותעבור על יומן יומן ותראה שיותר מידי אנשים פשוט נעלמים באמצע

#18 DrGreenTumb, ‏16/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏16/7/16
  19. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אף אחד לא העלה תמונה של עשרות צמחים בכל אופן אני לא ראיתי תמונה כזאת.

מאיפה לך המידע הזה שבגלל התמונות נתפסה? או שזה ניחוש שלך?

20. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    פתח את הטופיק של יומני גידול ותראה כמה אנשים מסיימים את הגידול בהצלחה וממשיכים להיות פעילים בפורם
    כן אתה צודק זה רק ניחוש אבל הסטתיסטיקה לא משקרת

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!