1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רשימת זנים שהכננתי לאמסטרדם!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י הסקרן, ‏21/7/16.

1. הסקרן

הסקרן חבר חדש

לייקים:
    2
    בראדון אני טס!!!!!
    אז ישר ולעניין
    קבלו אותם..חחחחח
    Lsd
    Green crack-אותו. הכי ממש
    laughing buddha
    Jack herer-אותו ממש
    Og kush
    Hindu kush
    Gelato- אותו ממש
    Papa's og
    Kandy kush higelights
    Durban poison-אותו ממש
    Super lemon hazw
    Amnesia haze
    וכמובן נסכור את הרשימה עם. האלמנה הלבנה חח

מה אומרים????!?!?!
    אפשר לומר שעשיתי מחקר לא קטן

למשהו יצא להתנסות באחד מהזניםצויש לו משו לומר עליו?
    יש למשהו משהו להוסיף? או שממליץ לי להוריד?

dima mor אוהב/ת את זה.
  2. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הרשימת זנים של לפני הטיסה הראשונה לאמסטרדם כולנו הכנו אותה וכולנו שכחנו ממנה לגמרי.
    יהיה לך קשה למצוא את כל הזנים במיוחד את אלה שאתה רוצה ממש וויט ווידו ואמניזיה הייז תמצא כמעט בכל קופי שופ גק הרר בגלל הביקוש אליו הוא גם דיי נפוץ למרות שבביקור האחרון שלי נתקלתי בו רק כג'וינט מוכן ולא כתפרחת. בכל מקרה רובם אם לא כולם המוחלט של הזנים שתעשן שם ירגיש לך כמה רמות מעל הארץ אז אין סיבה שתתבאס מזן מסויים (רק תשאל את הירקן על ההשפעות אתה לא תרצה זן מדביק על הבוקר) ואל תבקש ממנו את הדבר הכי "חזק" שיש לו כי הוא יבין שאתה תייר מושתן וכנראה ינסה לדחוף לך את הזן הכי יקר שלו, הסטלה תבוא ככה או ככה אז תבחר זנים על פי האפקטים שהם משרים על הגוף/ראש. ועוד עצה ממני אל תנסה לטרוף את כל הקופישופים בעיר כי פשוט יש גם הרבה גרועים או כאלה שהוויבים שלהם לא מדברים אלייך תמצא אחד שאתה אוהב ותתמקם בו (אם ממש בא לך לגוון תקנה זן מקופי שופ מסויים ותלך להתישב בקופי שופ האהוב עלייך). ותעשה חיים חבר אמסטרדם קסומה וקשה שלא להתאהב בה.

הסקרן אוהב/ת את זה.
  3. הסקרן

הסקרן חבר חדש

לייקים:
    2
    אתה גאון !

4. johnyboy

johnyboy חבר חדש

לייקים:
    3
    איזה כיף!!! תהנה מהביקור, בנאדם! :)

אני אשמח לשמוע חוויות, במיוחד על ה-durban poison שלא הצלחתי למצוא בביקור האחרון שלי. רשמתי לי שאמור היה להיות בקופישופ balloon JTE אבל בסוף לא היה להם...

כמה דברים:
    1. היות ויש כל כך הרבה זנים והזמינות משתנה כל הזמן, אני בטיול האחרון יצאתי עם רשימה של קופישופס לפי הזנים שרציתי. זה הצליח ב-70%, אבל זה עדיין הרבה יותר טוב מלהזדמן במקרה לקופישופ שיש בו את מה שאתה מחפש. מציע לך לגלוש לאתר http://www.coffeeshopmenus.org/ ולחפש (אין ברירה אחרת.. בצורה ידנית, אחד אחד) את הזנים שאתה רוצה. זה די דפוק שצריך לעשות את זה ככה, אבל יש איזה חוק שאסור להם לפרסם באינטרנט את התפריט שלהם, אז האתר הזה מכיל צילומים שאנשים מעלים של התפריט. מה שכן - כניראה ששום דבר ישן יותר מ-6-8 חודשים אחורה ממש לא רלוונטי.
    2. תרשה לי להציע לך עוד שלושה לרשימה: האחד girl scout cookies המפורסם. ניתן להשגה בקופישופש: 1ehulp (לא ממש במרכז, אבל שווה, למרות שהדילר היה קצת פלגמאט), ואולי גם ב-betty too (או betty two - בכל מקום הם מאייתים את זה אחרת. שים לב שהקופישופ-אחות בשם betty boop - כבר לא פעיל).
      יש גם girl scout cookies platinum, שהוא מן קרוב משפחה שלא ברור אם הוא באמת פלטינום ביחס לדבר המקורי או לא, אבל הוא מאותה המשפחה אז אני מניח שאי אפשר לטעות איתו הרבה. זמין כניראה ב-utopia
    3. חוץ מזה, מאוד נהניתי מה-new york city diesel. ממה שרשמתי לי יש אותו בקופישופס amnesia ו-Greenhouse centrum
    4. Tangerine Dream - נתקלתי בו לגמרי במקרה, וזה היה בעבורי אחד הטובים ever אם לא ה!!!
      זה פיתוח של barney farms, אז אפשר להשיג אותו (לפי מה שאני זוכר) ב-barneys וב-amnesia די על בטוח.

ashahim1 ו-הסקרן אוהבים את זה.
  5. הסקרן

הסקרן חבר חדש

לייקים:
    2
    בנאדם אני יעדכן באון ליין מהקופי שופ עם הפייסל בידדד

johnyboy אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!