1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בדשן האם בוסטר באמת נחוץ לצמיחה?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י NAD, ‏9/8/16.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    אני מעוניין לדעת מה האבדל בגדילה עם השימוש וללא השימוש בBioBizz BIOHEAVEN בנוסף לביאו גרו כמובן יש לי גם את ה
    BIOBIZZ – Alg-A-Mic רק התחלתי להשתמש בו רציתי לקנות את הביאו איבן אבל הוא ממש יקר אז החלטתי להתיעץ לדעת עד כמה הוא נחוץ .
    חוץ מזה עומד להגמר לי הביאו גרו ורציתי לשנות לדשן הזה
    https://www.planetnatural.com/product/grow-big-liquid-plant-food/
    מישהו מכיר ? FOX FARM BIG GROW ? אפשר לשלב עם בוסטר של ביאו איבן ?
    כרגע גידול העגבניות הנענע והלואיזה גודלים יפה מאוד אבל קצת בקצב איטי אני מאמין בגלל החום אבל רציתי לדעת עם זה בגלל המחסור בבוסטר אולי .

2. psyych

psyych קנאביסט

לייקים:
    63
    חוץ מביו גרו וביו בלום בעיקרון אתה לא צריך כלום ,
    כל התוספים האלה הם בעיקר מיקרו אלמנטים ואלמנטים נוספים שלא תמיד הצמח זקוק להם , וכמו השם שלהם הם אינם דשן אלא תוספים

3. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    סליחה על ההתפרצות לאשכול אבל אם אני נותן לצמח ביו גרו זה עד הקציר כלומר אני מערבב את שתיהן ביחד או כל אחד לחוד? אני פשוט במצב קריטי עם הצמח ואין לי מושג איך לדשן

4. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    ביו גרו עד סוף הגידול פשוט מוריד מינון ומעלה בבלום אולי אפילו לא מוריד מינון חכה למומחים

5. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    תודה על התגובה המהירה אחי אבל איך אני יודע לכמה מינון להוריד את הגרו? ותגיד אתה רואה שיפור מאז ששמת את ה Alg-A-Mic?

6. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    אם אתה לא יודע תצמד לטבלת דישון

7. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    שמע זה הדבר הכי מסובך בכל עניין הגידול אני כבר שעות מחפש בפורומים מחול וכל אחד אומר משהו אחר חלק אומרים הכי טוב להשתמש רק בביו גרו ובביו בלום כל השאר חרטה. וחלק אומרים להשתמש גם בטופ מקס וגם ב Alg-A-Mic וחלק אומרים היבן אני כבר לא יודע במה להשתמש איך וכמה וכנראה שאין הרבה אנשים שיודעים את במינונים אז נלך על שיטת המיסוי ותהייה אני משבוע הבא מתחיל ביו גרו 0.5 ובנוסף Alg-A-Mic 0.5 ולאט לאט נעלה עד שנגיע לארבע מ"ל מהגרו ול 2מ"ל מהאלגאמיק בפריחה אני פשוט יוריד מינון של הביו גרו ל2 ויפסיק עם התוסף ויתחיל לתת גם גרו גם בלום וגם טופ מקס מה אומרים המומחים? @אגרונום

8. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אני לא מצאתי הבדל בצמחים אחרי שימוש בביוהבן, מים בבקבוק.
    אלגמיק יעיל בריסוס בגדילה, אבל בפריחה אין בו הרבה טעם.

לעגבניות ונענע לא אמורה להיות בעיה עם חום.

9. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    דבר ראשון באיזה מצע אתה מגדל? מניח שאדמה, איזו?
    יש כל מיני סוגים של מצעי אדמה, עם אדמה טובה שמכילה קצת דשן בשיחרור איטי איורור ונקוז טוב של מים וקצת קומפוסט/הומוס, יספיק לך 2מ''ל לליטר של ביוגרו בצמיחה ופריחה תוסיף את הביובלום לפי הטבלה (אני לא הייתי מגיע ל4מ''ל לליטר גג3 אבל תראה איך הצמח מגיב)

10. Cypresshills

Cypresshills קנאביסט

לייקים:
    15
    אני משתמש באדמה שהבאתי ממשתלה עם חומרי איוורור קוקוס טוף וחומרי דישון. אז לפי מה שהבנתי אין צורך להשתמש בטופ מקס? ומה בקשר לאלגמיק איזה כמות מקס להגיע איתו?@hydrotony

11. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    טופ מקס = מולסה מדוללת
    חבל על הכסף

אלגמיק עד 2 מ"ל לליטר, פעם בשבוע.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!