1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יומן גידול ראשון SAGE N SOUR

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י קואלה, ‏26/3/16.

1. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    וואללה?! טוב ננסה.. תודה

2. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    אין על מה אחי בכיף .. אתה יכול גם לעשות מיני מזגן אבל צריך זמן לזה .. דלי 18 ליטר תעשה לו חור מהמכסה במידה של וונטה 6 אינץ אם יש לך וונטה קליפס זה מעולה תתקין את הוונטה על המכסה של הדלי ותעשה שלוש חורים בגודל כל אחד 2 עד 3 אינץ באמצע הדלי ותחבר שלושה הצינורות מהדלי לאיזה פתח של האוהל עדיף שיהיה כמה שיותר קרוב לאוהל כדי שלא יתבזבז סתם ככה הקור של הקרח או בקבוקי קרח שאתה צריך לשים בטוך הדלי .. זה רעיון מעולה והקרח מחזיק יותר מעמד אחלה מזגן .. תהנה

3. RanHa

RanHa חבר חדש

לייקים:
    18
    בנות מדהימות יצאו לך !!!! כמה פרחים!!!!

קואלה אוהב/ת את זה.
  4. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    תותח אתה אח שלנו

קואלה אוהב/ת את זה.
  5. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    חוות דעת פריחה סוף שבוע שישי. אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הצמח. לא דישנתי כבר 3 השקיות אבל יש עלים ממש כהים בחלק העליון, אני מתכנן לדשן השקיה הבאה. מה נראה לכם? וגם כמה זמן נראה לכם שיש עוד??
    תודה.

קבצים מצורפים:

גרייס, dima mor ו-FarmerJohn אוהבים את זה.
  6. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    זהו

קבצים מצורפים:

7. dima mor

dima mor קנאביסט

לייקים:
    39
    משהו טוב אח שלנו:)

8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    עדכון אחרון ומסקנות. היה קציר, נכנס ליישון עכשיו. בפעם הבאה אני בטוח יעשה פחות קיטומים. נראה לי ש7/8 זה מה שעשיתי. או להתארגן על עוד תאורה מהצדדים. אם אין מזגן כמו אצלי, לנסות לא להגיע לתקופה הזו. 3 שבועות אחרונים היה חם לאללה. לפני הפריחה ואפילו קצת תוך כדי להעיף באמת את כל הענפים הקטנים. ממה שראיתי עכשיו ענפים קטנים שלא הגיעו לאור לפני גם לא יגיעו גם בהמשך אז אין סיבה לדעתי להשאיר אותם. סתם עושים צפוף. ומלא עבודה אחר כך. השתמשתי בביוגרו ובלומבסטיק. גידול הבא דשן מינרלי.
    חוץ מזה בדקנו אתמול. יצא מ-ש-ו-ג-ע!!! אולי זה פשוט הזן הזה. מומלץ בחום!!!!

סוטולבוטול ו-dima mor אוהבים את זה.
  9. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    כמה יצא לך מכל העציצים אחרי ייבוש?

10. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    236 ל4. חשבתי שיהיה יותר אבל לא נהיה חזרזירים לפעם ראשונה. מסיים עם חיוך ענק

11. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    קצרת כבר?

12. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    כן , בייבוש כבר ארבעה.

הבנתי מהיומן שהבאת צמיחה חודשיים וחצי נכון?
    באיזה גודל עציצים גידלת?

13. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    לא אחי ממש לא. חודש וחצי. מ1.4 עד 16.5. עציצים בנפח 18 אבל לא מיליתי אותם עד הסוף. עוד טעות לדעתי.

14. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    קודם כל כל הכבוד אחי על העבודה היפה אני ואתה עשיתו קציר באותו זמן אני גידלתי רק זן אחד בעציץ 6 ליטר אחרי היבוש יצא לי ממנו 97 גרם .. וסטלה שאי אפשר לתאר .. מדביק אותך לספה. וזה פעם הראשונה שלי .. יאלה בפעם הבאה מחכה לי שתי סוגים זנים אחד מהם וויד וואיד

קואלה אוהב/ת את זה.
  15. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    וואי יפה! הלוואי היה יוצא לי 97 לצמח.. אני חושד שזה בגלל שהיה צפוף צדי בחלל בין היתר. ברגע שהחום יורד פה קצת אני מתחיל עוד פעם עם 4 אבל עם שינויים קלים באופן הצמיחה

16. momo1

momo1 קנאביסט

לייקים:
    44
    לומדים מהטעויות אחי חוץ מזה פעם היה וויכוח שבאיזה עציץ לגדל כולם קפצו והתחילו לזרוק כל מיני מספרים גבוהיים .. מה שהתברר שאפילו עציץ של 6 ליטר מספיק וחבל על הזמן עושה את העבודה ולא עושה צפיפות בין עציץ לעציץ ככה נותן לאוויר שבחלל לנוע איך שבא לו ניהיה חלל אווררי ..
    בנתיים הפסקה לסוף ספטמבר הפעם נגדל בקור ניראה איזה בעיות יש בגידול של החורף ..

קואלה אוהב/ת את זה.
  17. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    אז אתה אומר לנסות לרדת מ18 ליטר? כמה זמן צמיחה נתת שם?

18. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    תגיד איך הסטלה הריח והטעם של הזן הזה?

19. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    לא יודע להגדיר כל כך את הריח.. אבל הסטלה באמת יותר טובה ממה שחשבתי שיהיה. בעיקר בגלל השלושה שבועות אחרונים שהיה מאוד חם ולא הצלחתי להוריד טמפ'. אני גם קצרתי יותר מוקדם ממה שקראתי שמומלץ. כלומר היו עוד הרבה טריכומות שקופות. די חזקה לטעמנו. אבל כל החברים שטעמו מיד לקחו. אני מרוצה אבל היא לא כמו שמתארים אותה בTHSEEDS. לכן אני חושב שאולי אני לא דוגמא טובה. פעם ראשונה שניסינו זה היה כמו רכבת הרים. וכל גל של סטלה הרגיש ממש כמו שאתה עולה עם הקרונית, מגיע לקצה ומסתכל למטה ואז יורד בנפילה חופשית. מלווה במלא צחוקים ותכלס גם התפעלות מהזן. ואז רגעים רגילים כאלו.. וחוזר חלילה. הייתי רוצה לנסות עוד פעם בתנאי גידול טובים יותר. טעם סבבה. לא יכול לאפיין משהו מיוחד. בגלל זה אם אהבת את המקורות אז מאוד הייתי ממליץ עליו. כאילו אני נשמע אולי קצת לא מתלהב אבל זה רק בגלל שאני באמת מנסה להבין אותו.. אנחנו ממש מרוצים:)

20. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הוצאתי 125 גרם מעציץ 3.5 ליטר, והוצאתי 300 גרם מעציץ 180 ליטר.
    רק אומר.

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!