1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זן מטורף

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י המשקיע, ‏2/8/16.

1. המשקיע

המשקיע חבר חדש

לייקים:
    17
    אני רואה זן שרשום עליו עד 210 גרם לשתיל (לא למ״ר, לשתיל) בגידול פנים, כמובן שזה בתנאי מעבדה אבל נניח 150 גרם זה כן הגיוני בהינתן תנאים אופטימליים?? כי אני יודע שבגידול פנים הממוצע זה 60-80 גרם לשתיל, ועוד מדובר בזן אוטמטי...

העניין הוא שזה מחנות רצינית וידועה שהזנים שלה זכו בפרסים באירופה, לא מישהו שאתמול פתח את החנות....

מסקרן אותי לשמוע את דעתכם על כך

2. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    אתה ממש בדיכאון מה210 גרם "שהבטיחו" לך לעציץ. פשוט שכח מזה האמינות של גרם/m2 או גרם/עציץ בחברות הזרעים אמינה בערך כמו המודעות להגדלת הפין באתרי פורנו. אני לא מאמין להם לשנייה פשוט אם אני יראה זן של 900/מטר או זן של 500/למטר אני יצא מנקודת הנחה שהזן של ה900 מניב יותר. אני לא ידמיין שאגיע ל900 ואני גם לא מאמין שה"תותחים" של חברות הזרעים הגיעו למספרים האלה. לא הגיוני בשבילי שהם יוציאו פי 4 יותר עהול ממגדל ביתי שנותן את המקסימום (ואני לא מדבר על טמבל שקופץ למים בלי ללמוד אני מתכוון לאחד שקרא ובדק וחקר ויודע מה הוא הולך לעשות) רק בגלל הנסיון שיש להם. כשיש לך מבחר מטורף כמו אין ספור הזנים של הקנאביס שזמינים ביום בשוק אתה תעשה הכל וגם תשקר בשביל שהזן שלך ינצנץ מעל כולם.

קואלה אוהב/ת את זה.
  3. המשקיע

המשקיע חבר חדש

לייקים:
    17
    ברור...
    לכן אני לא מאמין להם, וואלה אם ייצא לי 100 אני מפסוט עד הגג

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    סביר להניח שאותו צמח יכול גם להוציא כמה קילו אם אתה פורס אותו על שטח גדול.
    ככה שהנתון 210 גרם לצמח לא רלוונטי.
    השאלה היא מה שטח שתופס הצמח וכמה אור סיפקת לו.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  5. grower420

grower420 קנאביסט

לייקים:
    104
    עצה שלי אם אתה מגדל לראש אל תבחר זן לפי יבול אלא לפי השפעה שתאהב יבול תמיד אפשר להגדיל באימונים או מספר שתילים גדול יותר (אני מאמין שאחרי הנסיון הזה תגדל רק נקבי רגיל) וואלה אני מעדיף 50 גרם של גראס לטעמי מאשר חצי קילו של זן שלא מדבר אליי

6. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    או שהם משקרים או שאתה לא מבין את הכוונה.
    בכל אופן תן קישור לאתר שהזמנת ממנו וננסה להבין ביחד איפה הבילבול

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!