1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה על זן של ״שאיפה לחיים״

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י גליל, ‏23/7/16.

1. גליל

גליל חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום רב לכל חברי הפורום , אני מטופל של חברת שאיפה לחיים והייתי רוצה המלצות על הזנים שלהם, מה הכי כדאי .
    אני משתמש כרגע בסוג בשם אודם אסל אני רוצה לגוון קצת אז בבקשה כמה המלצות על הזנים שלהם
    תודה מראש...

יחזקאל שמעוני אוהב/ת את זה.
  2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    איזה זן אתה מחפש?
    אני יכול להמליץ לך על זנים שאהבתי אבל כל אחד אוהב דברים אחרים.
    בקישור פה אתה יכול לקרוא על הזנים שלהם ולבחור מה שמתאים לך:
    http://cannapedia.co.il/grower/shaefa

3. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    ענבר גם זן חזק.
    הבעיה אצלהם שאין להם מבחר מי יודע מה...

4. גליל

גליל חבר חדש

לייקים:
    1
    מה הכי פסיכואקטיבי שלהם ?

5. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אין שם יותר מדי מה לבחור לצערי.

6. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    הייתי בשאיפה לחיים ואחרי החודשים האחרונים ברחתי משם כמה שיותר מהר, הם אף פעם לא היו להיט אבל היו להם כמה זנים שנחמדים כמו האודם\יהלום וכו'2, בחודשים האחרונים היית ירידה חדה באיכות עד שכבר לא יכולתי להבדיל בין זן אחד לשני, חלשים כל כך שגרמו לי להעלות את המינון כל פעם כדי לקבל תחושה מוסיימת שהיית עוברת לי אחרי חצי שעה, וגם התחושה היית חסרת כל גוון יחודי לזן (כמו שהיה פעם) אלה סתם הרגשת מעיכות וכבדות. פרחים מאוד אווריריים ולא במובן הטוב, מלאים בעלים ברמה שדילר בשוק השחור היה מתבייש לתת. גרמו לי כבר להתגעגע לשם למעט המחיר.

ושלא נדבר על זה שיש להם את הכמות הכי קטנה של הזנים שגם הם לא זמינים ברוב המקרים.

הדבר הטוב היחיד שאני יכול להגיד עליהם הוא שהשירות היה באמת טוב.

7. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    לא הבנתי בדיוק מה אתה מחפש? יש לך בעיה רפואית מסויימת שאתה רוצה לפתור? או סתם לעשן להנאה? אם אתה מחפש זן חזק זה המובידיק שלהם הוא חזק ומשפיע ליותר זמן משאר הזנים, הוא סאטיבה דומיננתית אבל עם הרגשה שמזכירה קצת אינדיקה, השוהם שלהם הוא בהחלט הזן האהוב עלי עושה לך מצב רוח וחשק לצחוק באווירה המתאימה, עושה חשק לשמוע מוזיקה וגורם לך להנות ממנה כמו שלא נהנת מעולם! האודם הוא הזן שעוזר לי מבחינת הרפיית הגוף והשרירים הוא נעים מאוד לעישון ולא חונק(עישון ללא טבק) ועוזר לי להיות סבלני וסובלני כלפי אנשים דבר שלא מאפיין אותי בדרך כלל, לשם זה הזן עם הטעם והריח הגרועים ביותר שטעמתי לגבי ההשפעה זה פחות משנה.. הייתי מתקשה מאוד לסבול את העישון שלו. פרט לכך קשה לי להבדיל בהשפעות בין שאר הזנים משום מה.

8. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    ענבר הזה ממש חלש עישנתי 3 ראשים מהחומר הזה בשביל להרגיש מה שאני מרגיש מראש אחד מחומר שקניתי מדילר … אתה יכול לפרט איזה השפעה אתה מרגיש מהזן הזה? כי אני לא מרגיש ממנו כלום רק עייפות בלי תחושת אופוריה כמו שאני רגיל לקבל רק קצת עייפות ותחושה של קנאביס באיכות חלשה

9. סבאלה

סבאלה קנאביסט

לייקים:
    53
    אין לך מה לחפש שם למעט באמת שירות טוב מאוד דרך המוקד שלהם. שהוא כמובן מוקד שלהם ולא דרך המוקד הביזיוני של ברק-בזלת... הם יעשו באמת מעל ומעבר מבחינת השירות. הם גם לא יעמיסו קשיים אם תרצה שמן ולא כתוב לך ברישון שמן... אפילו ירקחו לך במיוחד...
    אבל לצערי הם מפשלים ברמת האיכות!
    תעבור לבטר. תבקש pk ותקווה שלא יגידו לך שאין לחודשיים הקרובים...

10. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    לא יודע כמה אתה מעשן או מה הדילר נותן לך לעשן, אבל ענבר הוא אחלה.
    גם PK חזק
    ולמה שלא יהיה לו PK? לא נתקלתי שלא היה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!