1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות לגבי אמ די

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י האטלניק837, ‏19/7/16.

1. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, אני רוצה לציין לפני השאלות שעוד לא צרכתי אמ די אף פעם אבל אני רוצה לנסות..
    קניתי מחבר היום והשאלות הם כאלו:
    1. הוא אמר שהוא מביא לי את זה מפורר בשקית, זה בסדר לקחת ממנו שזה מפורר? ואם זה מפורר איך זה צריך להרגיש/להיראות בשביל שאני אדע שזה באמת אמ די?
    2. שילמתי לו 400 שקל לגרם, זה המחיר לגרם?
    3. איך צורכים את זה אם הוא מביא לי את זה בצורת אבקה?
    4. האם זה בטוח לקחת את זה במודעון סגור שרוקדים ומזיעים? ואם כן מה בכל זאת הכללי זהירות במועדון
    5. איך מונעים בחילות והקאות מ- אמ די?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    1. בעיקרון גם אם זה מפורר וגם אם לא בלי ערכה לזיהוי אתה לא יכול לדעת בוודאות מה יש לך בשקית.
    2. 400 זה מחיר הגיוני בהתאם לנסיבות.
    3. יש מספר דרכים לצרוך MDMA, אתה יכול למוסס אותו במים, אתה יכול לעטוף מנה בריזלה ולבלוע, אפשר להסניף את האבקה ( שורף ממש אבל נפתח מהר ) והתפלא גם אם תדחוף אותו לתחת זה יעבוד רק תבחר.
    4. זה בטוח כל עוד אתה לא עושה כמויות גדולות. תעשה 0.2 עטוף בריזלה, ותכניס 0.15 לבקבוק חצי ליטר מים ושתה לך במהלך הערב ומובטחת לך אחלה חוויה.
    5. קרא תמדריך לצריכה בטוחה. יש מגוון תוספים שיכולים לצמצם ולמנוע תופעות לוואי של הקקה הזה.

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  3. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0
    לגבי תשובה 5 שענית לי - לא מצאתי את התוספים לבחילה עצמה ספיציפית באינטרנט אז אם אתה יודע מה התוסף או תוספים תגיד לי אתה ותשובה 4 אמרת לשים 0.2 ואז 0.15 אז זה יוצא סך הכל 350 מ''ג וזה המון אפשר להידפק מזה, הכי גבוה ששמעתי שאפשר לקחת זה 200 מ''ג שזה למנוסים כבדים

4. קנבינואיד

קנבינואיד חבר חדש

לייקים:
    20
    בגדול כמויות של אמדי והשפעותיו תלויות במשקל הגוף שלך ובסיבולת.
    בפעם הראשונה שלקחתי אמדי חברה שלי שמה בבקבוק 2 ליטר 400 מ"ג שזה בערך כמעט חצי ממה שיש לך...
    ובגלל שאני קצת שרוט שתיתי כמעט לבד את כל הבקבוק כי חברים שלי לא רצו חח

זה היה בפסטיבל של הדוף לפני שנה וקצת
    הייתי דלוק מהתחת והיה לי כיף שחבל על הזמן.
    אבל אני לא דוגמא

כמו שאמר קודמי, שים לך 200 מ"ג על מנת לקבל את העליה המושלמת של האמדי. פחות מזה גם טוב אבל לוקה בחסר...

מכיוון שזה מריר, לא כ"כ כיף לשתות את זה ויש מצב שתקיא... אל תיבהל מזה פשוט לך להקיא. זה הסימן שזה עולה לך ואח"כ תרגיש נפלא!
    גם אם לא תקיא תנסה להקיא אל תשמור בקיבה כי זה בגדול יכביד עליך...

תוך חצי שעה אתה תרגיש טוב... פרפרים בבטן, אתה תרגיש שמשהו מתרחש ויהיה קצת חם. תמיד תשתה מים גם שאתה לא צריך, תשתה. אפילו חצי בקבוק מים כל רבע שעה. זה ישמור עליך מהתייבשות.

מומלץ לא לשתות אלכוהול עם זה. שתהנה מהחוויה. יש כאלה ששותים בירה אבל לא יותר מזה. לחוויה הראשונה אל תשתה עם זה אלכוהול בכלל. בטח שלא וודקה או ויסקי. בשום אופן זה לא מומלץ.

לאמדי יש סטלה משלו... טובה מאלכוהול ומהרבה דברים. אבל. חשוב לשמור לשתות הרבה. ואם יש לך אפשרות כנס ל yellow ותקנה בקבוק getorade. מכיוון שגם יותר מדי מים מדללים את הדם ושוטפים מלחים יחד איתם. חשוב גם לתת לגוף מלחים דרך המשקה הזה (משקה של ספורטאים)

מומלץ להשתמש כמובן בתוספים מסויימים כגון ויטמין c, מגנזיום, לפני ובמהלך החוויה, ישנם עוד תוספים תוכל לקרוא כאן למשל:
    http://www.rollsafe.org

אני חושב שהכל חשוב. גם אם לא לקחת תוספים אתה עדיין מאוד תהנה והכל פיקס. אבל כמובן שזה מומלץ. שכן האמדי גם מחולל כל מיני תופעות שבאות אחרי... קצת מיחושים בבטן... שירותים... אפשר לסדר את זה עם ביו-25 שהם חיידקים טובים למערכת העיכול. לוקחים את זה אחרי שנגמר האמדי במשך יומיים לא צריך יותר מזה או במידת הצורך... וכמו כן 5-htp שיעזור מאוד בדאון שאחרי במידה ויהיה.

מומלץ לקרוא על זה ולשאול שאלות בכדי לדעת מהם תופעות הלוואי ואיך למנוע אותם. בכל מקרה גם אם לא תיקח את התוספים האלה יהיה קצת שינוי במצב רוח עד שבוע אחרי... אפשר לעשן ירוק או חום וזה יקל על התסמינים.

חשוב לקחת בחשבון שיום למחרת אתה תרצה לשכב לישון לעצום עיניים ולנוח... אז אל תתכנן מסעות ארוכים או תוכניות ליום למחרת בכלל... כדי שתרגיש בנוח.

כל שאלה נשמח לעזור, תהנה! וספר איך היה

5. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    1.זה בסדר גמור שמגיע מפורר אבל לדעתי האישית עדיף שיגיע כקריסטל
    זה לא כלכך משנה באמת איך זה מגיע העיקר שזה יהיה אמדי..לא חסר ערבובים כאלה ואחרים בארץ שמוכרים וקוראים לזה אמדי..
    2. 400 שקל זה בערך המחיר אתה יכול למצוא פה ושם בקצת יותר זול או יותר יקר תלוי מי הבנאדם וכמה אתה קונה ממנו..
    3.אפשר לשים בריזלה של סיגריות ולבלוע את זה יקח איזה חצי שעה עד שיתחיל להשפיע תתכונן לבום דיי חזק
    או לשפוך לתוך בקבוק של חצי ליטר ולנער טוב טוב לפני כל שלוק יקח זמן עד שישפיע והעלייה יותר עדינה
    אפשר להסניף את זה אין לי מושג תאמת איך זה משפיע לא מכיר אף אחד שניסה
    כנל לגבי לעשן..
    4. יהיה לך ממש חם ותרצה לשתות שם בכמויות אז אני לא יודע אם כדאי לך לנסות במועדון אבל אפ זו כמות קטנה תנסה למה לא.. פשוט תיהיה מוכן נפשית לבזבז איזה 50 שקל על בקבוקוני מים חח
    5.פשוט מנסים לא לחשוב על זה ומעסיקים את עצמך במשהו אם זה לרקוד או לשכב או לדבר בפלאפון..
    אגב ראיתי שכתבת ש0.2 לבלוע בריזלה זה המון אז זהו שלא ממש לדעתי..
    אני לא מומחה גדול אבל בפעם שעברה(פעם שנייה שאני אוכל אמדי)
    לקחתי בטוטאל 0.5
    עשיתי 0.2 בריזלה ב6 בבוקר קיבלתי אחלה בום(אני גם רזה יחסית שוקל 66 והגובה 1.82) והתמודדתי עפ זה ממש יפה
    ואז כל 3 שעות בערך לקחתי עוד 0.1 בריזלה וזה היה סבבה לגמרי
    רקדתי עם כולם וכולם איתי
    מלא אנרגיות טובות ותחושה מדהימה שכולם אהבו את מה שאני עושה
    היו לי צמידי ברזל כאלה שאתה שם על היד והם נפתחים לכמו כדור כזה ומתגלגלים על היד.. הייתי מעביר לאנשים והם אלי בחזרה ורוקד עם מלא בנות וכשהיה מגיע החבר שלהן הייתי מתחיל לרקוד גם איתו
    קיבלתי מלא חיבוקים והתלכלכלתי במלא צבע ופשוט כיף חייםםם
    מה שכן בערך ב9 וחצי בבוקר אחרי שהייתי בפיק מה0.2 ואחרי שלקחתי עוד 0.1 וזה התחיל להשפיע עליתי בכמות המסטיקים
    3 מסטיקים לא הספיקו לי..הייתי בהתחלה חופר כזה מקשקש הרבה שטויות ואז מהנעילות שתקתי כמה שעות פיפס אחד לא הוצאתי..
    לקראת הערב השיניים שלי הרגו אותי וככה זה נמשך כמה ימים והיה מצב רוח נוראי למחרת..רציתי שקט נפשי וכל מי שהיה חופר לי קצת הייתי מתחרפן עליו חח
    שונא את התופעות לווי של האמדי..

קנבינואיד אוהב/ת את זה.
  6. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0

תודה רבה לשניכם על התשובה המפורטת!
    לא הבנתי 3 דברים:
    1. להכניס נגיד 100 מ''ג בתור התחלה לריזלה ולסגור אותה ולבלוע? אין בעיה לגוף עם הריזלה שתגרום לבחילה כלשהי?
    2. כמה שעות לפני השימוש באמדי לקחת את המגנזיום למניעת נעילת הלסת?
    3. עדיף לאכול משהו לפני שאני צורך את האמדי או לא? שמעתי עדיף לצום 12 שעות לפני נטילת האמדי..

#6 האטלניק837, ‏23/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏23/7/16
  7. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    1.הריזלה לא תעשה לך כלום
    אם בא לך שים בכוס מים או משהו ותשתה את זה(הכמות שתכננת לשיפ בריזלה)
    ולדעתי האישית אין טעם להתחיל מ0.1 זה קצת מדי.. תתחיל מ150 180לדעתי
    2.אין לי תשובה לזה מה שכן אתה יכול ללעוס מסטיקים :)
    3.לא יודע כמה שעות צריך לצום(אם צריך בכלל)אבל מה שכן אם תיקח על בטן ריקה זה ישפיע מהר יותר
    אני בפעם הראשונה שלקחתי לקחתי על בטן מפוצצת ולקח לזה שעה ומשהו לעלות וזה קצת ביאס שהתחיל לעלות לי כשלאחרים היה כבר הפיק

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!