1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זרע בהנבטה, לא יודע אם השורש בסדר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Amegrow, ‏30/7/16.

1. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    שלום
    יש לי זרע שנמצא בהנבטה בין 2 מפיות נייר, לחות על הראוטר לקבלת חום. אני מסתכל על השורש הקטנצ'יק שיצא והוא מעט בצבע צהוב כזה ולא לבן כמו שאני רגיל. זה בסדר או שיש משהו שהורס אותו?

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    התחלה של ריקבון, אחי ברגע שיוצא הבולבול ישר שמים במצע גידול

שים אותו בצמר סלעים ובסביבה לחה, ותניח לו יש מצב ששמת יותר מידי מים או נגעת בו יותר מידי או שלא עבדת נקי....

אתה יכול למהול את המים במעט אבקת השרשה או ג'ל או כל צורה אחרת של הורמון השרשה (לא תוסף השרשה!) זה יחזק אותו

אם אתה עובד עם ג'ל אתה יכול לקחת פיפטה 3 מ"ל ולהזריק אותו לתוך הצמר סלעים אם הג'ל חדש תמהל אותו טיפה עם מים בכוס נפרדת זה יקל על הפיזור

3. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    בד"כ אני תמיד מחכה עד שיהיה שורש בגודל ס"מ 1 בערך ואז אני שותל. עכשיו הוא כמה מ"מ ספורים. זה זרע אוטומטי, אם אני שם אותו עכשיו בעציץ נוא יתפתח לי בסדר או שעדיף כבר לשתול זרע אחר כי הנוכחי לא יהיה טוב?

4. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    בלי תמונה קשה לקבוע, אבל מה יש לך להפסיד? אם הוא לא ימות הוא יהיה בסדר גמור

אל תחכה , ככל שאתה מחכה אתה חושף את השורש לתנאים שלא מתאימים להתפתחות שלו אתה מעקב את ההתפתחות שלו

תן לו צ'אנס, אתה יכול לשים אותו בצמר סלעים ורק כשהוא יוציא עלים לשתול אותו בעציץ זה לא נחשב שאתה מעביר אותו מעציץ לעציץ

בנייר הוא לא נושם בנייר קשה לו להתפתח, לפעמים אני מדלג עם הרבה מהזרעים שאני מנביט על שלב הנייר ומעביר אותם מכוס המים ישירות למצע הגידול

ברגע שיוצא בולבול לבן , שים אותו באדמה ותן לטבע לעשות את שלו

5. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    פעם הבאה ישר אחרי הכוס שם אותו באדמה. נכון לעכשיו המצב שאין לי צמר סלעים ואין איפה לקנות בקרבה. הקטע הוא שאני עושה גידול חוץ ויש לי מקום לעציץ 1 בלבד. על מנת לנצל את הזמן שנותר בחוץ האם שווה לשתול זרע חדש ולוותר על זה או שזנ בסדר ואפשר לשתול את הזרע המדובר והוא יתאושש באדמה?

6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

תשמע , קח כוס פלסטיק קטנה (לא קלקר) תעשה לה חורים לניקוז למטה ותשתול אותו אם וכאשר יגיע הזמן להעביר אותו לעציץ תוכל פשוט לגזור את הכוס במינימום סטרס ולהעביר אותו לעציץ בחוץ

בשלב הזה בעונה, הסיכוי היחידי שלך היא לגדל אותו תחת CFL במשך כמה שבועות לתת לו להתחזק ולנסות להספיק כמה שיותר מהעונה שמסתיימת באיזור אוקטובר

אל תנביט עוד אחד אם אין לך אפשרות לגדל בתוך הבית, אנשים הנביטו באפריל כדי להספיק את העונה , גידול חוץ זה בערך 3 חודשים רק פריחה אתה באמת על הקסקס פה :)

7. Amegrow

Amegrow קנאביסט

לייקים:
    9
    בדיוק בגלל הסיבה הזאת הזמנתי אוטומטיים מהירים, חודשיים מהנבטה עד קציר אז בקטע הזה אני יחסית מסודר.

8. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    שלח לי קישור לחנות שמכרה לך "אוטומטיים מהירים" , בחיים לא שמעתי על הדבר הזה אשמח להחכים

אם להיות כנה אני לא באמת עוקב אחרי תעשיית האוטומטיים למיניהם כי אני חושב שהם בהרבה פחות טובים מזרעים נורמלים (יש להם רק חסרונות ו0 יתרונות) אבל חודשיים זה פשוט לא נשמע נכון

אבל נניח שזה נכון, מה אתה חושב שיצא לך מתקופת גידול כל כך קצרה? אני לא מדבר על כמות בכלל רק מבחינת האיכות של הפרח אני חושב שאתה תתאכזב ובגדול וחבל

דרך אגב, גם אם מדובר פה באיזה זן פלא שיתן לך צמיחה ופריחה במהירות שיא באיכות וכמות ללא פשרות , קרוב לוודאי שהנתונים שהציגו לך דיברו בהכרח על גידול פנים שהוא הרבה יותר מהיר מגידול חוץ

לשם השוואה , פריחה של גידול חוץ לוקחת חודש לפחות יותר מאשר זמן פריחה בגידול פנים

שתבין אני מגדל גידול פנים בתנאים הכי טובים שיש כולל בלון פד"ח ובחיים לא חלמתי על לסיים מחזור גידול שלם בחודשיים אבל אשרי המאמין ...

שוב אני אשמח לקבל קישור ולהבין מה קנית, מי יודע אולי אקנה לי גם כמה כאלה :)

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    כמעט כל זן אוטומטי מהברידים הישנים יותר יסיים תוך חודשיים, חודשיים ושבוע...
    ברור שהייבול יהיה בהתאם..

10. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115
    אתה מדבר על הדור הראשון של האוטומטים שהיו צומחים לאיזה 30 ס"מ של פרחים שנראים כמו מריחואנה אבל ממסטלים כמו חסה

האוטומטים שיש היום צריכים צימוח , ואם אתה קוצר אותם פחות מחודשיים מהרגע שהאתה מתחיל לראות שערות לבנות אתה קוצר אותם מוקדם מידי

אני עומד מאחורי הטענה שלי ששום יצרן זנים שמכבד את עצמו לא ישווק זרעי קנאביס מתוך הבטחה שהם יסיימו את המחזור שלהם תוך חודשיים כי זאת הבטחה ללא כיסוי...

אבל שוב אני אשמח לגלות שאני טועה...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!