1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חרדה בזמן השימוש

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MazxoR, ‏1/8/16.

1. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    אהלן חברים, אני צרכן קנאביס שבדרך כלל מעשן, פעם בשבועיים. פעם בשבוע .בסופ"שים. לאחר שאני מעשן, אחרי שלא עישנתי הרבה זמן ניהיה לי סוטול חזק, עם חרדות ופראנויות ("סטלה רעה") הרגשה של חוסר תחושה בגוף/בפנים, דפיקות לב חזקות, אי שקט, היפר אקטיביות. כשאני מנסה לישכב ולהרגע אני מרגיש את הדופק לב שלי וסוג של אי שקט כזה שלא נותן לי להרגע. הסוטול די חזק ואני מרגיש אותו לשעתיים בערך לאחר שהוא עובר ואני מעשן עוד. הסוטול מגיע בצורה הרצויה הרבה יותר עדינה ונעימה. לפעמים אפשר להגיד כוזבת מבחינת העוצמה.
    אני בטוח שלכם הצרכנים הקבועים זה לא קורה כי גם אני הייתי פעם צרכן קבוע והבנתי שאין דבר כזה סוטול רע.
    השערה שלי היא, שבגלל שאני לא צורך קנאביס באופן קבוע, הגוף שלי כל פעם מפתח סיבולת חדשה.
    מה ניתן לעשות כדאי לקבל את תחושת הסוטול פחות עוינת? חשוב לי לציין שאני מעשן נקי. ללא הרעל שנקרא "טבק".
    בדרך כלל אני צורך את הקנאביס בבאנג ואולי זאת הסיבה שהסוטול מגיע מאוד אגרסיבי, אבל אם אני יצרוך אותו בג'וינט, אני יצטרך לקחת כמה שאכטות, לכבות, ולהתחיל להתרגל אל הסוטול. אבל השיטה הזאת הורסת את איכות הצמח ומאדה את רוב הTHC
    הנה סרטון שמציג את תחושותי (טיפה קומי)

תודה לעוזרים

דודה אוהב/ת את זה.
  2. ashahim1

ashahim1 קנאביסט

לייקים:
    146
    שורה תחתונה, לעשן פחות או לעבור לזן אחר, חלש יותר אולי. בהצלחה.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  3. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    למה שאתה מרגיש קוראים סטלה
    אתה צריך לעשן יותר ואז היא לא תהיה ''רעה''

4. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    הלוואי וזה היה תלוי בי איזה זן לעשן.
    אני יודע שמה שאני מרגיש נקרא "סטלה" אבל היא מלווה בחרדות. אם אני יעשן יותר כשאני בזמן השפעה ברור שיהיה לי יותר חרדות.

5. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    ברגע שאתה שם לב שאתה מרגיש רע, שתה מים, תאכל משהו קטן, שתה שתייה מתוקה, ובעיקר תחשוב חיובי. והכל יעבור. בשביל שלא תצטרך לעבור את הגיהינום במשך שעתיים.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  6. Dread Pirate Roberts

Dread Pirate Roberts קנאביסט

לייקים:
    42
    וואי אני גם באותו סרט אני מעשן עכשיו פעם ב וכל פעם הסטלה באה לי ברע כמו שתיארת החוסר שקט נפשי וכל זה ואני מתנהג גם כמו טמבל, הכל הדיליי כזה וסוג של חרדה חברתית משהו מוזר בקיצור, לפני כמה שנים היתי מעשן כל יום ונדיר שזה היה קורה לי הכל התחיל אחרי שתקופה היתי מעשן נייס גאי

7. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אם זה לא בא לך בטוב, אל תעשן.

ashahim1 אוהב/ת את זה.
  8. newbudder

newbudder קנאביסט על

לייקים:
    367
    לא נראה לי שיש איך להמנע מהתקף חרדה..
    פשוט תעשן פחות ו/או תעשן זנים חלשים יותר.
    כל מקרה, לי אישית מתוק מוריד את הסטלה אז זה הפיתרון שעובד לי.
    אה.. וכשממש קר לי יש לי יותר נטיה לקבל התקפי חרדה למרות שזה ממש נדיר.

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זאת הדרך לפתח סיבולת, אולי הבן אדם לא רוצה לעשן הרבה?
    תעשן פחות זה לא תחרות אחי, קח שאכטה 2 וזהו תראה שזה יבוא יותר טוב.

10. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    זה היה חצי בצחוק, אני שוכח לפעמים שרוב המגיבים פה הם בני 15 ואלו החוויות עישון הראשונות שלהם.
    כמובן שאם משהו עושה לך לא טוב תפסיק לעשות אותו. לגבי הכל בחיים אגב..
    ואני לא מבין את הצורך לעשן קנאביס אם זה לא עושה לך טוב, אצלי זה הפוך זה עושה לי יותר מדי טוב ואני לא יכול להפסיק, יש למישהו רעיון?? חחחחחחחחח

TurboWin אוהב/ת את זה.
  11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    כל פעם שאתה קונה גרם תזרוק חצי לשירותים ככה תעשן פחות

12. dorit

dorit חבר חדש

לייקים:
    0
    דבר חשוב לא נאמר, לא כל אדם זקוק לקאנביס מי שיש לו רוגע תבעי. זה יכל להשפיע לרעה! ואין הזן מטפל בסימפטומים, ולמי שאין זה פשוט לא משפיע, רק סתם ממסטל ללא מטרה. לכן מאוד חשוב לדעת מה אתה לוקח והכי חשוב לא לערבב זנים. הטוב מכולם זה שלא גורם לך להפרעות. יום טוב .... חיים טובים חזרו לי מ1.1.16 תודה לבורא עולם על הזכות ליהנות פלותך הטבעיים והנפלאים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!