1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תנו המלצות לזנים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י אתנול, ‏31/7/16.

1. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    מעוניין בהמלצות לזנים שגידלתם
    בגידול פנים.

1 זנים מעוררים
    2 זנים מרגיעים

אם אפשר כמה מילים על הזן המומלץ

אני כרגע לא מגדל! (בפגרה חחח)
    מביט בקינאה ומקווה שאתפנה בהקדם לגדל

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

סופר לימון הייז, הוא זן נוח לעבודה במיוחד אם אין לך הרבה ניסיון זה מתבטא בבריאות הכללית ההתאוששות המהירה במעבר לעציץ , היחורים שיוצאים מהר יותר ובריאים יותר מכל זן אחר שגידלתי לפני

יש לו סטלה נקייה וצלולה וטעם נהדר (חמצמץ מכאן שמו)

יבול טוב ובשרני פרחים יפים

70% סאטיבה 30% אינדיקה
    זה קרוס בין לימון סקאנק וסופר סילבר הייז

ללא ספק הזן הכי נוח שעבדתי איתו אי פעם אפילו מהבחינה של נוח לנקות אותו בקציר מבחינת הבנה זה פרח בשרני עם מעט מאוד עלי מניפה והרבה עלי סוכר שאני אפילו לא טורח לקצוץ כי הם קצרים ועמוסים טריכומות

מצרף קישור לעמוד הזן באתר החברה שפיתחה אותו יש שם הרבה מידע שימושי ואפילו יומן גידול מצולם בוידיאו שם הם עושים השוואה בין גידול הידרו לגידול קוקוס , מעניין במיוחד לאור העובדה שדווקא הגידול אדמה הצליח לתת פייט רציני לקוקוס....

https://shop.greenhouseseeds.nl/super-lemon-haze-feminised.html

3. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אחלה תודה גדול אתה!

Moshe Edri אוהב/ת את זה.
  4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    1. durban poison, סאטיבה, רגוע, יצירתי, ואופורי.

אתנול אוהב/ת את זה.
  5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    מה עם הגובה שלו, לא בעייתי קצת?
    לאיזה גובה הגעת איתו?

אתנול אוהב/ת את זה.
  6. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

שאלה טובה, האמת שאחד הדברים שאני אוהב בזן הזה זה הדינמיות שלו
    כמו שאמרתי הוא 70% סאטיבה מה אומר שפוטנציאל לגובה יש לו אבל כדי לממש את הפונטנציאל הזה אתה צריך תקופת צמיחה ארוכה יחסית ועציץ גדול

ככה למשל, האמהות מגיעות לגובה מטר מטר וחצי בעציצים של 20 ליטר בעוד שהילדים שלהם נמצאים בעציצים של 6 ליטר לגובה של 80 ס"מ במממוצע ובתקופת צימוח של שבועיים בלבד (SOGׂ)

המבנה של הצמח מצויין לSOG , אפשר מלהכניס במגש 30 עציצים כמו כלום ועוד ישאר לך מקום

אני חושב שהשיא מבחינתי היה כשמסיבה לא ברורה אחד היחורים איבד את רוב מבנה הגוף שלו ונשאר רק עלה מניפה אחד (וגם הוא היה קצוץ אצבעות) שיוצא ישירות מהצמר סלעים (ללא הגזע אליו הוא מחובר)

לא האמנתי שהוא ישרוד אבל היה לי מקום פנוי במגש אז נתתי לו הזדמנות , בכל אופן כנגד כל היגיון ובניגוד למה שאני בעצמי חשבתי שיקרה העלה הקטן הפך לפרח קטן בגודל של תפוח

מה שאני מנסה לומר זה שהכושר השרדות של הזן הזה הוא מדהים, הוא מתאושש מסטרס כאילו לא היה וזה מה שמאפשר לך שליטה כמעט מלאה בגובה

גנג'יאל, אתנול ו-hydrotony אוהבים את זה.
  7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    עשית לי חשק.

Moshe Edri ו-אתנול אוהבים את זה.
  8. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    זה פשוט מדהים כמה סבלנות יש לך משה לתת הסברים שממש נותן חשק לגדל. אבל לפי מה שכתבת פה אחי שב sog אתה מגדל בעציצים של 6 ליטר ונתת לי להבין The other day שזה קטן ואמרת לי שצריך עציצים יותר גדולים תקן אותי אחי כי יש מצב שלא הבנתי אותך וכבר אמרתי לך איזה עציצים מדובר 8 ליטר לקוקוס

Moshe Edri אוהב/ת את זה.
  9. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

אז אני אעשה סדר, אני עובד בעציצים 6 ליטר כי אני עובד בשיטת SOG שאומרת תכניס כמה שיותר צמחים מתחת לאותה המנורה מה שאומר שכל צמח יצטרך / יהיה מסוגל להוציא מעט פרחים כדי להגיע לתקרת הזכוכית של גרם פר וואט

אני עובד עם מנורה של 600 וואט מעל מגש ניקוז

במקום לגדל 6 צמחים עם תקופת צימוח ארוכה בעציצים גדולים בתקווה שכל אחד יוציא לי 100 גרם כל אחד
    אני מגדל 30 צמחים בעציצים קטנים עם תקופת צימוח קצרה במיוחד בתקווה שיוציא 20 גרם כל אחד

מה שאמרתי לך לגבי העציץ אני עומד מאחריו, ככל שהעציץ גדול יותר ככה הצמח יהיה גדול יותר בריא יותר ויוציא יותר פרחים, קיבלת את היעוץ ממי שקיבלת באינגרל שאמר לך ש 8 ליטר זה מספיק אני באמת מאמין שיש להם שם אנשים עם הרבה מאוד ידע אז לא ידעתי איך להגיב אבל בסופו של דבר ההחלטה היא שלך ויכול מאוד להיות שלא הסברת את עצמך נכון...

לצורך העניין אם היית אומר שאתה מתכנן תקופת צימוח ארוכה של חודש וחצי - חודשיים סביר להניח שהיו אומרים לך לקחת עציצים של 20 ליטר לפחות

באופן כללי , ככל שתקופת הצימוח ארוכה יותר ככה יהיה לך קל יותר להגיע לכמויות גדולות לכן אני לא ממליץ על SOG למתחילים , ומי שמתחיל להתנסות בSOG חשוב שידע שיש עקומת למידה קלה של ניסוי וטעייה כל זן מתנהג אחרת, יש זנים שלא מספיק להם 6 ליטר , צריך ללמוד לזהות לפי העין איזה יחורים כבר מספיק בוגרים לסטרצ' , הרבה זמן לקח לי מהרגע שהתחלתי לעבוד עם SOG ועד שהצלחתי לחזור לכמות שהייתי רגיל לקצור בשיטה הקודמת אבל היתרון הוא שאני חוסך בהרבה מאוד זמן וחשמל

אתנול אוהב/ת את זה.
  10. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    1. Yekke Seeds - Golden Diesel
    2. TGA - Jilly Bean

אתנול אוהב/ת את זה.
  11. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    golden diesel train wreck

אתנול אוהב/ת את זה.
  12. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    ואללה האחרון שלי היה Critial Jack, ממש ממש אהבתי אותו.
    היה לו את הטעם הטוב ביותר שיצא לי להתנסות.
    הוא די חזק (לא החזק ביותר שהתנסיתי בו אבל נותן פייט לאחרים).
    הוא היברידי וממש אהבתי את זה! הוא יכל למעוך אותי בבית בכיף ונתן לי אנרגיה במהלך היום וכשאני בחוץ.
    ממליץ בחום!

אתנול אוהב/ת את זה.
  13. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    סבבה חברה כל ההמלצות נרשמו תודה רבה

14. deezy

deezy חבר חדש

לייקים:
    15

1.AURORA INDICA