1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה דחופה פעם ראשונה!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י 14artnowo, ‏26/7/16.

1. 14artnowo

14artnowo קנאביסט

לייקים:
    85
    אז ככה אני הזמנתי 5 זרעים אוטומטים אבל אין לי כסף לאוהל או מפוח או רפלקטור... וגם לא לתאורה עם משנק... אני חשבתי שאולי אני אגדל אותם אחד אחד ואז אני אולי יסתדר עם 60w? ובקשר לאדמה אפשר לגדל באדמה קנויה רגילה בלי קוקוס ובלי תוספות? ראיונות? עצות בבקשה...

2. המשקיע

המשקיע חבר חדש

לייקים:
    17
    שמע, לא יודע אם זה מאלוהים שבדיוק אתמול פתחתי כאן חשבון בפורום כדי שאראה את הבקשה שלך... אני לקראת סיום גידול שלאחריו אין לי מה לעשות עם הציוד, אוהל, מפוח, פילטר פחם, רפלקטור הולנדי סגור, דשנים עציצים טיימרים מדים דיגיטליים הכל בעצם קומפלט, השקעתי משהו כמו 7 אלף שקל, שמע לי אל תבזבז את הזמן על גידול בתנאים לא תנאים, אני מחפש למכור רת כל הציוד למישהו אחד כדי להתעסק עם זה כמה שפחות, מוכן למכור לך הכל ב3500 שקל, מזכיר לך, זה ציוד בן חודשיים בקושי. אתה בעניין?

3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    תקשיב תקנה עציץ 10 ליטר תמלא אותו ב70 אחוז תערובת של דשנית ו30 אחוז פרולייט יצא לך עלות של 40 שקל אולי לעציץ עם התערובת שאמרתי אתה יכול לשים את העציץ הזה בטבע או בגינה / מרפסת כול עוד לא רואים עזוב אותך גידול פנים זה מסובך מאוד תקשיב למה שאמרתי זה הדרך בהצלחה.

אתנול ו-גרייס אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!