1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה עושים אחרי שהקורים משתלטים על הכוס

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י Sid, ‏10/8/16.

1. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    עוד מעט הקורים יסימו להשתלט על הכוס מה עושים אחרי זה ( במינימום תנאים)​

2. ganja farmer

ganja farmer קנאביסט

לייקים:
    67
    אחי על מה אתה מדבר??

ד.ד ו-אתנול אוהבים את זה.
  3. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    גידול פטריות פסילוסיבין

4. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    קודם כל יפה שהצלחת לעשות עוגה כי זה השלב הקשה. לפי המדריכים צריך עכשיו לשים אותה במקום עם מעט אור, הרבה לחות ולאוורר מידי פעם. הפטריות אמורות לצאת בכמה גלים. שוב, לפי מדריכים, אני לא עשיתי את זה. אני גם לא זוכר אם צריך לפתוח את העוגה או לשים אותה שלמה. תבדוק את זה.
    בהצלחה

5. Sergeant Whiskers

Sergeant Whiskers קנאביסט

לייקים:
    11

תגיד אתה עושה צחוק?, אתה מנסה לגדל פטריות בלי בכלל להסתכל על מדריך?
    אני המום שהצלחת בצורה כזאת לא מאורגנת לגדל כוס בריאה זה אמור להיות ממש קשה למתחילים,
    בתכל'ס רוב הסיכויים שמה שיש לך בכוס זה לא מיסיליום בריא אלא עובש אם הוא גדל בכזה קצב, תעלה תמונה, אם זה עובש ממש לא כדאי לך לפתוח את הכוס הזאת.

אם זה כן מיסיליום בריא מרגע שהוא השתלט על כל הכוס אתה צריך לחכות שבוע כדי לתת למיסיליום להשתלט על האזור הפנימי שלא רואים, אחרי זה אתה אמור "ללדת" את העוגות, אתה מוציא אותן שוטף אותן(רק במים קרים, זה ברור?) ואז מטביל אותן במים קרים למשך 24 שעות, אחרי שהוצאת מהמים תשטוף עוד פעם ותגלגל בשכבה של ורמיקולייט, ואז יש לך עוגה מוכנה להוצאת פירות.
    עכשיו אתה אמור להניח אותה בחלל גידול, מאחר ואתה בא בגישת החפיפניק אני מניח שאין לך כוח לדאוג לחלל גידול כמו שצריך, אז בוא אני אסביר לך את הצרכים המינימלים: לחות, אור ותחלופת אוויר,
    העוגה צריכה להיות כל הזמן בסביבה של 90-99% לחות בשביל פירות ברמה נורמלית, צריך שיהיה אוויר זמין, לא צריך מאוורר אבל אם אתה שם בקופסא אתה חייב לחורר הרבה חורים וכמה פעמים ביום לפתוח ולנפנף על העוגה, הלחות תרד ולכן תצטרך גם לרסס מים כמה פעמים ביום, מבחינת אור תן לזה פשוט להיות באור שמש עקיף, זאת אומרת בחדר שמואר על ידי השמש, אם אתה לא יכול לשים את זה גלוי יחסית תאיר בעזרת אור פלורוסנט קר ל10-12 שעות ביממה.

חלל גידול מאולתר שיכול לעבוד בשבילך זה דלי (בלי חורים), מכוסה בניילון נצמד בפינת החדר, תרסס ארבע פעמים ביום ואחרי כל ריסוס תנפנף, זה לא יהיה חלל גידול ברמה, אבל זה יעשה עבודה.

אם תרצה לגדל פטריות כמו שצריך תסתכל במדריך ששלחתי לך באשכול הקודם, כי באמת עוד שנייה אני כותב פה מדריך שלם עם כמות המידע שאני מביא לך.

#5 Sergeant Whiskers, ‏10/8/16
    נערך לאחרונה ב: ‏10/8/16
    גנג'יאל אוהב/ת את זה.
  6. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    תמונות תמונותת תמונותתתת

7. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
  8. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    יש אזור קטן בצד השני שיקח לו יום בערך להתמלות

9. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    תמונה מאוד לא ברורה, אבל נראה שזה בריא, עדיף שתשלח עוד אחת יותר מקרוב ועם פלאש
    ממש פוצצת את זה בנבגים אה?

10. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    Sergeant Whiskers ו-newbudder אוהבים את זה.
  11. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    זאת תמונה טובה, נראה באמת כמו מיסיליום בריא, אין לי מושג איך תוך שבוע הנבגים התפשטו כל כך מהר אבל נראה שהצליח לך כנראה ששמת המון נבגים, מכאן תעקוב אחרי התגובה שפרסמתי למעלה, בהצלחה :)

12. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    וואי תודה רבה על ההשקעה כמה הזמן בערך משוער אני כבר יוכל לקצור את הפטריות (אגב זה פטריות קובנסיס)

13. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    בבקשה :), אם נניח עכשיו אתה מחכה עוד שבוע לפני שאתה "יולד", אז יכול לקחת בין 14-21 ימים מעכשיו עד שהנגלה הראשונה תהיה מוכנה רוב הסיכויים שזה יהיה קרוב יותר ל14.
    תרגיש חופשי לשאול אותי כל שאלה בקשר לגידול, אבל ממליץ לקרוא בכל זאת מדריכים כי יש הרבה דברים קטנים אבל חשובים שהם עוזרים להבין.
    ואגב די ברור שזה קובנסיס בגלל המיסיליום הריזומורפי (נראה כמו חבלים קטנים) וגידול ראשון תמיד כדאי שיהיה עם קובנסיס

14. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    סבבה תודה רבה שאלה קצת טיפשית אבל זה מעורר יצירתיות? אני פשוט בתור נגן גיטרה מענין אותי אם זה גם עוזר לפיתוח דברים מוזיקלים

15. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    פטריות זה נושא שאתה צריך לחקור עליו הרבה לפני שאתה מנסה, אתה חייב להיות מוכן מראש לחוויה
    כן הן יכולות לעורר יצירתיות אבל הן יכולות לעורר גם הרבה מעבר לזה כולל דברים שלא בהכרח היית רוצה לעורר
    תחשוב הרבה על הנושא הזה, תקרא טריפ ריפורטס ותדאג לכך שאתה במצב נכון כשאתה לוקח אותן, כרגע אפילו אם נראה לך שאתה מוכן אתה עדיין לא, ממליץ לך לראות סרטונים של הבן אדם הזה לפני:

16. Sid

Sid חבר חדש

לייקים:
    3
    תאמת לא כזה חזק באנגלית אבל פחות או יותר אני יודע לבוא ברגשות חיובים ביום שקט בשעות הבוקר לקחת מינון נמוך בהתחלה משהו כזה לא?

17. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    תדבר פה עם אנשים אחרים בפורום אם לא בא לך באנגלית, אבל יש לך עוד הרבה מה ללמוד לפני שאתה לוקח, מה שאמרת זה חלקיק מההבנה של להיות מוכן, אתה נשמע לי צעיר, אם אתה מתחת לגיל 18 אני ממליץ לך לחכות לפחות עד אז,
    לי כרגע יש יותר ניסיון בלגדל פטריות מאשר באשכרה לאכול אותן, כדאי לך לשמוע גם מאנשים אחרים פה בפורום

18. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    נראה שאתה ממש מבין בפטריות...אז רציתי לשאול תגיד רגע HPPD זה אמיתי..באמת פטריות לא שוות נסיון בגלל זה?

19. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    לפח, יש לך זיהום חיידקי

20. Sergeant Whiskers

לייקים:
    11
    HPPD זה ממש נדיר, זה בדרך קורה או לאנשים לא יציבים נפשית או לאנשים שהשתמשו לאורך הרבה מאוד זמן ובדרך כלל רק אם היו להם הרבה טריפים רעים, הסיכוי שזה יקרה לבן אדם נורמלי ממש נמוך, ולפי דעתי פטריות בהחלט שוות ניסיון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!