1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עצירה בגדילה של הצמח

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Cypresshills, ‏3/8/16.

1. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    שלום חברה ביום ראשון בערב שתלתי את השתיל הראשון שלי באדמה מסוג אוטומט אמנזיה הייז אחרי שיצא שורש יפה באורך כסנטימטר. אתמול בבוקר הצמח יצא סוף סוף אבל אם בעיה קטנה הגרעין לא נשר ולא נתן לעלים לצאת (בינתיים יש ארבע עלים קטנים שתיים עגולים כאלה רגילים ושתיים באמצע שנראים יותר כמו העלים הרגילים של הצמח) אז תפסתי את הגרעין ממש בעדינות והוצאתי וכבר יום וחצי יומיים שאני לא רואה התקדמות בכלל איך זה יכול להיות?

2. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

סביר להניח שאין קשר בין הזרע לצמיחה אלא אם כן היה לו סטרס רציני מה שלא נשמע ככה מהתיאור שלך

הזרע בונה מערכת שורשים תן לו זמן ממה שאתה מתאר יש לו הספק יפה מאוד בשביל 3 ימים

3. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    הבנתי אתה בעצם אומר שהצמח משקיע אנרגיה בשורשים ואז הוא מתחיל להשקיע בצמיחה נקווה שזה באמת ככה למרות שביום הראשון שזרעתי הכוס נפלה לי בקטנה אז העברתי את זה לכוס ייעודית ממשתלה אבל מאז הצמח ביצבץ החוצה וגדל. יש לי עוד התלבטות בנוגע לאדמה ששאלתי כבר בנושא אחר אבל לא ענו לי המצע גידול מכיל כבול טוף קוקוס וחומרי איוורור ודישון עכשיו בגלל הכבול האדמה כל הזמן מרגישה לחה איך אני יודע מתי להשקות וכמה? בשביל שלא תהיה השקיית יתר

4. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    סבלנות זה משהו שלומדים עם גידול של צמחים בכללי.
    תן להם תזמן שלהם.

אני אחד שהיה כמוך ואפילו פי עשר יותר גרוע. בזרע הראשון ששתלתי הייתי יוצא מסתכל עליו כל חצי שעה מצפה שיקרה משהו

תן לו תזמן שלו תראה איזה יופי הוא יהיה :)

גרייס ו-ganja farmer אוהבים את זה.
  5. Moshe Edri

Moshe Edri קנאביסט

לייקים:
    115

האדמה לחה כי אין לו שורשים, תשאיר אותה במצב הזה עד שהיא מתייבשת ואז אתה תדע שהגיע הזמן לעלות בכמות המים שאתה משקה

אינדיקציה טובה היא להשקות ולמדוד כמה מים ניגרים מתחת לעציץ, אתה יותר מ10% מהמים שאתה משקה שיצאו החוצה

6. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    לא הבנתי לא להשקות עד שהאדמה יבשה לחלוטין כדי לתת לשורשים לחפש?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!