1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איזה דשן אתם ממליצים????

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreenTumb, ‏29/7/16.

1. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    אז ככה אני חשבתי למחזור הקרוב להצטייד ב GHE לקנות רק את שלושת הבקבוקים של הבסיס ובפריחה לתת בוסט אם בלומבסטיק

מדובר במצע קוקוס ואני די חושב על להכין איזה השקייה אוטומטית וכמו ששמעתי הGHE לא נתקה במשאבה ובכלל לא דורש ניקוי כל שבוע אבל לפי ה NPK אני רואה שיש די הרבה PHOSPHORUS אם אני זוכר נכון הצמח לא זקוק לכאלה כמויות מה אתם חושבים??

ובכלל במה אתם ממליצים להשתמש ?ATAMI,HESI,ADVENSE ,GROW TEK,BIO NOVA

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

עבדתי עם GHE עבדתי עם H&G אחרי ולא הסתכלתי אחורה עד שהפסיקו לתקופה לייצר את H&G
    ואז נאלצתי להתפשר על GHE עד שהם חזרו לפני חודש

תעבוד עם H&G זה הדשן הכי טוב בארץ במיוחד עם גידול קוקוס במיוחד עם קנאביס , יש להם את כל התוספים אז הייתי ממליץ לעבוד עם אותו המותג כמה שאפשר

אפשר לעבוד עם בלומבסטיק בתור תוסף פריחה במקום נגיד אבקת ההפרחה שלהם שעדיין לא חזרה לייצור אבל יש להם מוצרים אחרים שעושים את אותה העבודה ויש חשיבות בלתת לחברה אחת שליטה מלאה בכל מה שמגיע לצמח במיוחד שזה בנוי בצורה של חומרים משלימים שיעבדו האחד עם השני יותר טוב

אחרי כמה השקיות אתה תראה הבדל משמעותי בדשנים

DrGreenTumb אוהב/ת את זה.
  3. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אני אישית מדשן עם אקוגן אבל מקריאה בפורום פה אחד כולם ממליצים על H&G.

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    טוב חברים אני אכן ינסה אותם
    בחיפוש קצר מצאתי שיש להם איזה 5-7 מוצרים השאלה זה מה באמת נחוץ ועל מה אפשר לוותר??

תודה על העזרה !

5. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אם תיכנס לאתר של אינטגרל תוכל לראות שהם סידרו ערכות ב 3 רמות מחיר שונות
    זה פחות או יותר מכסה את כל השאלות של מה חשוב

אני יכול לומר לך שכל המוצרים שלהם מעולים אבל ערכת הבסיס זה כל מה שאתה צריך כרגע

בכלל הייתי ממליץ לך להיכנס לאתר שלהם ולקרוא בעברית את תיאורי המוצרים שלהם לפני שאתה מגיע לחנות זה כדי לעשות לעצמך סדר בראש אחרת אתה תלך לאיבוד בחנות :)

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    תודה,גם אני חשבתי לקפוץ רק לאינטגרל חח אחלה מקום ויש אם מי לדבר

7. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    אם אתה שואל אותי לצמיחה אתה יכול להכין לך דשן מזבל עופות אפילו אבל בגלל שאמרת שאתה משתמש במצע קוקוס אס לא יודע עד כמה זה מתאים אתה צריך דשנים שמתאימים להידרו

8. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    קוקוס זה גידול הידרו , אתה רוצה להיות כמה שיותר מדוייק בהשקייה

חוץ מזה אני לא רואה אותו מתחיל לאסוף חרא של ציפורים רק כדי לחסוך 100 ש"ח בחצי שנה שיתן תוצאות טובות יותר :)

9. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    עברתי בחפיף על H&G ואני לא רואה שיש להם קאל מג סתם פיספסתי או שבאמת אין להם?

לגבי PK חשבתי בהתחלה ללכת על האבקה(איביי) אבל מצד שני הבלומבסטיק אף פעם לא איכזב אז לא יודע איזה PK בוסטר לקחת

בגדול אני סגור רק על הבסיס של ה A+B חחחח

מה אם החומצות אמינו? שמעתי שזה חרטא מסחרית(למרות שראיתי סירטונים ביוטיוב שטוענים אחרת)

10. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

שוב, זה הכל עניין של תקציב והם מסדרים את החשיבות של המוצרים מערכה לערכה כל המוצרים שלהם מעולים ומשלימים האחד את השני

הכי חשוב זה הבסיס ותוסף השרשה, אם אתה רוצה לחסוך אתה יכול לקנות של ביו נובה הוא גם טוב רק בזהירות עם המינונים הוא עובד שונה לא בכל השקייה

מולטי אנזים משפר את הבריאות ומאיץ את הגידול
    טופ בוסטר ובאד אקסל הם תוספי פריחה מעולים
    לא הייתי בחנות איזה חודש אני מאמין שעד שתגיע לשלב הפריחה תוכל אפילו להשיג את אבקת ההפרחה שלהם שהיא למעשה מייצרת פרחים נוספים על הפרחים הקיימים משהו ששום תוסף הפרחה אחר לא עושה

זה עולם שלם של מוצרים ואיכות חסרת פשרות
    עצה שלי קח את ערכת הבסיס שלהם ב 445 ש"ח אתה מקבל 6 מוצרים מעולים שבנפרד יעלו יותר, זאת ערכה שתחזיק אותך בשקט חצי שנה (תלוי בהיקף הגידול)

http://i-h.co.il/shop/ערכת-hng-basic/

חח סעמק הם צריכים לתת לי אחוזים על היחסי ציבור שאני עושה להם אבל מה לעשות כשאתה מייצר מוצר איכותי זה הפרסום הכי טוב שלך

11. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    סבבה אחי שיכנעת אותי אני לוקח את הערכה

ואני חושב אם יהיה לי זין אני יתן איזה ניסוי של צמח אחד רק הבסיס ושאר הייחורים את כל הערכה ונראה את ההבדלים

ומשה תודה רבה על העזרה!

12. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אם אתה עובד עם יחורים אני יודה לך מאוד אם תעשה את הניסוי. יש ויכוח בלתי פוסק בפורום על חשיבותם/יעילותם של התוספים.

13. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    אני יכול להעיד שהתוספים שאני משתמש עושים פלאים, ממחזור לממחזור אני רק מוסיף עוד תוסף ועוד תוסף (אני עובד עם אדוונס זה קל יש להם בלי סוף חח) והרמה והתוצאה רק משתפרת..
    ואני אומר לך את זה בתור אחד שהיה מדשן רק בדשן בסיס עד לא מזמן..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!