1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לעשן עם פילטר רגיל לא קרטון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SimpleLife, ‏27/7/16.

1. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אז חשבתי לנסות לעשן עם פילטר רגיל לא קרטון כי אני לא מעשן בדרך כלל סיגריות וטבק עושה לי סחרחורות וזה חזק לי מידי שזה בלי פילטר ולהשים רק ירק זה בעיה כי אז זה לא מחזיק לי ליותר מגוינט אחד-שתיים אז השאלה שלי אם אני ישים פילטר רגיל הסטלה עדיין תהיה או שלא?

2. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    ביזבוז מיותר, קנה פייפ, אחלה פיתרון לעישון כמויות קטנות של נקי.
    אני גם כשהתחלתי לעשן היתי מעשן גוינטים, אבל הבעיה שמאז ומתמיד היתי מעשן נקי, וגם לי כמה שכטות היו שוברות אותי וזה היה מעצבן כל פעם לעשות גוינט ממש ממש ממש קצר של ירוק נקי.
    אז קניתי פייפ, וזה פיתרון ממש ממש טוב כי אתה שם כמה ירק שבא לך ולא צריך להתעסק בגלגול וכל זה.
    בסופו של דבר, קנה פייפ אחי וזה יהיה לך מצוין.

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    ממליץ בחום. אפשר לסחוב אותו לכל מקום בכיס בלי לעורר תשומת לב יותר מדי

יש גם רשתות שהזמנתי מהאייבי כאלה ששמים בראש של הפייפ ואז בכלל שום דבר לא נכנס לפה.
    זה נהדר!
    לא מגלגלים. לא גורסים אפילו תירק. לוקחים חתיכה שוברים לכמה חתיכות עם האצבעות וטוענים. והסטלה עולה מהר רצח והטעם טוב.

הבעיה היחידה שהם מתחילים להסריח די מהר, אפשר לטפל בזה בקלות

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אפשר לשים פילטר ספוג, זה גם מגן על השיניים מכתמים.

אבל בהחלט עדיף לעשן בלי טבק ופשוט לגלגל ג'וינטים דקים יותר.

5. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    כן אבל זה מזיין אותי חח קשה לי לעשן לא יודע למה אני כנראה לא רגיל אני כנראה ינסה שבוע הבא את הפייפ אבל תודה על העזרה

6. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה על העזרה אני יקנה עוד שבוע ככה שאני יקבל את המשכורת (:)

7. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    כן אני יקנה אבל למה אתה מתכוון להסריח? אני יוכל להשים את זה בדירה וזה לא יעשה בעיות?

8. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    בכייף, אני בטוח שזה יהיה פיתרון מעולה בשבילך, אתה צריך פייפ פשוט לגמרי אבל שיהיה עם רשת שיהיה באמת אפשר לשים שם כמויות קטנות של ירק ושלא יכנס לך חתיכות לפה, משהו בסגנון הזה :

קבצים מצורפים:

9. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
  10. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    Dhgate.com חפש מקטרת יש שם מלא זולים מזכוכית איכותיים, מגיע בלי בעיות!

11. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה אני יחפש קודם בארץ עם אני לא ימצא אני יזמין משם אבל סתם שאלה איך זה עובד יש כאלה שסוחבים יותר וכאלה שפחות כמו בנרגילות או שכולם בערך אותו דבר? שאלה דיי מטומטמת חח אבל אני מעדיף לדעת בשביל שלא יעבדו עליי

12. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה יש לך אולי חנות בארץ שמוכרת? אני מעדיף כי אני לא אוהב להשתמש בכרטיס אשראי פרנויות שיגנבו לי כסף חחח ברור שאם אני לא ימצא אני כנראה יזמין ממה ששלחו פה אבל אני מעדיף בארץ

13. Outdoor

Outdoor קנאביסט

לייקים:
    73
    כל חנות שמתעסקת במוצרי עישון מוכרת פייפים פשוטים כמו שאתה צריך וזה אמור לעלות עד 30 שקל.
    ויש גם את הפייפים מזכוכית שלא מוכרים בכל מקום אבל גם יש בארץ, אבל מה שאתה צריך זה פייפ פשוט מברזל כמו שאני הראתי לך וכמו שהחבר מתחתי נתן לך קישור, מכיוון שלפי מה שהבנתי אתה מטמסטל עדין מכמויות קטנות, ובפייפים הפשוטים האלה יש רשת ככה שאתה יכול לשים ממש קצת ירק ולעשן חופשי וגם אפשר לקנות חבילות של 5 רשתות ולהחליף כל פעם שהרשת נישרפת (אני לא אוהב להשתמש ברשתות מכיוון שהן ממש דקות ונשרפות בעצמן ואז יש גם טעם של ברזל, אז אני תמיד משתמש בנייר כסף עם חורים בתור רשת) לאומת פייפ מזכוכית ששם אין רשת ואם תשים כמות לא מספיקה של ירק זה פשוט יפול לך לתוך החור.
    לגבי הסחיבה, הכל אותו דבר ההבדל זה רק הגודל של הפייפ, כי פייפ זה תכלס סה"כ צינור ברזל שדרכו עובר העשן ככה שכולם יהיו פחות או יותר אותו דבר.

14. ben_

ben_ חבר חדש

לייקים:
    0
    אני היתי ממליץ לך לקנות מכשיר אידוי קטן ונוח כמות קטנה של ירק עושה את העבודה בצורה מושלמת ללא שריפה וחומרים מזיקים נקי חזק וטעים שווה לנסות.
    לגבי ציוד ואביזרים יש חנויות בכל הארץ שמוכרים וגם אתרי אינטרנט.

15. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    הרוחת אחי. אתה עף גבוה מידי - תעשן פחות. חסכת.

16. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    רוב חנויות הטבק כבר התחילו למכור מקטרות זכוכית (לפחות במרכז, אחת שקופה עלתה לי 70שח) . וכדי שלא יכנסו לך חתיכות לפה, פשוט תתקע שם אבן קטנה, עושה את העבודה מצוין :)

17. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    וואו תשובה הכי מפורטת שראיתי עד עכשיו תודה חח אני ביום ראשון יקנה פייפ ברזל תודה

18. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    תודה אני יקנה בסוף אחת מברזל כי לפי מה שבנתי פה יש להם רשת קטנה ככה שאפשר להשים כמות קטנה גם

19. SimpleLife

SimpleLife קנאביסט

לייקים:
    8
    אני לא חושב אני רק מתחיל ונראה לי צריך קודם ללמוד קצת לעשן את הכמויות שמתאימות לי

20. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    ברזל זה ממש מגעיל לאומת מקטרת זכוכית. אני ממש לא אהבתי..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!