1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דישון אמהות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סטפן7, ‏18/7/16.

1. סטפן7

סטפן7 חבר חדש

לייקים:
    0
    אז ככה בגדול הפכתי את האינטרנט כולל מדריכים באנגלית ולא הצלחתי למצוא מידע ברור בנושא.
    אני כרגע משתמש במצע גידול אדמה(פרימיום מיקס), שבוע 6 לגדילה של האמהות, עד כה דישנתי לפי המינון הרגיל והבנתי שעשיתי טעות בגלל עודף חנקן

אני רוצה לדעת מינונים בדישון ביוביז(עדיף, אבל לא חייב אם יש המלצות אחרות אני אשמח לדעת)
    תודה לכל העונים

נ.ב חתכתי יחורים לפני 4 ימים השאלה אם לוותר עליהם ולחתוך בעוד חודש עם שינוי הדישון או שעדיין יש להם סיכוי טוב למרות הדישון שנתתי לאמהות עד עכשיו?

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    עקרונית, אתה אמור להמשיך להשתמש בדשן לפי טבלת הגדילה למרות שהייתי מנסה להשתמש בחצי כמות.
    לגבי הקלונים, לא רואה סיבה למה לא להשאיר אותם.

3. סטפן7

סטפן7 חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי תודה רבה על התשובה
    אבל אין טבלה מסויימת או יחס מסויים בדישון שאני אמור לתת להם?
    זה נראה כאילו כולם מגדלים אמהות אבל לגבי הדישון שלהם אין מידע ברור

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    דישון של אמהות בדיוק כמו דישון של צמחים רגילים.

5. סטפן7

סטפן7 חבר חדש

לייקים:
    0
    אגרונום תוכל לפרט מה הכוונה ?
    כי לפי הבנתי (יכול להיות שאני כותב שטויות) צמחים שמקבלים דישון גדילה על בסיס גבוה מלאים בחנקן מה שמונע מהייחורים לאגור סוכרים בישביל להשריש כמו שצריך...חוץ מזה שאם אני מדשן בצורה רגילה הצמח גדל להיות מפלצת וזה לא מה שאני רוצה אני מעוניין בצמח שתהליך הגדילה שלו יהיה איטי כי בכל זאת אני צריך מספר מזערי של יחורים מאותו צמח

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אז הבנת לא נכון.
    אמהות מתנהגות בדיוק כמו כל צמח אחר בגדילה.

7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אמא זה צמח בשלב צמיחה. נקודה.
    אני שומר על מינון נמוך של דשן כמה שאפשר אצל האמא(חצי מינון בהשקיה פעם כן פעם לא) כי אני לא רוצה שהיא תגדל בקצב טיל ואני גם קצת חושש מהמלחה שלך המצע. אבל כמה ימים לפני שאני חותך אותה אני מפנק עם דשן והשקיה טובה ,בשאר הזמן אני די מתעלל בה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!