1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם עזרה...

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י short rider, ‏16/7/16.

1. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    שלום לכולם אני בקרוב טס לאמסטרדם ויש לי בעית גיל שכמו שכולכם יודעים אין לי עדיין 18
    למרות זאת אמרו לי הרבה פעמים שאני נראה אפילו 19 או 20 עכשיו רציתי לדעת אם יש כאן אנשים שהיו באמסטרדם לפני 18 והצליחו להיכנס לקופישופס ולקנות?
    האם לזייף תעודה ישראלית יתפוס ואם כן אז זה יהיה עם סלוטייפ כי לסרוק ?
    ותודה רבה מראש לכל מי שעונה זה ממש יעזור :)

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אחי מניסיון אישי שלי זה לא הולך דברים כאלה. בודקים דרכונים למי שצריך

זה כנראה לא ילך.
    אתה רוצה לעשן בהולנד כמו בן אדם ואתה מתחת ל-18? תביא איתך בחור בן 18, הוא יקנה לך ירוק..שבו במלון תעשנו חופשי

3. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יש אין ספור קופישופס שלא מבקשים תעודה לזיהוי. אני עברתי מזמן את הגיל ונראה בהתאם, ואולי זו הסיבה.
    אני מציע לך פשוט להגיע בטבעיות, אם לא ביקשו - אחלה. ביקשו, תגיד שכחתי במלון ותעבור למקום אחר.
    ככלל, רוב המקומות מקפידים יותר כשרוצים לשבת אצלם, לקנות וללכת הרבה יותר פשוט.

סתם כדרך אגב, משום מה בקופישופס של האג מקפידים הרבה יותר. לא קרה לי שלא ביקשו ממני תעודה לזיהוי.

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    ברצינות? יש מקומות שלא בודקים אפילו את הגיל?

5. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    בהחלט. אני כמעט ולא זוכר מתי התבקשתי להראות תעודה בקופישופ באמסטרדם.
    יותר מזה, אני לא זוכר שראיתי שמבקשים מאנשים אחרים לידי. ושוב, אני מדבר בעיקר על לקנות וללכת, אבל בהחלט גם על ישיבה במקום.

6. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    אין בעיה תודה רבה עזרת לי מאוד אז עדיין לא לנסות ללכת על התז המזויפת? כי פשוט שמעתי על המון שעברו עם זה בקליל ורק בכמה מקומות בודדים לא הכניסו אותו אבל אני מפחד אם יש בזה סיכון של אם תופסים את זה אז אם עושים משהו

7. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    כאשר מבקשים תעודה לזיהוי - התעודה היא תעודת זהות מתושב הולנד, ודרכון מתיירים. עד כמה שאני יודע תעודת זהות ישראלית לא תופסת לצורך העניין.
    איך בדיוק אתה חושב לזייף דרכון?
    בכל מקרה, מדובר בעבירה פלילית ולכן:
    א'- אסור לדבר על זה כאן בפורום, ב'- אני לא מבין בזה בשום צורה, ג'- עזוב אותך משטויות..
    לך באופן טבעי, אתה בטוח תמצא יותר ממקום אחד שלא יעשה לך בעיות.
    תהנה.

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    1. בודקים באמסטרדם דרכון, לא תעודת זהות, זה לא מעניין אותם.
    2. אני הייתי באמסטרדם יותר מכמה פעמים, בפעם הראשונה והשנייה שלי לא ביקשו ממני כלל דרכון, בשום מקום. בפעמים השלישית ואילך שלי דווקא ביקשו לראות תעודה מזהה בכמה קופישופים, בעיקר ב"מפורסמים" שביניהם...ואני מזמן מזמן עברתי את גיל 18...
    3. אל תנסה לזייף דברים, לא כדאי לך להיתפס או ליצור בעיה, לא מבקשים ממך תעודה מזהה? יופי! מבקשים? תלך. :)
    4. הזכרת לי סיפור משעשע: ישבתי בקופישופ עם חברים, אני בכלל הייתי גם על פטריות וגם על קנאביס. נכנסים פתאום שני בני 17 עם תיק בית ספר על הגב, רוצים לקנות כמה גרמים. המוכר מבקש תעודה מזהה, הם מתרצים ששכחו בבית או משהו כזה...ואז המוכר אומר להם שהם יצטרכו לעזוב. ופתאום שמעתי את זה ופשוט התחלתי לצחוק, תפס אותי פרץ צחוק מטורף בגלל הפטריות, צחקתי על שני המסכנים איזה שעה, כל הקופישופ "נדבק" בצחוק וצוחק איתי! ואיזה אחד מהקופישופ הגזים ואמר להם "חהה חהה חהה פעעע Get the fuck out of here" חחחחחח הילדים יצאו משם עם הראש שמוט, מסכנים חח.
    בקיצור, אני מקווה שלא תקרה לך סיטואציה כזו ;)

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    וואלה אני במקומך הייתי קונה פרחים לילדים האלה ומביא להם (כמובן שהם יחזירו כסף)
    תיהיו נשמות וכל צעיר שמגיע תציעו לקנות לו פרחים. נסעו עד לאמסטרדם..חבל שלא יהנו קצת.

10. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    יש לי בעיה עם מה שאתה אומר כאן, לא ברמת הרעיון - שנשמע מקסים על פניו - אלא ברמת הרציונל.
    כשילדים עומדים מוץ למכולת/פיצוציה ומבקשים שאקנה להם סיגריות או אלכוהול, אני לא קונה להם. לא כי אני מניאק מתחסד, ולא כי בגילם הייתי כזו טלית שכולה תכלת, אלא כי אני לא מוכן לקחת אחריות על התוצאה.
    זה לא שאני משווה חלילה בין סיגריות ואלכוהול לבין קנאביס, בוודאי שסיגריות ואלכוהול הם רעל נקודה.
    אבל, מבחינת התוצאה/ההשלכות - אני לא מכיר אותם, לא יודע מה הניסיון שלהם, רמת האחריות שלהם, ואם מתוך חוסר בגרות וחוסר ניסיון הם יגזימו ויגיעו למקומות בעייתיים? לא לוקח את זה על עצמי.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  11. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כן זה די נתון לדעתו של כל אחד. בסה"כ אף אחד לא מת מקנאביס ואם הם הגיעו עד לאמסטרדם אפשר להניח שטיפת אחריות יש להם.

12. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    נתון לדעתו של כל אחד - בהחלט.
    יש עוד דברים בעייתיים שיכולים לקרות חוץ ממוות.
    אם הם הגיעו לאמסטרדם - זה אומר שהיה להם כמה מאות דולרים לטיסה, חוץ מזה זה לא אומר כלום.

13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שוב. זה כל אחד והסתכלותו השונה.
    אתה חושב "למה שהדבר הזה יהיה על אחריותי"
    אני חושב שצריך להיות אופטימי, כמעט בטוח שלא יקרה כלום ואם יקרה זה לא רציני. התקף חרדה.אולי קצת קיא והרגשה לא טובה

בסה"כ אמרתי כבר זה כל אחד ודעתו בנושא הזה של הנוער. למרות שאני חייב לציין שאם הייתי רואה חבורה של ערסים שמדברים מגעיל באמסטרדם מנסים לקנות - לא הייתי קונה להם כלום .
    אבל אם הייתי רואה ח'ברה שנראים טובים, שבאו לבלות קצת בקיץ. שיהנו להם.

בקיצור אח שלי, זה באמת דעות אישיות נטו. אין איזה כלל רשמי חוץ מחוקים על הנייר.

14. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני לא אסכן את החופש שלי ובמקרה הכי גרוע אתפס "מוכרת" קנאביס לכמה ילדים שרצו לעשות שאכטות..לא לוקחת אחריות בעניין הזה. אני חושבת שקנאביס צריך לעשן לפחות מעל גיל 20-21..אבל זו דעתי.
    והם היו בריטים שהיו באמסטרדם לטיול שנתי(כן, אלו הטיולים השנתיים שלהם, לא צוחקת..) שפשוט הסתובבו קצת בין קופישופים.
    ונראה לי שזה קצת צפוי ודבילי אחרי שהם הולכים מהקופישופ ללכת ולקנות להם פתאום. עם כמה שקנאביס הוא צמח מדהים, הוא יכול להוות סכנה לאנשים עם בעיות נפשיות, אני צריכה שאיזה ילד יחטוף לי התקף חרדה וירצה למות או יעשה משהו פזיז? יש כאלו שמקבלים קנאביס מאוד מאוד קשה.

רואה? אנחנו מסכימים על כמה דברים לפחות. כשאני הייתי בת 17-18 מטומטמת הייתי קונה בירות לעצמי מבלי לבקש מאחרים. אני נגד לקנות לבני נוער דברים, במיוחד אלכוהול. סיכמת את דעתי טוב.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  15. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    לא תצליח להיכנס לקופישופים המוכרים. מה שכן, יש את הקטנים שהמוכרים בהם נראים כמו מיני עבריינים, הם לא יעשו בעיות.

16. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    תודה רבה לכולם על התשובות...אני כנראה לא אזייף ואקווה שלא יבדקו, בכל מקרה אפשר אולי שמות של קופישופס שיכניסו ולא יבדקו לפי דעתם?

17. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אין לי את השמות אבל אם אתה רואה שומר בכניסה, כנראה שלא תוכל לעבור אלא אם אתה נראה לו מבוגר מספיק.
    לך ברחובות התיירותיים ליד החלונות האדומים ותראה כאלה בלי שומר. נראים בדר"כ כמו בתי קפה שכונתיים עם 2-3 שולחנות וכמובן אל תהסס. תיכנס ותגיד להם :) I need a fix because i'm going down

18. Daul

Daul חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע אחי, הייתי לפני שבועיים בדיוק באמסטרדם לשבוע. אני בן 18 ואיתי היה חבר בן 17 עם מזויפת וחבר בן 17 בלי. המזויפת שהוא הכין הייתה די חובבנית, בצייר ועטוף הניילון קשיח, מלבד 2 קופישופס (שלא קיבלו גם את הת.ז המקורית שלי וביקשו דרכון) בעולם קיבלו את המזויפת בלי בעיה, קופישופס כמו גרין האוס, גרין פלייס, ג׳ולי ג׳וקר אברקסאס ועוד. החבר שלא הכין מזויפת נכנס ומקסימום כשביקשו יצא וחיכה בחוץ (ברוב המקרים בודקים ת.ז אבל זה תלוי כמה בוגר אתה נראה). בקיצור אני אומר לך על מזויפת, עשה אותה הכי טוב שאתה יכול הם לא בוחנים אותה יותר מדי, רק אל תזייף דרכון. תהנה!

19. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    תודה רבה אחשלי ידעתי שזה אפשרי כי גם חברים שלי סיפרו לי פשוט אני קצת פראנואיד בקטע הזה P:
    לרוב אני אשתדל אפילו לא להראות רק אם ממש ירצו

20. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    דרך אגב תודה רבה לכולם על העזרה! :)

ashahim1 אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!