1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טוף גרוס במקום פרלייט?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Amegrow, ‏27/7/16.

1. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    שלום לכולם
    הייתי במשתלה וקניתי הומוס, אדמה, קומפוסט לגידול חדש. ביקשתי גם פרלייט שמשום מה לא היה להם והמוכר נתנן לי במקום זה טוף כדי לשים בתחתית העציץ וטוף גרוס לערבב עם האדמה. זה מתאים? יעשה את העבודה במקום פרלייט או שפחות עדיף?

2. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    אני גם הייתי היום במשתלה היה רק שקים של 100 ליטר פרולייט לפי מה שהבנתי כול מה שיאוורר את האדמה טוב אבל תחכה למומחים אגב איזה אדמה קניתה? שמעתי שדשנית טובה אתה מכיר ?

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    במשתלות בד"כ אין פרלייט. רק בחנויות הידרו הצלחתי למצוא

ואני ממליץ בחום שוב על האדמה של דשנית עם דשן לשחרור מושהה ל-6 חודשים. אין לי מושג מה עשו שם. אין מאחורה אפילו יחס של הדשן שבפנים
    אבל הצמח שלי נורא אוהב אותו משום מה וכל הצמחים שלי פשוט מתים עליו. גם קנאביס גם לא קנאביס
    ערבבתי עם קצת פרלייט ושמתי חיפוי של טוף קטנים. לא דישנתי פעם אחת אפילו ועכשיו הצמח שבוע 2 לפריחה ונראה אחלה מבחינת דישון.

דודה אוהב/ת את זה.
  4. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    האדמה של דשנית אחלה אדמה, השתמשתי איתה בגידולי ירקות שעשיתי. היום קניתי אדמה שהמליצו עליה פה, לא זוכר את השם שלה.
    מישהו לגביי הטוף גרוס? לערבב אותו באדמה?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!