1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמות צריכה של MD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י gal123, ‏27/7/16.

1. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    שלום, אני וחבר הולכים לצרוך MDMA בסוף השבוע.
    יש לנו שקית קטנה עם גרם בתוכה, אנחנו לא בטוחים כמה עלינו לקחת מתוך השקית.
    אין לנו משקל שרגיש לכמויות קטנות כאלה אז אנחנו גם לא ממש יכולים לשקול..
    בערך חצי? כי הבנתי שגרם מספיק לארבעה אנשים.
    תודה לעוזרים :)

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    אל תקחו בלי לדעת כמה יש לכם. תלכו קנו משקל

3. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה פתאום, בלי משקל עדיף לא לקחת סיכון.
    קנה לך משקל דיגיטלי רגיש של 0.01 גרם ב40-60 ש''ח ואתה מסודר.
    דרך אגב, זאת פעם ראשונה שלך?

4. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    היי, לא פעם ראשונה. קניתי היום משקל, כמה מ"ג מומלץ לבן אדם?

5. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני אגיד לך לפי מה ששמעתי וחקרתי , כי עדיין לא השתמשתי בעצמי.. אז ככה:
    למשתמשים שיש להם ניסיון אבל לא כל כך אז הכמות היא 150-180 מ''ג
    למשתמשים מנוסים מאוד 200-250 מ''ג (לא נראלי אהיה לי אומץ לעבור את ה250 מ''ג חח כי זה פצצה של החיים חבר סיפר לי שהוא היה פלופ אששש)
    בקיצור אחי נראלי שתתחיל מ180 מ''ג מכיוון שזה לא הפעם הראשונה שלך ותראה איך משפיע עלייך אבל שוב אני אומר , לעבור את ה250 מ''ג מיותר לפי דעתי שמעתי גם על כאלו בפורום שעשו 300-350 מ''ג אבל בתכלס אני שואל את עצמי בשביל מה? אפשר להנות עם מינון נמוך גם..

וסתם שאלה- איך אתה נוהג לצרוך את זה? שם בבקבוק עם מים ויושבים אתה והחבר'ה?

6. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    עד כה יצא לי לנסות רק דרך בקבוק עם מים, בדר"כ עושה במסיבות טבע עם חברים ואנשים טובים, תמיד החוויה חיובית ומהנה בטירוף :)

7. האטלניק837

האטלניק837 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני רוצה לנסות לפעם הראשונה 150 מ''ג בתוך ריזלה ולבלוע שמעתי זה בום מטורף יותר מאשר מבקבוק מים
    ושניסית עם הבקבוק מים היו לך בחילות/הקאות או שלא?

8. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    לא ניסיתי לבלוע בריזלה ככה שאין לי אינדיקציה לגבי השוני של ההשפעה לעומת בקבוק מים, אבל גם אני שמעתי שזה מגיע באופן יותר חד.
    אני אישית לא חוויתי בחילות/ הקאות ולא החברים שלקחו איתי, יכול להיות שזה בגלל האיכות היחסית גבוהה של החומר. מצד שני התגובה של אנשים שונים לחומרים כאלה היא די סובייקטיבית, באותה מידה שלי לא היו בחילות בן אדם אחר בהחלט יכול לחוות בחילות והקאות. אני מניח שזה פשוט משתנה מאדם לאדם.

9. goga

goga חבר חדש

לייקים:
    20
    כן אתה צודק זה משתנה בין אדם לאדם אבל מה?אי אפשר לברוח מזה לנצח זה שהיום לא היו לכם בחילות זה לא אומר כלום לגבי מחר
    במקרה של בחיחות כדאי לשכב ולשמוע מוזיקה שאתה ממש אוהב או להפך משהו מרגיע אני אישית אוהב לשמוע גואה :)
    אפרופו דיברת על איכות
    לייצור אמדי זה תהליך לא קטן ודורש סינון חומרים בדרגה גבוה
    כמה שיותר מסונן ככה העלייה והסטלה יהיו יותר טובות ונעימות וכנל לגבי התופעות לווי
    אם זה נעילות חלשות יותר או פחות בחילות פחות מתבשל המוח וכו'
    אבל מה הבעיה?מי שמכין את האמדי לא טורח לסנן כמו שצריך בדרך כלל בגלל שהאמדי מאבד משקל..
    אז מוכרים אמדי יחסית מלוכלך זה בסדר לקחת אותו גם ככה אבל פחות מומלץ ופחות בריא
    בסינון טוב מאבדים כחצי מהחומר בערך אם אני לא טועה..
    האמדי כשהוא טהור יחסית הוא אמור להיות בצורה כמו מסטיק לעוס כזה בתחושה הפיזית כשנוגעים בו והצבע שלו אמור להיות לבן כהה טיפה או לבן אפרפר
    אתה מוזמן לחפש בגוגל אני לא יודע בדיוק איזה צבע אבל מה שכן אם תיפול על מישהו שמוכר בצבעים אחרים והוא מנסה לשכנע אותך לקנות אז אל תסכים.. צבע יפה זה תמיד מושך עין ומשכנע אבל לא במקרים כאלה.. ואם האמדי בכל זאת בצבע המתאים והוא אומר לך שזה טהור 100 אחוז אז אל תאמין לו האמדי ההכי טהור שיש זה עם שבעים ומשהו אחוז או שמונים ומשהו ואם ממשיכים לסנן אותו עוד אז הוא כבר מתחיל לאבד מהכוח שלו

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!