1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בהתחלת תהליך לקבלת מרשם

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י stav20, ‏26/7/16.

1. stav20

stav20 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, אני בן 20, סובל מפריצת דיסק בגב תחתון (חוליות L5-S1).
    לפני כמעט שלוש שנים עברתי תאונת דרכים, לאחר מספר ימים התחילו כאבים בגב תחתון, פניתי לקופת החולים שלי, ומאז המצב רק הלך והחמחיר, בהתחלה שלחו אותי לפיזיוטרפיות וצילום רנטגן שכמובן לא מצאו בו כלום, לאחר מכן התגייסתי ולאחר תלונות מרובות שלחו אותי לצילום CT שהראה על בלט דיסק, לאחר החמרה בכאבים ובמצב שלחו אותי לCT נוסף שהפעם הראה פריצת דיסק, ולאחר עוד שנה בערך של תלונות מרובות וכאבים אין סופיים צילום MRI שמראה פריצת דיסק עם פגיעה קלה בעצבים.

הייתי אצל מספר מומחי גב, איו ספור פיזיוטרפיות ומרשמים לכדורים. ביליתי שעות על גבי שעות במרפאות היחידה, ביקור רופא, ולפחות 20 פעמים במיון בשנה האחרונה על התקפי כאבים בלתי פוסקים, ואפילו פעם אחת פונתי באמבולנס ב4 בבוקר.
    כל הזמן הזה דחפו לי כדורים ומרשמים קבועים לתרופות: ליריקה, פרקוסט, טרמדקס או די, אטופן, רוקסט פלוס, ארקוקסיה.
    כרגע לפי המרשמים אני אמור לקחת באופן קבוע, כל יום את ליריקה, פרקוסט, ארקוקסיה וטרמדקס או די.

בהתחלה התרופות העיברו קצת את הכאבים אבל כבר תקופה ארוכה ששום דבר.. רק סחרחורות, בחילות, הקאות וכל שאר התופאות לוואי..

רציתי לדעת מה הדרך לקבל מרשם, כי האמת זה הדבר היחיד שעוזר.
    חיכיתי שנה לפחות לתור למרפאת כאב שהיה אמור להיות בשבוע הבא סוף סוף, אבל היום קיבלתי מכתב שהוא בוטל משום מה..

אם יש מישהו שיוכל לעזור לי ולהכין אותי למרפאת כאב אני אשמח מאוד.

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    זאת מדינה עם מדיניות קנאביס מזדיינת.
    אתה חושב שמה שעברת עכשיו קשה? המדינה תעביר אותך עוד 5 מדורי גיהנום לפני שתקבל קנאביס
    כך או כך כשתקבל רישיון לא יהיה לך מספיק. ואז תבקש הוספת מינון וכנראה שלא תקבל אותה.
    תתחיל לגדל לעצמך, עזוב אותך חוקי לא חוקי. זה הבריאות שלך. לפחות הבריאות הנפשית

3. stav20

stav20 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בטוח שאני יאכל הרבה חרא בדרך ושזה לא קל..
    השאלה אם עם הבעיה שלי זה אפשרי בכלל? ואם כן מאיפה להתחיל?

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אפשרי, לא קל אבל אפשרי.
    תתחיל מלדבר איתו. הוא יוכל לעזור לך לעמוד על שלך.
    @שלומי סנדק

5. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    תקבע תור למרפאת כאב תתחיל טיפול,אתה צריך שנה לפחות להיות מטופל. אם אתה צריך עזרה למצוא מרפאת כאב או שאלות בכיף שלח הודעה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!