1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בהשגת רישיון לסבא עם ניוון שרירים

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י בדאפטוס, ‏12/7/16.

1. בדאפטוס

בדאפטוס חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,

מזה זמן רב סבא שלי בן ה83, לא בחיים. מבחינה נפשית לפחות. הוא סובל מניוון שרירים ברגל עוד מגיל 50 שהחמירה עד למצב שהוא אינו מסוגל לעשות דבר בכוחות עצמו (חולה סיעודי). בנוסף יש לו גם מחלות מעיים מזדמנות ואולכוס.

מזה זמן רב אני מנסה לשכנע את אבי וסבתי לנסות טיפול בקנאביס קפואי אך בהיותי חייל בן 19, לא משנה כמה מיתוסים ניפצתי להם הדעות הקדומות והעקשנות חזקות מזה אצלם. נמאס לי לראות אותם יושבים בשקט בזמן שסבא שלי שהיה איש בעל הומור עשיר ומתוחכם, צייר ומשורר מוכשר ביותר ומקסים בכללי הפך לזקן ממורמר שצריך להילחם איתו כדי שיכניס פיסת אוכל לפה, יזוז או יעשה כל פעולה שדורשת רצון מינימלי לחיות.

אנא... עזרו לי למצוא דרך להוכיח להם שקנאביס היא התרופה המושלמת בשבילו ושחייבים לפעול עכשיו לפני שיהיה מאוחר מידי.

תודה מראש :)

2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    נסה להראות להם קטעי וידאו, למשל:

בדאפטוס ו-אתנול אוהבים את זה.
  3. בדאפטוס

בדאפטוס חבר חדש

לייקים:
    0

תודה על ההכוונה, מקווה שקטע הוידאו באמת יעזור :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!