1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בהתחלת גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Loar12, ‏26/7/16.

1. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם ברצוני להתחיל לגדל אבקש את עזרתכם

1 איזה סוג זרעים מתאים למתחילים ומביא ייבול מכובד ומהיר ואיזה אתר מומלץ

2 איזה ציוד הייתם ממליצים לי לקנות (ברצוני לגדל 4 שתילים)

תודה מראש

2. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    תתחיל אם זרעים אוטומטיים זה לא מצריך יותר מידי השקעה.
    כנס לקישורים באתר תקרא על הזמנת זרעים,וזרעיים אוטומטיים.
    אם יש לך עוד שאלות בכיף.

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תתחיל בקריאה של מדריך הגידול לינק נמצא למעלה. בשורה הירוקה. זה יתן לך תמונה רחבה על הנושא.

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    עדיפות שתתחיל עם זרעים נקביים רגילים , אוטומטים צריך לדעת לגדל בשביל להוציא את מלא הפוטנציאל של הזרע , אסור לעשות טעויות , מפני שכל טעות משליכה על התוצר הסופי.

לגבי הציוד , מה התקציב שלך?

5. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
  6. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0

אני לא יודע איפה למדת וכמה גידלת צמחיים אבל אתה חושב שגוי מאד. צמח אוטומטי לא מצריך שום ידע ושום השקעה זה היתרון של אוטומטי שאתה שותל אותו ושוכח ממנו כמובן שעזרה קטנה של דישון ושמש יעזרו אבל גם אם לא הוא יוציא לך פרחים טובים בניגוד למה שרשמת להתחיל רק עם נקבה שזה מצריך הרבה טיפול והשקעה כדי לקבל תוצר טוב.
    תקרא קצת ותלמד לפני שאתה עונה לאנשים בפורום בשבילך בעיקר וגם בשביל לא להכשיל אותם.

#6 ben_, ‏27/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/16
  7. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אתה ממש לא צודק האוטומטים הרבה יותר רגישים לכל דבר, בגלל זה עדיף להתחיל ב צמחים ניקביים כי יש לך את כל הזמן לתקן טעויות ליראות תגובות וללמוד את הצמח! באוטומטים אין לך מקום לטעיות כי ילך לך כל היבול! בגלל זה צריך להתחיל עם צמח רגיל

8. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל לרוב אני לא עונה אם אני לא יודע. בוא אני יעשה לך סדר, זרע אוטומטי יתן לך יבול טוב גם אם יהיה בלי אור כל החיים שלו בגלל זה קוראים לו אוטומטי כי הוא מהונדס גנטי מזרעים בעל גנטיקה ועמידות גבוהה גם במקומות בעלי טמפרטורה נמוכה מאד, הם נותנים לך יבול תוך בערך 60 יום.
    לעומת זאת הנקבה רגילה צריכה תיכנון של מקום, אור קבוע, אוויר זורם ,דישון, ואם לא תעשה את זה יצא לך פרח שלא שווה לעשן אותו. לעומת זמן גידול של 4 חודשיים גם.

9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

חחחחחחחחחחח איזה חמוד
    מאיפה הבתה את זה , מהונדס גנטית חחח
    וווי מה גם בלי אור אפשר לגדל אותו פששש מה זה קסם :)
    אחד הפוסטים הכי משעשיים שיצא לי ליקרוא.
    אני באמת לא מבין אם אתה מסטלבת או שאתה רציני. כי להיות כלכך בטוח במה שאתה אומר בלי טיפת ידע בסיסי ועוד להגיד לאנשים שהם לא יודעים כלום. חחחחחח אתה בטןח מסטלבט

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תבחר זרעיים רגילים( ניקביים לא אוטומטים) לפי מה שאתה אוהב סטיבה/ אינדיקה ( אם בא לך מחזור מהיר אז כך את זה גם בחשבון תמיד מצוין הזמן פריחה שלהם.
    2 קשה לעזור לך בבחירת ציוד כי לא צינתה תקציב מקום חדר,מחסן, ממוזג לא מוזג
    אבל כשתילך לחנות הידרו לקנות תסביר להם הם כבר יתנו לך בדיוק מה שאתה צריך עד אז תתכנן טוב מה בידיוק אתה רוצה.
    בהצלחה

11. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0

הכי חשוב שאתה צוחק אני שמח. בשביל זה יש את הפורום ללמוד. אז ככה אני לא מסתלבט ככה שאני מגדל שנים וחוקר שנים בנושא כל מה שרשמתי בדוק ומנוסה ע"י ככה שכל אחד והנסיון שלו אני יכול רק לשתף אתה בוחר מה לעשות עם זה. הבחור שאל איזה זרעים יגדלו מהר התשובה לזה אוטומטיים.בקשר לכמות ברור שגידול רגיל עדיף מביחנה זאת אבל ההשקעה של הציוד זה לא זול.

12. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אם הוא היה בן אדם רציתי שרוצה ללמוד , הייתי מרחיב טיפה בכל הנושא , אבל אנשים כאלה לא מקשיבים לאף אחד ורק להתווכח הם באים לפה.

מקווה שאף אחד לא לוקח ברצינות את מה שהוא מקשקש.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  13. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0

אם אני צריך להביא לך את זה ממקורות בשביל שטיפה תבין אז חבל ילדים כמוך שלא גידלו צמח אחד בחיים שלהם וחושבים שזה א ב אז אתה טועה כי זה עולם שלם ורק דרך ניסיון ולמידה אפשר ללמוד ואתה מחפש הרבה קיצור דרך
    • קנאביס רודראליס - זן נדיר יחסית שמקורו ברוסיה. צומח יחסית בצורה עקבית ומושפע פחות מיחסי אור-חושך. מצמיח תפרחת רק בקצהו והוא בעל אחוזים מזעריים של החומר הפסיכואקטיבי THC, ממין זה הוכלאו תתי-מין של מיני סאטיבה ואינדיקה, שמכונים Autoflowering ("פורח אוטומטית"), הגדלים במהירות,מצמיחים פרחים בתוך כ - 3 חודשים ופריחתם לא תלויה בזמני האור כגון 12-12 18-6 וכו'.

14. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    המושג "מהונדס גנטית" לא נכון פה.
    זה לא הנדסה. זה השבחה

בדיוק כמו הירקות שאתה אוכל.
    פעם לא יכלת לאכול בכלל בננה או מלפפון. אבטיח היה בגודל של כדור טניס ולא מתוק בכלל. בננה עם 1000 זרעים.
    זה כמובן היה לפני כמה מאות שנים.
    דווקא את הירקות הנדסו גנטית. בנוסף להשבחה..בזכות זה יש לך אוכל לאכול היום בכלל.

הקנאביס עובר השבחה.
    לא משנה אוטמטי או לא, זאת השבחה. מרביעים זנים שונים עם פנוטיפים שונים עד שמגיעים לתוצאה הראויה.
    וחאלס לדבר שטויות כבר. "אוטומטי יכול לגדול בלי אור בכלל"
    צא מהסרט שלך כבר. שום צמח, בשום מצב, בשום צורה, אין סיכוי שבעולם שצמח יגדל ללא אור בכלל.
    צמח צריך לעשות פוטוסינתזה. והיא כמובן נעשית בעזרת אור. אם הוא לא יבצע אותה הוא מת. זה בדיוק כמו תהליך נשימה של בן אדם

ראית בן אדם שיכול לחיות בלי חמצן? לא.
    ככה גם לא תראה צמח שיכול לחיות בלי אור.

ולא משנה מה תגיד.."מהניסיון האישי שלי" "מניסיונות של חברים"
    זה ממש לא משנה.
    זה מוכח מדעית, זה ידוע ממזמן. זה הא-ב של ביולוגיה שלומדים בכיתה ז'.
    צמח צריך אור בשביל לבצע פוטוסינתזה.

15. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    וואלה נפלת על הבנאדם הלא נכון, כנס זריז לפורום יומני גידול, יש כמה שרשורים של סוטולבוטול.
    וואלה מילה נוספת ממך על סוטולבוטול, אני שולח אלייך אנשים יבעלו את הנקבות שלך. אז תיזהר ממני. ;).
    :D:)

#15 nimrodg, ‏27/7/16
    נערך לאחרונה ב: ‏27/7/16
    סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  16. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0

אתה צודק בהכל אבל לאורך כל התגובות פה אמרתי יותר קל בגלל שהצמח לא מחייב אותך לתת לו את כמות האור שצמח רגיל מחייב אותך בשביל להוציא פרחים איכותיים זה הכוונה שתתיתן לו לגדול מאור השמש שיש והוא עדין יוציא לך פרחים איכותיים.
    אחד הצמחים שגדל אצלי נתן פרחים טובים מאד בכמות שמש ישירה של שעתיים ביום.

17. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אוטומטי צריך בדיוק אותה כמות שמש כמו צמח רגיל. לא פחות ולא יותר
    אם הוא גדל בשעתיים שמש ביום, גם צמח רגיל היה גודל.

18. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    ההיסטוריה של זרעים אוטומטיים:
    זרעים אוטומטיים כשמם כן הם, מתחילים לפרוח אוטומטית ללא קשר לכמות שעות אור (שמש) שהם מקבלים. זאת אומרת שצמחים אוטומטיים לא מגיבים לפוטופריודיזם, אלא מתחילים לפרוח כשהם מגיעים לגיל מסוים. סגולה יחודית זאת מעניקה לזרעי הקנאביס האוטומטיים מספר יתרונות על פני סוגי קנאביס אחרים שכן מגיבים לפוטופריודיזם. יתרונות אלה הפכו את הזרעים האוטומטיים לפופולריים ביותר בשנים האחרונות. למרות שהזרעים האוטומטיים יחסית חדשים בשוק, ברור שהם לא הופיעו משום-מקום.

רק חלק קטן אם בא לך לחפש ולקרוא אתה מוזמן הכי טוב לנסות בעצמך!!

19. Loar12

Loar12 חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום חברים ותודה רבה על התגובות ושיתוף הפעולה

התקציב שלי נע לסביבות 2000-2500

מקום הגידול שלי הוא חדר מקלחת ללא חלון

התכנון שלי היה לרכוש זרעים אוטומטים בגלל זמן ההמתנה הקצר וההתאמה שלו למתחילים

20. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    הם לא יתחילו לפרוח בלי אור. הם צריכים עדיין כמו מינימלית כמו כל צמח רגיל
    אתה טענת -
    וזה הדבר הכי לא נכון שנכתב פה לאחרונה. אם הוא יהיה בלי אור כל החיים - הוא ימות. הוא עדיין צריך כמות מינמלית של אור

לנסות בעצמי? גידלתי כבר כמה צמחים בהצלחה, אתה מוזמן להסתכל על יומן גידול שלי גם. אוטמטים זה לא הקטע שלי אבל אני יודע טוב מאוד שצמח לא יכול לפרוח בלי אור או בכלל לגדול או לחיות.

@אגרונום
    תעשה פה סדר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!