1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה! אלרגיה לקנאביס???

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י שלמה123, ‏23/7/16.

1. שלמה123

שלמה123 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, לפני חודשיים בערך עישנתי פעם ראשונה גראס. כמה דקות אחרי שעישנתי התחלתי להרגיש תחושות מוזרות: פתאום לא הרגשתי חלקים מהפנים כל פעם לכמה דקות ואז חזר לי, תחושה של נימול בכל מיני חלקים בגוף, תחושה של דפיקות לב מטורפות וקושי נשימה ועוד תחושות מוזרות. עישנתי עוד פעמיים שלוש אחר כך (גם חשיש) וכל פעם קרה אותו דבר (אבל בעוצמה נמוכה יותר כי עישנתי פחות). למישהו קרה אותו דבר? או לפחות יודע למה זה קורה ואם אפשר להמנע מזה? תודה..

2. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    שמע אני לא מומחה. אם תוכל בבקשה לצפות בסרטון ולאמת שזוהי הרגשתך.

אתה לא אלרגי לקנאביס. תפחית בכמות ויהיה טוב.

3. שלמה123

שלמה123 חבר חדש

לייקים:
    0
    לפי מה שהבנתי הסרטון לא מדבר על תחושות פיזיות כמו חוסר תחושה או נימול)הרגשה של נמלים( ולגבי הכמות - גם כשלקחתי ממש קצת וזה בקושי 'מסטל' אותי, הרגשתי אותו תחושות אבל פחות חזקות.. תודה!

4. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    צרכת אותו כטיפול או בשביל הכיף?

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    במידה וחוזרת ההרגשה הזו, לשתות המון מים (לפחות ליטר וחצי), לנקות פנים, אם צריך לך להתקלח. אחרי ששתית ושטפת פנים\התקלחת, תאכל משהו מתוק ושתייה ממותקת והכל יהיה טוב.

גרייס אוהב/ת את זה.
  6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    לפי דעתי כל מה שאמרת נגרם מלחץ דם נמוך
    תנסה פעם הבאה חצי שעה ליפני שאתה מעשן לשתות לפחות חצי ליטר מים
    תעדכן אם עזר..

7. s.m44

s.m44 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה בול מה שקורה לי שאני מעשן. בדיוק כמו בסירטון
    למה זה קורה?

8. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    בסרטון ש
    כי זה מסטול אחי. יש כל מיני דרגות של סטלה. חלקן יכולות להיות לא משהו כשזה לא בא טוב

9. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    לפעם ראשונה זה תופעה שכיחה. תנסה לעשן קצת ולתת לגוף להתרגל לאט לאט אם אתה מעשן עם חברים זה לא אומר שהכמות שהם צורכים אתה גם חייב אותה כמות, הכמות משתנה מאדם לאדם. תעשן לאט ובכייף והגוף כבר היתרגל, תשתה מנגו או מיץ שהפה מתייבש.
    וכמובן עדיף לעשן ירוק ולתת לגוף להתרגל לחומר האמיתי ולא לחומרים שמכניסים לחשיש (פה בארץ).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!