1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ספוילר לקראת שנה הבאה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י cooldude1212, ‏17/7/16.

1. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לא אכתוב יותר מדי כי יש פה הרבה כחולים.

רק אומר, יש זן שהוא פיתוח ישראלי. הכלאה בין נורתן לייטס לבובא קוש (לא יודע להגיד אם זה בדיוק הזנים הללו. אבל זה מתיימר להיות אלו. בובא קוש זה בכלל ייחור של OG KUSH אז אין לי מושג מה הולך שם), ייבול ממש ממש ממש גבוה. גדילה מהירה, סטלה פצצות שמדביקה אותך לספה. אבל אם באלך לקום זה לא קשה במיוחד. צחוקים דאחקות וכל זה. לא מפתחים סבילות בקלות וזה ממש חזק.

בקיצור, בוא נגיד שהתוודעתי לאחרונה לכך שיש בארץ כמויות א-ד-י-ר-ו-ת של הזן הזה. גודלות אי שם..

עד כדי כך, שציפור קטנה לחשה לי ששנה הבאה המחיר ירד.
    לא בקטנה. ירד משמעותית.

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    המחיר לא עולה בגלל האיכות או הכמות שיש בשוק כמו שאנשים חושבים..
    המחיר עולה כי אנשים משלמים.
    אף אחד שמוכר ב100 לא יוריד את המחיר בגלל שהוא קנה את הגרם הזה בפחות כי הוא יודע שישלמו לו 100/120 כמו תמיד..
    מה גם שברוב המיקרים המגדל הוא לא המוכר כשמדובר בכאלה כמויות כמו שאתה מתאר, אז אם המגדל יוריד מחירים מאיזו סיבה זה לא אומר שהמוכר יהיה נחמד באותה מידה..
    הדרך היחידה זה שיהיו הרבה מגדלים ונצא ממעגל ה''100 לגרם'' הזה כי זה פשוט יראה הזוי לבקש כזה סכום.. או לגליזציה חח

3. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    אחי הפתרון הזמני זה "קבוצת רכישה" חחחח ככה זה בחברה שלנו. קונים כמות ואז אתה מקבל מחיר סביר יותר

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אף אחד לא יוריד את המחיר גם לא לגליזציה (כי המיסוי יהיה אדיר) בקיצור גם אם יהיה טונות של חומר זה יהיה כמו שוק היהלומים משחררים הצע לפי הביקוש בשוק זה א,ב בכלכלה.....

5. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תיקון קטן :לגליזציה תוריד את מחיר הגראס בשוק השחור ולא יותר מזה

6. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    לכל הפסימים. המגדלים מורידים מחירים
    ולא בקטנה.

לא יודע בכמה עלה קילו בשנה האחרונה. אבל שנה הבאה זה פחות 20% בערך

7. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    לא פסימים פשוט ריאליסטים

8. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שמע כך או כך יותר ויותר אנשים מגדלים לעצמם. מתישהו בזמן הקרוב מוכרים יבינו שהרווחים יורדים כי אנשים כבר מגדלים..
    אז יורידו לאט לאט מחירים.

9. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תאמת אני מקווה שאתה צודק אבל אני שומע את זה שנים והמחיר רק עלה מאז

ashahim1 ו-מומין טרול אוהבים את זה.
  10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    המחירים ישארו אותם מחירים אלא אם תהיה פה אי הפללה. בכל אופן התחום מתפתח כמו כל שוק, המשטרה סוגרת חממה אחת והשנייה כבר נמצאת בשלב גדילה. קיימת מגמת עלייה בגידולים פרטיים בזמן האחרון.

11. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני לא פאסימי אחי אני פשוט שומע את זה הרבה זמן כבר, רואה את עליית המגדלים הביתיים, ואת עליית התפיסות של המגדלים המסחריים שמעידה על עלייה בהיקף העבודה של המגדלים האלה. ועדין, המחירים לא יורדים, רק עולים
    כמו שאמרתי ואמרו מעלי, זה עינין של הצע וביקוש נטו.

ודרך אגב למחיר של קילו/גרם/טונה אין מדד קבוע באמת... היום הבאת בX מחר תביא בY...
    הכל לפי הלחץ של הבחור להעיף או הלחץ של הבחור השני לקנות..

dima mor אוהב/ת את זה.
  12. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני חייב להבין למה אנשים משלמים על צמח 100 שקל לגרם או אפילו 50 לגרם, זה כולה צמח! זה לא שווה את זה בכלל! תתחילו לגדל זה בדיוק כמו עגבניות או פלפלים, אם גרם שלהם היה עולה 100 שקל אז מה הייתם עושים? גם קונים? אותו משקל בדיוק. תרתי משמע

dima mor אוהב/ת את זה.
  13. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    יפה אמרת
    אני יודע ממי לקחת השראה על המשפט הזה ;)

dima mor אוהב/ת את זה.
  14. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    האמת זה עלה לי לראש וזאת קו המחשבה שלי, יש מצב מישהו כתב משהו דומה אני מניח שזה אתה כן?
    או שזה פשוט נכנס לתת מודע מאיפשהו.

15. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    מישהו די מוכר בעולם הזה רשם את זה במקום מסוים. הייתי בטוח שקראת ולקחת השראה.. :)

16. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    צריך לעשות הפגנה ללגליזציה שכול הסטלנים יצאו לרחובות להשפיע על הביבינטור

17. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162

לא כל אחד יכול לגדל בבית ולא לכל אחד יש את ההבנה הבסיסית בלגדל צמחים או את הרצון ללמוד ולהשתפר בזה אז משלמים כסף...
    גם עגבניה ומלפפון עולים הרבה יותר ממה שהם באמת צריכים ואני לא רואה אנשים מפסיקים לקנות בסופר ומתחילים לגדל אותם במקום..

18. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    100 שקל לגרם בהשוואה ל5 שקל לקילו..
    מי שמוכן לשלם על גרם צמח 100₪ זה כבר בעיה שלו, זה פשוט הקו מחשבה שלי לא כולם צריכים להסכים איתי.
    @cooldude1212 מי אמר משהו כזה? לא יצא לי לראות

19. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    זה מה שקורה שאתה משלם על הסיכון שהמגדל לוקח.
    אם כחולי המדים יפסיקו להשחיר לנו את הגידולים הירוקים ושופטי בית המשפט יפסיקו לנסות לשים אותנו בקופסאות הפרמייה שאתה משלם על סיכון תרד והמחיר ירד בהתאם.
    כמו כן אם הסיכון ירד ככה גם תעלה קיבולת היצור של כל מגדל - מה שיוריד את המחירים אפילו יותר, ואולי אפילו יצור תחרות על בסיס איכות.

קנאביס הוא שוק מאוד תחרותי ואם הדילר שלך לא יוריד את המחיר, הדילר של השכונה ליד כן יוריד את המחיר ויקח לו את הלקוחות.

אבל איך לגרום לכחולי המדים ולעוכרי הדין להפסיק לרדוף אנשים תמימים שסתם אוכלים פי 2 פרינגלס מהנורמה?
    בכח. לשים צמח בכל גינה - לא לבזבז אף זרע. לגדל זרעים ולמלא את המדינה. שכל מקום שבנאדם יסתכל יהיה גנג'ה.
    אין סיכוי לקדם ליגליזציה בעזרת ניירת, בטח שלא במערכת פוליטית נקייה משחיתות כמו שלנו.

The revolution will not be televised
    אם הייתה לנו דרך דמוקרטית חוקית להפוך את הקנאביס לחוקי (לא אי-הפללה, לא אישור רפואי, לא יצור מפוקח וממוסה - חוקי לחלוטין, כמו נענע) בעלי האינטרסים (ע"ע ה"אליטה") היו דואגות שהיא לא תהיה.
    על משקל "אם להצביע באמת היה גורם לשינוי הם לא היו נותנים לנו להצביע" (\מארק טוויין).

DrGreenTumb ו-dima mor אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!