1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה לשאול את דעתכם לגבי סבא שלי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י satel47, ‏16/1/14.

1. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    סבא שלי בן 83 והוא מעשן סיגריות כבד מאוד מעל חמישים שנה, הוא דופק פאקט של ברודויי ארוך באיזה שבוע שבועיים, משהו לא נורמלי חחח
    יש לו copd (תפקודי ריאות באזור ה45 אחוז), בעיות לחץ דם, ראומטולוגיה, קוצב בלב ובעיות רציניות בגב, והמצב שלו משתנה מתפקוד סבבה עד לזומבי שבוכה מכאבים ולא יכול לנשום (ואני לא צריך לציין את הנרקוטיקה ומגוון התרופות שהוא מקבל)
    אני נורא רוצה שהוא לפחות ינסה פעם או פעמיים לעשן כי נראה לי שזה יכול מאוד לעזור לו, ובלי קשר לעשות איתו איזו שאכטה כי הוא ממש סחבק, אבל הוא נורא עקשן ולא מוכן להקשיב (על לגרום לו להפסיק סיגריות כבר ויתרנו...)
    הנושא של הקנאביס הרפואי כבר עלה במשפחה אבל ברגע ששאלנו את הרופאים שמטפלים בו אמרו לנו שזה לא מתאים/לא מסתדר עם התרופות וכך הלאה ופה זה נגמר.
    אני יודע שהמון רופאים מן הסתם ישללו בתוקף טיפול בקנאביס עם סיבות מפה ועד מחרתיים אבל אני כבר לא יודע אם לקחת אותם ברצינות או לא, כי מה לעשות ישראל בינתיים לא בדיוק מדינה שתגיד לו סבבה לך תעשן וכמובן שטוב להם שהוא יקח תרופות מרשם, אבל בגלל גילו המופלג ומצבו אני באמת לא יודע אם כדאי לו לנסות ואיך הוא יגיב לעניין...
    אתם אמנם לא רופאים אבל אולי יש פה מישהו שקצת מבין בנושא ויוכל לתת דעה?
    תודה מראש וסוף שבוע קסום

2. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    גם לא רופא יכול להגיד לך איך לשכנע את סבא שלך לעשן, אם לזה התכוונת, לאיזה התוויה אתה מכוון?

3. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    [video=youtube;TAoZ16jh9uA]https://www.youtube.com/watch?v=TAoZ16jh9uA[/video]

4. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    סרטון מעולה אחי, תודה
    ואני התכוונתי לזה שהגוף של הבן אדם נורא חלש והוא מפוצץ בתרופות אז אני קצת דואג שאם הוא יעשן הוא לא יאכל את זה בטוב

5. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    רוב הסיכויים שההפך יקרה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!