1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השקיה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Ganjamen, ‏21/7/16.

1. Ganjamen

Ganjamen חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אני מגדל 5 עציצים בגידול פנים במצע קוקוס לפי מה שהצלחתי להבין המים אמורים להיות בין 6-7ph ועכשיו קראתי מהמר שבמצע קוקוס צריך להיות פחות מזה אז בבקשה תגידו לי אחת ולתמיד כמה חומציות צריכים להיות המים במצע אדמה ובמצע קוקוס ולמה יש ביניהם הבדלים בכלל
    תודה לעונים

2. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מצע אדמה פחות רלוונטי בשבילך (אין צורך לאזן , מכיוון שיש באדמה ששאתה קונה מהמשתלה/חנויות הידרו , מיקרובים שיודעים לאזן חומציות ללא עזרתך)
    להבדיל מהמצע ההידרופוני(קוקוס) שהחומציות שאתה משקה ,היא החומציות שהשורשים סופגים , לכן אתה חייב לשמור על חומציות מאוזנת שבין 5.8 - 6.2

3. Ganjamen

Ganjamen חבר חדש

לייקים:
    0
    אז אם מצע אדמה כבר מוכנה להכל רק להשים אותה ולהתחיל לעבוד בלי לבדוק חומציות וכל זה למה שאני השתמש במצע קוקוס? יש איזה שהו פלוסים במצע קוקוס??

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    תלוי באיזו מערכת השקייה אתה רוצה להשתמש , כל מצע וההיתרונות שלה .

מצע קוקוס אתה תמיד שומר ובודק את המליכות וחומציות של הצמח , המצע יותר עשיר בחמצן וזה יוצר בקטריות שתורמות להזנה טובה יותר של הצמח, יש לך את השליטה המלאה בהזנה של הצמח, ואתה יכול להשתמז במערכות היידרופוניות לעומת מצע אדמה .

יש עוד מה לומר על מצעי גידול אלו , אז ככה שזרקתי לך כמה נקודות...

Ganjamen אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!